Sayfa 42/50 İlkİlk ... 324041424344 ... SonSon
494 sonuçtan 411 ile 420 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Uglygram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WHERE CAN I BUY CELLEAGANCE ???

Please send me the website or something, I am in U.K
    Hello welcome. The formula of the lotion is hidden. To purchase, contact "Miracle" named member.

http://www.sacimindoktoru.com/member.php?u=2

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hello welcome. The formula of the lotion is hidden. To purchase, contact "Miracle" named member.

http://www.sacimindoktoru.com/member.php?u=2
    I have done that but he hasn't been online for over a month.

No response from miracle brother

Yeni Üye
    Cellagance kullanmak istiyorum ama Miracle hocamla bir türlü iletişime geçemedim.

Alıntı Nicket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance kullanmak istiyorum ama Miracle hocamla bir türlü iletişime geçemedim.
    Mesaj vs atmamışsınız buyrun mesaj atabilirsiniz ö.m kullanın konu içeriği etkilenmesin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Mobilden denedim ama beceremedim demek ki hocam

You did not reply to me miracle.

Exclamation

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesaj vs atmamışsınız buyrun mesaj atabilirsiniz ö.m kullanın konu içeriği etkilenmesin.
    You did not reply to me miracle. Please check your messages

Yeni Üye
    arkadaşlar özel mesaj niçin gönderemiyorum?

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar, Miracle Hocaya site ve üyelerine emekleri için teşekkür ederim ilk olarak.Bir ay geçkindir kullanıyorum, Bir süre günde bir kere bir süre günde iki kere kullandım. Dökülme başlarda bir miktar arttı, şuan kullanmadan öncesi gibi azalma yok henüz.Belki de düzeni tam oturtamadığımdan.Saç kalitesi arttı, bunu görüyorum ve hissedebiliyorum. Diğer izlenimlerim ise ufak bir kaç sivilce yapıp ara ara kayboluyor alında sonra. Sürdükten 5 - 10 dakka sonra bir miktar klimada kalmış gibi bir hafif baş ağrısı yapıyor. Bana özgü, daha önce yazılanlarda görmediğim bir etkisi ise saçlarım düzdür benim, bazı dökülenler dikkatimi çekti kıvrılmışlar lakin bunlar kısa olanlar.Muhtemelen yeni uzayanlar. Önceki zamanlarda böyle bir durum görmemiştim. Sanırım yanına bazı etklenler daha katmalıyım daha efektif olmak için.

Yeni Üye
    Ek olarak yazmayı unutmuşum deri sağlığında iyileşme oldu, kaşınmayı epey azalttı

Sayfa 42/50 İlkİlk ... 324041424344 ... SonSon