Sayfa 39/50 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
494 sonuçtan 381 ile 390 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Bence damlalık al eczaneden damlalıkla kullan seyrek olduğunu düündüğün bölgeye istediğin ml de kullanabilirsin elinle masaj yaparak yedirebilirsin saç diplerine yaklaşık 30 sn yeterli ben öyle yapıyorum şahsen
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aslinda ben ense haric heryere kullanmak istiyorum cunku heryerdr dokulme var nasil yapacam hic bilmiom

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ara projelendirme firması ile görüşüyorum etken sayısı fazla biraz uğraştıracaklar gibi... Bu kadar kişi gerçekten çok acı çekiyor resmen bunu dindirmeyi çok istiyorum ve açıkcası ben cellagance ın bunu yokedeceğini biliyorum tosun da norwwod 6 da terminaller gelmeye başladı güvenim hep tamdı ama bu veriyi özellikle bekledim yakında resim atacak tosun. Siz saçlarınızı korumaya bakın gelmiş geçmiş etkili ürün geliyor daha da iyisi çıkarsa piyasaya ne ala yeterki güçlü silahlarımız artsın.
    İnşAllah bu acılarım bitecek buna yürekten inanıyorum, Her şey için saol üstad emeklerin uğraşların için mutlu günler kapıda inşAllah..

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    celli bende kullanıyorum cok memnunum yaklaşık 20 gun olcak dökülme azaldı arada artıyo fakat genel anlmda azaldı miracleye sonsuz teşekkürler 1-2 ay gecsin resimde paylaşcam öncesi sonrası dye hayırlı bakalım Allah hepimize yardım etsin
    Konu karaayaz tarafından (14.03.2016 Saat 02:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazım

Şakaklardan çok çeken biri olarak söylüyorum cell benim için adeta bir mucize oldu. Henüz iki aydır kullanıyor olmama rağmen bir türlü uzamak bilmeyen tüyler uzadı kalınlaştı ve koyulaştı, saç formuna geçmeye başladı desem yeridir. Burdan üstada tekrar teşekkür ediyorum. Yakında bende fotoları paylaşacağım inşaAllah.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayni sikinti bendede var sakaklar surekli geriye qidio qndeacur ve finans aldm onlar daha berbat etti saci kuruttu tepede qitti iyice, finansin saci kurutmasinkotu biseymdir bide alin bolgesi aksatepe bolgesini berbat etti.cell losyon icerik olarak dht bloklayicimidr sadece yoksa diqer androjenleride engelliyormu acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Telefondan yaziyrm yazi hatasi olms baya bi kusura bakmayn..finansn alin bolgesini yaglandirmasi nedendr acaba testoda dusuk..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Herkz sac yaqlanmasindan muzdarip bende kurumasindan finans vs cok kurutuyo benm saclari bende ters isliyor heralde mekqnizma

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkz sac yaqlanmasindan muzdarip bende kurumasindan finans vs cok kurutuyo benm saclari bende ters isliyor heralde mekqnizma
    Sac kurumasindan cekin ve onlemini derhal al bence saclar kurudukca deriden daha kolay ayriliyor bende yeni farkettim kendimde bunu mesela daha cok dokulen bolgelerdeki saclarim hep daha kuru kafaya dank edince suan tek kafa yordugum sey kafayi eski yagli gunlerine kavusturmak 2 kutu cellegancemde var buzdolabinda su deriyi bi sagligina kavusturup oetami hazirladigimda celleganceyle altin vurusu yapacam insallah

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben oral ilac kullabdiqimda saclarim cok kuruyor,o yuzden oral ilaclari biraktim konazolada bibsure ara vericem badem yaqi ve hint yaqi kullanmayi dusunuyrm ins faydali olr

Sayfa 39/50 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon