Sayfa 11/50 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
494 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevindim bunlar mutlu ediyor insanı ama şunu da belirteyim kişiye özel saç dökülme tipine göre gerekirse özelleştireceğim birde güzel haberim var losyona yakında crth-2 antagonisti ekleyeceğim elime ulaşır ulaşmaz bu etken dökülme durdurmada bilinen en iyi molekül.

edit : losyonda crth-2 antagonist vardı ancak yeni molekül kadar güçlü değildi.
    Hocam ben şahsen Foliceptin o IGF-1 büyüme losyonunu değilde sizin CALLAGENCE losyonu takipteyim başka arkadaşların aksine,,callagance den daha ümitliyim şahsen,,folivcept molicept daha çok yolu var bunların,,Heyecanla ve büyük umutlarla takip ediyorum bu sayfayı..!!!

SaçımınDoktoru Üyesi
    beklemek çok zor
    her gün dökülen saçları gördükçe kahroluyor insan

SaçımınDoktoru Üyesi
    umarım en kısa zamanda çıkar piyasaya çıkmassa arkadaşların dediği gibi sen yapıp bize parasıyla yollarsın üretim parasının fazlasını bile veririz emeklerin uğraşların için değer bile şimdiden teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Aslan888 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum miracle losyondan dahami etkili peki bu nasil alabiliriz ?
    Valla hiç miracle losyon kullanmadım kardeşim ama ben çok memnunum cellagance losyon dan

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cellagance kullanan arkadaşlar bende başladım fakat kokusu çok ağır beni rahatsız etmiyor ama çevremdekiler çok rahatsız siz nasıl yapıyorsunuz koku olayını bir çözüm var mı?

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cellagance kullanan arkadaşlar bende başladım fakat kokusu çok ağır beni rahatsız etmiyor ama çevremdekiler çok rahatsız siz nasıl yapıyorsunuz koku olayını bir çözüm var mı?
    Koku artık eskisi gibi değil hallettim içerikle oynamadan birde içerik sağlam olacaksa biraz kaçınılmaz gibi yoksa süper berrak ya da jelibon renklide olur ancak o zamanda işe yaramaz. Zaten bu losyonu yapınca daha iyi anladım piyasa losyonlarının estetik görüntüden ibaret içerik fakiri olduğunu.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle Hocam, bizimde acil olarak çözümlere ihtiyacımız olduğu için bu kadar sabırsız oluyoruz. Malum bunu sizde anlıyorsunuzdur. Miracle Losyon kullanmaya devam ediyorum ama Cellagance nin daha etkili olduğunu söylemişsiniz. Bu durum beni de çok heyacanlandırdı. Çalışmalarınızın devam ettiğini söylemişsiniz ama tahmini olarak ne zaman netice elde edilir, bir zaman vermeniz mümkün mü?

Bende bu ürünü bekliyorum miracle losyon ile 30-40 gün sonuçları malesef hüsran Dökülme durmadı. Hatta bugün bir kafa masajı yaptırdım arkadaşa 50 tel dökülünce çocuk yapmayayım kardeşim dedi Benim de moral sıfır sıfır sıfır

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koku artık eskisi gibi değil hallettim içerikle oynamadan birde içerik sağlam olacaksa biraz kaçınılmaz gibi yoksa süper berrak ya da jelibon renklide olur ancak o zamanda işe yaramaz. Zaten bu losyonu yapınca daha iyi anladım piyasa losyonlarının estetik görüntüden ibaret içerik fakiri olduğunu.
    hakikaten öyle levent abi içeriğin ne kadar güçlü olduğunu kapağı açar açmaz öyle bir kokusu var ki 2 gün oldu kullanalı kafamı yıkadım saçımda hafiften koku var daha geçmemiş önerini uygulucam umarım geçer koku.

Nane çayı östrojen hormonunu artıyormus. Bu aralar nane çayı almayi düşünüyorum. Faydası olur mu Miracle hocam? Muros arkadaşin imzasında görünce sorayım dedim.

Sayfa 11/50 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon