Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
55 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Garip Miracle Losyon Etkisi!!!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar miracle losyonu jenerik ölçülerinde 20 gundur kullaniyorum ( 1 kutu diane, 1kutu aldactone, 1 dekort). Bende cinsel isteksizlik yapti. Dozlari nasil ayarlamaliyim ki bu sorundan kurtulayim? Dianeyi azaltmak, ya da aldact. Azaltmak ... gibi önerileriniz olursa cok sevinirim. Nasil hareker edecegimi bilmiuorum. Lutfen yardim...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar fikir beyan edebilirseniz yeni losyonumu hazirlicam...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar miracle losyonu jenerik ölçülerinde 20 gundur kullaniyorum ( 1 kutu diane, 1kutu aldactone, 1 dekort). Bende cinsel isteksizlik yapti. Dozlari nasil ayarlamaliyim ki bu sorundan kurtulayim? Dianeyi azaltmak, ya da aldact. Azaltmak ... gibi önerileriniz olursa cok sevinirim. Nasil hareker edecegimi bilmiuorum. Lutfen yardim...
    arkadaşlar cevap verebilecek kimse yokmu???

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aldactone yarım diane çeyrek koy öyle dene bir de. Bende de olmuştu yan etki.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldactone yarım diane çeyrek koy öyle dene bir de. Bende de olmuştu yan etki.
    Peki sonra gectimi hocam hala kullaniyomusun?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben o yan etkinin geçeceğini düşünüyorum. İlk kullandığım zamanlar beni de aptal gibi yapıyodu 1 hafta sonra geçti. Bence kendine biraz zaman ver emin ol %1 lik bir yan etki var o da seni bulmuş. Geçmezse bırakırsın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peki sonra gectimi hocam hala kullaniyomusun?
    Yok hocam ben üniversite sınavına hazırlanıyordum o dönem aptallaştırınca gözüm yemeden bıraktım hemen. Tekrar başlayacağım yakında.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben o yan etkinin geçeceğini düşünüyorum. İlk kullandığım zamanlar beni de aptal gibi yapıyodu 1 hafta sonra geçti. Bence kendine biraz zaman ver emin ol %1 lik bir yan etki var o da seni bulmuş. Geçmezse bırakırsın.
    Ben miracleden önce proscar kullanıp saçları toparladım. yoğun dökülmeyi hisseder hissetmez başlamıştım. onuda yan etkilerinden dolayı 2 buçuk ay önce bıraktım. 25 gündür miracle kullanıyorum. kafama takılan proscarda bile bu kadar cinsel düşüş olmamıştı? miracle güzel gidiyo sanırım buda işe yarıyo seviniyorum oralı bıraktığım için ama şu cinsel gücüm bi yerine gelse mutlu mesut olacağım şimdi bana bir doz ayarlaması yapmam için fikir verirmisin hocam? ( bu konularda bayağ bilgili olduğunu biliyorum). bu cinsel yan etkiyi dianemi çok yapıo aldactone mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben miracleden önce proscar kullanıp saçları toparladım. yoğun dökülmeyi hisseder hissetmez başlamıştım. onuda yan etkilerinden dolayı 2 buçuk ay önce bıraktım. 25 gündür miracle kullanıyorum. kafama takılan proscarda bile bu kadar cinsel düşüş olmamıştı? miracle güzel gidiyo sanırım buda işe yarıyo seviniyorum oralı bıraktığım için ama şu cinsel gücüm bi yerine gelse mutlu mesut olacağım şimdi bana bir doz ayarlaması yapmam için fikir verirmisin hocam? ( bu konularda bayağ bilgili olduğunu biliyorum). bu cinsel yan etkiyi dianemi çok yapıo aldactone mi ?
    cinsel performans istiyorsan günlük bir kaşık keçi pekmezi boynuzu özü artı fındık ceviz ye bunu en az 3 ay yap sonra bana dua et.artı 1 litre su iç yan etkiler azalır

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon