Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Enseden ve yanlardan saç dökülmesi!

Enseden ve yanlardan saç dökülmesi!

Arkadaşlar benim yan taraflardan ve enseden de saçlarım dökülüyor. Yanlar ve enseler iyice seyrekleşti! Acaba tepe bölgesine etki eden mekanizma yanlar ve enselere de mi etki ediyor? Bende bugün ketoral krem ve azelderm kremi oralara da sürdüm. Birazdan miracle losyonu da sadece tepe bölgeme değil oralara da sıkacağım. Sizce bu normal mi yoksa vücuttaki başka bir eksikliğin nedeni olabilir mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    DUPA denilen genel yani total dokulme yasiyorsun erkek tipi dokulmeden'daha ciddi br dokulme turudur sacli derinin tamami alici reseptorlere duyarlidir topikal mesela mirac losyon veya ru yada aksam biri sabah birini kullanmalisn ayni zmanda malesef oral finans da almalisn

SaçımınDoktoru Üyesi
    DUPA: Diffuse UnPatterned Alopecia (yayınık biçimsiz saç dökülmesi)

Nedeni tam olarak bilinmiyor fakat genetik veya hormonal dengesizliğe bağlı olduğu düşünülüyor.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benimde durum aynı dostum içeriden de desteklemek lazım. Ben şuradaki takviyelere uymaya başladım bi aydır ciddi güçlenme ve dökülme azalması gözlemliyorum sende bir dene biraz maliyetli ama..

Hair Regrowth Protocol | A Natural Remedy to Male Pattern Baldness

Bazı resimler yükledim Dupa mı var bende?
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_2471.jpg‎   IMG_2475.jpg‎   IMG_2476.jpg‎   IMG_2482.jpg‎   IMG_2483.jpg‎   IMG_2484.jpg‎   IMG_2485.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim de dökülüyor yanlar da seyreklesme yok üstler dökülüyor orada saçlar biraz da olsa seyrek oldu ama ense ve yanlarda gayet sık saçlar nasıl bi dökülme çeşidi ki

ilginç böle birşeyi ilk defa duyddum size iyi tedaviler dilerim
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende de oyle. yanlar kulak ustleri ve arkalar fena dokuluyor ama seyreklesmiyor. tepe az dokuluyor ama seyreliyor.

Bende de durum böyle malesef favorilerim bile seyrekleşti.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vitamin eksikliğinden olabilirmi acaba bemix - evigen -bebathen ampül karışımını denedin mi veya miracle losyon ?

Sayfa 1/2 12 SonSon