Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Acnelys fiyatı uçmuş.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoo tam tersi çok az katmama rağmen aşırı kabuk yaptı,,hemen etki etti ama miracle losyonu zamanla bozdu gibi kokusu leş gibi oldu,,dediğin gibi yapıcam,,bir miktar garnier ın içine 100 ml garnierin içince 2 çay kaşığı salisik asit+ çay kaşığının 5 te biri kadar retinoik asit katarak yapıcam dediğin gibi,,,
    Hatta dostum sen bunu zaten nemlendirme losyonu olarak kullanacagın için, Salisilik ve Retinoik oranlarının çok fazla olmasına gerek yok. Retinoik bildigin gibi azıcık kullandıgında bile güneş yanığı gibi soyuyor kafa derisini, acaip güçlü bir şey. Elinden geldigince az koymak en mantıklısı
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatta dostum sen bunu zaten nemlendirme losyonu olarak kullanacagın için, Salisilik ve Retinoik oranlarının çok fazla olmasına gerek yok. Retinoik bildigin gibi azıcık kullandıgında bile güneş yanığı gibi soyuyor kafa derisini, acaip güçlü bir şey. Elinden geldigince az koymak en mantıklısı
    Evet hocam aynen öyle yapıcam,,nemlendirme losyonuma katıcam 100 ml garniere 2 çay kaşığı salisik ait ve çay kaşığının 6 da 1'i kadarda retinoik asit(tepeleme yapmadan) katıcam nemlendirme amaçlı losyonuma

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu hafta sordum 26 tl dedi yok artık dedim o değilde fiyatının hakkını verir mi ? ve muadilleri yok mu bunun ? içerik olarak
    muadili tretin var ama oda artık üretilmiyo acnelyse çok güçlü şurdan biliyorum sivilce için aldım 2 gün kullandım oda çok az yüzüm deli gibi soyuldu ve kızardı bende bıraktım 10 günde zar zor toparladı yüzüm ilk defa bu kadar etkil bi krem kullanmıştım

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapılabilir, çok da mantıklı. Ama burada miracleın devreye girmesi gerekiyor. Ne şekilde ne oranda karısacagı ve nasıl homojenize olacagını en iyi o bilir
    Azelaik asidi sanalpazar.com'dan almıştım mesela bu retinoiği de her türlü kimyacılardan bulabiliriz 10'ar gram fazlasıyla yeter
    Bu işi çözmemiz lazım yoksa basit bir kremleri bile bize uçuk fiyatlara kakalarlar, varmı aramızda kimyager, vay arkadaş bu ilaç firmaları yüzünden evlerde labaratuvar kurcaz hepimiz 😀

Sayfa 2/2 İlkİlk 12