9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Organicum Şampuan kullnnlar yorumlrınız neler?Kafa derisinde kalıntı yapıyor mu?

Banned

Organicum Şampuan kullnnlar yorumlrınız neler?Kafa derisinde kalıntı yapıyor mu?

ORGANICUM %100 ORGANİK ŞAMPUAN - YAĞLI SAÇLAR İÇİN

Açıklama :

ORGANİCUM, SAKLI DÜNYANIN SAF GÜCÜ…

Organicum, bitki ekstratları yerine saç köküne direkt etki yapan organik bitki hidrosolleriyle hazırlanmış özel bir üründür.
    Organik hidrosol, dünyada yeni teknolojiyle ortaya çıkan bir damıtma yöntemiyle işlenmeden ve filtre edilmeden elde edilen bitki özsularıdır.
    Bu yöntemde kesinlikle petrol türevi yağ çözücü solventler kullanılmaz.
    Bitkilerin içerisindeki tedavi edici bileşenlerin yapısal etkileri ancak bu teknikle korunabilmektedir.

Organicum’u neden kullanmalıyım?
    - Organicum 20 yılı aşkın süredir yapılan çalışmaların sonucunda tamamen zararlı sentetiklerden arındırılmış organik bitki hidrosolleriyle (distile özsular) uyumlu özel bir yöntem ve formülle hazırlanmıştır.
    - Tam organik hidrosolün doğal yapısındaki vitamin ve mineraller kısa zamanda saç dokusuyla birleşerek cilde hiçbir yan etki oluşturmadan iyileşme sürecini hızlandırır.
    - Saçlı deride oluşabilecek dökülme , aşırı yağlanma, kepeklenme, kuruluk, sedef, egzama ve cansızlık gibi sorunların doğal olarak çözümlenmesine yardımcı olur.
    - Organik bitki hidrosolü sayesinde saçlara doğal bir hacim ve parlaklık kazandırır.
    - Kür halinde kullanıldığında kalıcı çözümlere daha kolay ulaşılır.

Organicum’u diğer ürünlerden ayıran özellikler nelerdir?
    - Organicum’da saç gövdesinin yanısıra özellikle saç köküne etki eden organik bitki hidrosolü kullanılmıştır.
    - Kıvam arttırıcı sentetikler kullanılmadığı için daha akışkandır.
    - Sertifikalı organik hidrosol hiçbir hormon, genetik modifiyeli tohum, suni gübre veya zirai ilaç kalıntıları gibi sentetikler içermediğinden allerjen ve tahriş edici etkisi yoktur.
    - Kokusunu ve rengini içerdiği bitkilerden almıştır.
    - Sentetik ya da doğal hiçbir renklendirici
    - Sodium Lauryl Sulphate
    - Sodium Lauryl Ether Sulphate
    - Paraben
    - Silikon
    - Sentetik bitki ekstratları içermez.
    Tamamen organik bitki hidrosolünden hazırlanmış Organicum, kapak açıldıktan 8 ay içerisinde tüketilmelidir.

Organik bitkilerin özenli bileşimi..

*Isırgan (urtica dioica): Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi azaltır, saça canlılık ve parlaklık kazandırır. Egzama,sedef gibi deri hastalıklarını tedavi eder.
    *Biberiye (rosmarinus officinalis):Kan dolaşımını hızlandırır kıl köklerini besler, dökülme ve yağlanmayı azaltır.
    *Lavanta (lavandula angustofolia): Saçlı deriyi iyileştirici ve dezenfekte edicidir, yağlanmayı dengeler. Sedef,egzama gibi deri hastalıklarında etkilidir.
    *Portakal yağı (citrus sinensis): C vitamini açısından zengindir. Kan dolaşımını hızlandırır. Antiseptik etkilidir. Derideki yaraların hızla iyileşmesine yardımcı olur.
    *Defne (laurus nobilis): Antiseptiktir. Özellikle saçlı derideki dökülme, kepeklenme, mantar gibi sorunlarda etkilidir.
    *Kekik (Thymus vulgaris): Antiseptik etkilidir. Yaraların hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Saçın yağ dengesini ayarlar. Dökülme ve kepeği azaltır.
    *Şerbetçiotu (Humulus lupulus):Önemli miktarda östrojen hormonu ihtiva eder.Saçlı deri ve ciltteki sivilce, kaşıntı, kızarıklık gibi sorunlarda etkilidir.

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kullandım 2 ay kadar pek bir fark yaratmadı bende. fiyat-fayda açısından ben önermiyorum açıkçası. ama tabii faydalı bulanlar olursa saygı duyarım.

Banned
    Diğer şampuanlar gibidipte kalma sorunu yaptımı peki?

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer şampuanlar gibidipte kalma sorunu yaptımı peki?
    öyle bir sorun daha önce yaşamadım hiçbir şampuanda o yüzden yorum yapamıyorum. ama yani abartılıyor etkisi bende çok fark yaratmadı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    müthiş bir şampuan ama biraz kuruttu kafamı onun dışında gayet iyi
    Konu chris murphy tarafından (29.05.2015 Saat 19:49 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    şampuanların saça etkisi çok çok az

onlarca şampuan sabun denedim tecrübeyle sabittir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampuanların saça etkisi çok çok az

onlarca şampuan sabun denedim tecrübeyle sabittir
    Saç dökülmesinde şampuanlarin etkisi olmaz fakat yaglanmada farkliliklar var olduğunu dusunuyorum

1 kutu bıtırmek uzereyım saçları cok kuruttu yaglı saçlar ıcın olanından tavsıye etmem

Alıntı chris murphy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet benim saçimida çok kuruttu dönüşümlü bir şpuan ariyorum dogal
    saç dokulmem cok arttı organıcumdan sonra bılmıyorum saclarımın butun yagını aldılar kullanmanı tavsıye etmem acıkcası