Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: prof İbrahim Saraçoğlu şampuan çelişki

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thalia o ürünü kopyalamış olmasın ? saracoğlu şampuanında thalia labaratuvarında üretilmiştir yazıyor mu ? anlamadım biraz açar mısınız ?
    Zaten Saraçoğlu şamp kutusunda akten kozmetik yazıyor üretilen yer diye yani Thalia akten kozmetik aynı. Saraçoğlu sitesinde ise şamp tanıtımında Saraçoğlu labaratuvar'da yapıldı diyor.Ama akten kozmetik'in sitesin'de Thalia labaratuvar yapıldı yazıyor. Kısaca Saraçoğlu şampuanı başka firmaya yaptırıyor kendi sitesinde de benim labaratuvar'da yaptım diyor iki değişik marka şampuan %100 aynı içerik biri Thalia markalı biri Saraçoğlu iki siteye girip olursanız anlarsınız sahtekarlığı kafa karıştırıcı ama biz yemeğiz Saraçoğlu kim demişti burada saygı değer insan diye
    Cellagance losyon Başlangıç 27.05.2015 .( 1,0mm Dermaroller)

Yukarda site linkleri var ikisininde okuyup taktiri siz verin belli gerçi kutusu bile tıpa tıp aynı insan sahtekarlığı ömür boyu yapamaz sürdüremez işte bi yerden yakalandılar. Yalan nereye kadar sürdürebilirki yatsıya . mailde attım.geri dönmediler Saraçoğlu'da Thalia akten kozmetik'de
    Konu kim tarafından (10.04.2015 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba saracoglunun kontolunde bir laboratuvar olamaz mi o akten. maranki neyse de saracoglu durust bir adama benziyordu. sasirdim. sampuan nasil peki hic yararini goremediniz mi kepek hacim vs.
    Şamp yeni başladim bi etki olmadı henüz ama şamp kardan etki beklememek lazım en iyisi bile yüzde 1 etkisi ayrıca içeriği hiç mahsum değil sles var market şampuanlarındaki koruyucu kimyasallar la aynı (methylchloroisothiazolinone) mayalaşmaması için kullanilan koruyu cü 3 TL lık şamp larda'da var bu madde son derece tehlikeli 12 birinde egzama yapıyormuş yanlış hatirlamiyorsan dea da kırmızı çizgide. Saw var diyor içinde içinde saw olması 5 reduktaz DHT engeli yapmaz şöyle yazsaydı saw palmetto özütü LSSRE .ozaman olurdu. Kafamı ... Bile bile lades yaptık kendimize 22 TL gitti ama olsun Saraçoğlu nun ne olduğunu öğrendik h8ç bir ürününe güvemem artık oda bitti

Hep ben yazıyorum ama hakikaten çok sinir oldum insanın güveni gitmesi dürüst düşündüğün birinin sahtekar olmasını görmek insanı azda olsa sarsıyor şimdi diyorum kendi.kendime bu ülkede kimseye güvenilmez.

Ulan ne paralarım gitti bu sahtekatlara 1 ömer coşkun 2 (Dr hülya leyla cabuk malum marka bitki derman)3 hc care.4 Tanju okanın oynadiğı reklam yağ olan.5 saç ekim merkezi olan esteworld Dr servet terziler.6 complex 41. 7 hatay antakya sabunlar.valla daha bi bu kadar yazarım kullandıklarımı hepsi hikaye.şimdi altımda 2013 alfa Romeo 156. Model. Arabam vardı.

Bu sayfa benim dert Köşem olsun

Cevap geldi anten kozmetikten

Soner Bey Merhaba,

*

Prof Saraçoğlu Şampuan larının üretici firması ve Thalia ürünleri (yani bizim kendi ürünlerimiz) üretici firması da firmamız Akten Kozmetiktir...

*

*

Saygılarımla,

Tuna ÇEKİ

Geri cevabım...

Sanırım anlamadınız ! Cevabınız bildiğimiz birşey di.* Saraçoğlu sitesinde şöyle ibare var... Ardıç Katranlı Şampuan
    Etken maddeleri labaratuvar ortamında hazırlanan %100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır. ((!!PROF SARACOGLU labaratuarı!!)) AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 saat farklı doğal bitki ekstresinin belirlenmiş.

Buda sizin sitede'ki ibare ...**
    Ardıç Katranlı Bitkisel Şampuan
    Etken maddeleri laboratuvar ortamında hazırlanan % 100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır. ((!!Thalia laboratuarı!!)) AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 farklı doğal bitki ektresinin belirlenmiş

Bu insanların akıllarıyla oynamayın! lütfen. Biz türkiyenin en çok ziyaret edilen saç forum site'sinde deniz.
    Size bir tavsiye hiç bir şampuan saç dökülmesini durdurmaz! Yardımcı olur sitenizdeki bu ibareyi değiştirirseniz> (saç dökülmesine karşı)* sizin hayrınıza olacaktır. İnsanların umudunu istismar etmek' de biraz daha profesyonel yapar sizi.

11 Nis 2015 10:49 tarihinde "Tuna CEKİ" <tuna.ceki@aktenkozmetik.com> yazdı:
    Konu kim tarafından (11.04.2015 Saat 20:52 ) değiştirilmiştir.

Fason ürettirmiş aktene hatta aktenin şampuana etiket değiştirip satmış insanlara güven verip kendileri özenle hazırlamış süsü vermek çok büyük bir haksızlık birde şu yerli malı muhabbeti yapan ucuz milliyetçilere dünya markası güvencesi dediğimizde ne demek istediğimizi daha iyi anlamışlardır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Usta param haram olsun Allah mukakkak'ki bunu bir yerlerinden çıkartır. Şimdi bu konuda neyi anladık saraçoğluda sahtekar.diğerlerinden farkı yok. Şunu diyorum kimki Allahı dini kuranı kullanarak birşeyler satıyorsa.yada siyaset yapıyorsa, %100 yalan söylüyordur. Kesinlikle sahtekardır uzak durun. Ben bu ülkeden bunu anladım. Çokta örnek veririm ıspatlarla. Bundan sonra kimse demesin saygıdeğer insandır diye araştırmadan..

Yeni Üye
    Ama Saraçoğlu TV lerde adımızı kullanan sahtekarlar var demişti itibar etmeyin demişti oda olabilir

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler