Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: prof İbrahim Saraçoğlu şampuan çelişki

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

prof İbrahim Saraçoğlu şampuan çelişki

Evet arkadaşlar hangi labaratuvar gerçek?
    Ardıç Katranlı Şampuan
    Etken maddeleri labaratuvar ortamında hazırlanan %100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır.

(PROF SARACOGLU labaratuarı) AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 saat farklı doğal bitki ekstresinin belirlenmiş oranlarda karışımından oluşan

Buyrun.saraçoglu şampuan.Şampuan Ardıç Katranlı Şampuan ve Saç Bakım profsaracoglu

Ardıç Katranlı Bitkisel Şampuan
    Etken maddeleri laboratuvar ortamında hazırlanan % 100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır.

!!!!(((((Thalia laboratuarı !!!!!)))))))) AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 farklı doğal bitki ektresinin belirlenmiş oranlarda karışımından oluşan

Buyrun buda Thalia. THALIA KOZMETİK > BİTKİSEL ŞAMPUANLAR > Ardıç Katranlı Bitkisel Şampuan | Akten Kozmetik - 55 yıllık kozmetik ve ilaç sektörü tecrübesi...
    Konu kim tarafından (09.04.2015 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.
    Cellagance losyon Başlangıç 27.05.2015 .( 1,0mm Dermaroller)

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar hangi labaratuvar gerçek?
    Ardıç Katranlı Şampuan
    Etken maddeleri labaratuvar ortamında hazırlanan %100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır.

(PROF SARACOGLU labaratuarı) AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 saat farklı doğal bitki ekstresinin belirlenmiş oranlarda karışımından oluşan

Buyrun.saraçoglu şampuan.Şampuan Ardıç Katranlı Şampuan ve Saç Bakım profsaracoglu

Etken maddeleri laboratuvar ortamında hazırlanan % 100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır.

!!!!(((((Thalia laboratuarı !!!!!)))))))) AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 farklı doğal bitki ektresinin belirlenmiş oranlarda karışımından oluşan

Buyrun buda Thalia. THALIA KOZMETİK > BİTKİSEL ŞAMPUANLAR > Ardıç Katranlı Bitkisel Şampuan | Akten Kozmetik - 55 yıllık kozmetik ve ilaç sektörü tecrübesi...
    şimdi ne demek istişyosun ?? saracoglu bu şampuanı başkasındanmı almıs başka marka varmış biberbir aynısımı kopyalamış???

Nasil anlmadiniz . simdi Saraçoğlu sitesinde diyorkiPROF SARACOGLU labaratuarı) hazırlanmış bu şampuan! Ama akten kozmetik yaptırıp bunu kendi labaratuar da yapış gibi gösteriyor iki siteye girer ve okursanız anlarsınız. Çok sinirliyim hem güvenin hem param gitti
    Konu kim tarafından (09.04.2015 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.

Nasil anlmadiniz . simdi Saraçoğlu sitesinde diyorkiPROF SARACOGLU labaratuarı) hazırlanmış bu şampuan! Ama akten kozmetik yaptırıp bunu kendi labaratuar da yapış gibi gösteriyor iki siteye girer ve okursanız anlarsınız. Çok sinirliyim hem güvenin hem param gitti
    tmamda kardesim benim saracoglu maranki vs bitkicler zaten hokkabazki bunu anlamak icin u kadar aratısrmaya gerek varmı ?? sac dökülmesine maranki:sarımsak yagı öneriyor saracoglu: lavanta öneriyor bu bile bu adamların hokkabaz olduguna kanıt degilmi sarımsak yagını bırak kufesine dussen dokulmen durmaz lavanta bırak tarlasına cadır kursan dökülmen durmaz
    bu adamların ne oldugu acık degilmi zaten önerdikleri sac konusundaki maddelerden hokkabaz oldukları acık degilmi? baska konularda nasıl bilmem ama sac konusunda sıfır sıfır sıfırlar

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tmamda kardesim benim saracoglu maranki vs bitkicler zaten hokkabazki bunu anlamak icin u kadar aratısrmaya gerek varmı ?? sac dökülmesine maranki:sarımsak yagı öneriyor saracoglu: lavanta öneriyor bu bile bu adamların hokkabaz olduguna kanıt degilmi sarımsak yagını bırak kufesine dussen dokulmen durmaz lavanta bırak tarlasına cadır kursan dökülmen durmaz
    bu adamların ne oldugu acık degilmi zaten önerdikleri sac konusundaki maddelerden hokkabaz oldukları acık degilmi? baska konularda nasıl bilmem ama sac konusunda sıfır sıfır sıfırlar
    Güveniyordum kendisine ama yakaladım üstelik kendi sitesinde. Birseyi yalansa üçkağatsa bütün yazdıkları çizdikleri de öyledir artı yerine gittim herşey inanılmaz pahalı ulan birde ALLAH din kuramdan bahsediyor küfür edicem edemiyorun

Thalia o ürünü kopyalamış olmasın ? saracoğlu şampuanında thalia labaratuvarında üretilmiştir yazıyor mu ? anlamadım biraz açar mısınız ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thalia o ürünü kopyalamış olmasın ? saracoğlu şampuanında thalia labaratuvarında üretilmiştir yazıyor mu ? anlamadım biraz açar mısınız ?
    Zaten Saraçoğlu şamp kutusunda akten kozmetik yazıyor üretilen yer diye yani Thalia akten kozmetik aynı. Saraçoğlu sitesinde ise şamp tanıtımında Saraçoğlu labaratuvar'da yapıldı diyor.Ama akten kozmetik'in sitesin'de Thalia labaratuvar yapıldı yazıyor. Kısaca Saraçoğlu şampuanı başka firmaya yaptırıyor kendi sitesinde de benim labaratuvar'da yaptım diyor iki değişik marka şampuan %100 aynı içerik biri Thalia markalı biri Saraçoğlu iki siteye girip olursanız anlarsınız sahtekarlığı kafa karıştırıcı ama biz yemeğiz Saraçoğlu kim demişti burada saygı değer insan diye

Yukarda site linkleri var ikisininde okuyup taktiri siz verin belli gerçi kutusu bile tıpa tıp aynı insan sahtekarlığı ömür boyu yapamaz sürdüremez işte bi yerden yakalandılar. Yalan nereye kadar sürdürebilirki yatsıya . mailde attım.geri dönmediler Saraçoğlu'da Thalia akten kozmetik'de
    Konu kim tarafından (10.04.2015 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.

Akten kozmetik'in labaratuarına yaptiriyor Saraçoğlu kendi laboratuarında yapıldı yazıyor sitede iki marka içerik bir e bir aynı ama iki değişik labaratuar biri Thalia labaratur biri Saraçoğlu!

Akten kozmetik'in labaratuarına yaptiriyor Saraçoğlu kendi laboratuarında yapıldı yazıyor sitede iki marka içerik bir e bir aynı ama iki değişik labaratuar biri Thalia labaratur biri Saraçoğlu!
    o konuyu anladım sahtekarlık var iyi yakalamışssın ama böyle işte milletin umudunu calıyolar

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler