Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Nane Yağı Saç Dökülmesinde Antiinflamatuvar Fitoöstrojen

Yeni Üye
    nane yağı nı nasıl hazırlayıp nasıl kullanıcaz sabah akşam miktarları denemek istiyorumda

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu yağların oranları belirleyelim kullanalım şahsen ben kullanacağım sonuçlarını yazacağım fakat ne kadar kullanacaığız bunları 3 aymı 1 yılmı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hint yağı ve nane yağını karıştırmayı düşünüyorum nasıl olur ? Bir de hangi markayı almalı ya bi türlü güvenemiyor insan , mecitefendi iyi bir marka mıdır ??

Banned
    Ben de özellikle nane yağını ve kabak çekirdeği yağlarını denemek istiyorum

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    dmso ıcıne yuzde 5 nanae yuzde 5 kabak yuzde 5 acı bıber exterlerı yada yagı ekleyıp kullanın dmso 7ml yı gcmesın cok gerekırse mınoxa ekleyıp denen bıır ama bence dermozınc daha ıyı olur tırıcomısınle nane ve dıerlerı yalnız ıst nane yagımı yokse ucucu extratımı ıyı ona karar vermek gereklı ve orjınal bulmalı bunları yoksa zor cok zor

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de özellikle nane yağını ve kabak çekirdeği yağlarını denemek istiyorum
    Aynen bende ikisini denemk istiyorum denedin mi ne oranda karıştırdın merak ediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer nane içecekseniz calışmalara göre her nane türü bir değil, testo düsürmede basarılı olduğu söylenen nane kıvırcık nane ama söz konusu başlıklarda tıbbi nanede gecmektedir, ben marankidrn tıbbi nane siparis ettim fiyatı uygun hergün cay olaraj iciyorum ama ya mentol oranı dülğk yada cay formu o sekilde bana hiç keskin gelmedi
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Mentol etkili madde dir testo etkileyen etken olarak mentol içerikli ürünlerde çalışmaktadır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tıbbi nane mi yoksa kıvırcık nanemi kullanıcam yoksa herhangi bi nane yağı mı bilemedim
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu hortlatayım arkadaşlar, Kore'li bilim adamlarının araştırmasını baz alan bir derleme makale.

https://www.hairlossrevolution.com/b...r-hair-growth/
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon