Sayfa 1/4 123 ... SonSon
40 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Mevcut Saç Durumunu Koruma Çözümü

Mevcut Saç Durumunu Koruma Çözümü

Bu başlıkta mevcut saç durumunuzu koruma ile ilgili kendi tecrübemi aktaracağım. Kendi üzerimde kullandığım bu yöntem başarısı %100 e yakındır. Mevut saçlarından memnun olan ve çeşitli ilaçlarla fazla bütçe ayırmak istemeyenler için biçilmiş kaftandır. Zamanla paylaşacağım bilgileri.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benım saçlar fena değil mesela..Ben hem ru kullanıyorum hemde miracle losyon. Korku böyle birşey

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi benim saç durumu da fena değil cellegance losyon beklediğimi veemezse bende denerim en azından 5 yıl korusa yeter o zamana çözüm bulunur

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle abi lütfen söyle benim yaş 17 şuan saçlarım çok açılma yok sadece kısa iken seyreklik belli oluyor miracle losyona başladım ama bunuda kullansam olurmu ki?

SaçımınDoktoru Üyesi
    beklediğim baslıklardan biri

giden gitti elde kalanı koruyalım en azından

dökülme dursun yeni saç çıkışından geçtim artık

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende takip edeceğim bu konuyu... zaten mevcut tedavilerden tatminkar verimi aldım ama döngü vs. derken iş biraz bozuldu...
    bu arada aslında miracle losyonda çok iyi bir defansif tedavidir agresif dökülmesi olmayanlar için...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör
    9 aydır miracle losyon sayesinde koruyorum saclarımı.Doğuştan bomboş olan yerlerde bile saç değilde tüyler cıkardı.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim amatör olarak teorik düşüncem şu;
    eğer mevcut saçı korumak istiyorsak: dht'yi ve androjenleri yada androjen reseptörlerini bloklamayız bu durumda mevcut saçların döngüsü devam edecek ve sınırda olan ölmeye yüz tutmuş potansiyel saçlarda sağlığına kavuşacaktır...
    yok saç sayısını iyi derecede arttırmak istiyorsak: bu durumda hem androjen ve dht bloklanmalı hem saç folekülü minoxil, kafein, nane yağı vs. gibi uyarıcılarla uyarılası gerekiyor...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Takipteyiz

Öncelikle ağır tedavi uygulayan kişilerin mevcut durumu korumaları biraz daha zor çünkü zaten güçlü etkenlerle süreci tersine çevirmiş olsalarda mevcut saç varlığı bu etkenlerle sağlanmaktadır. Bu kişilerin saç tedavilerini stabil hale getirmeleri şarttır. Uyguladıkları tedaviyi en az %50 azaltarak reflex androgenesizm baskını azaltmaları tedavi kaybını telafi edecektir. Daha sonra sağlıklı beslenme spor yanında Boşalan bir uygulama yerine emu oil ile nane yağı kesinlikle işe yarayacak emvcut surumlarını koruyacaktır. Bu saç kaybı olmayacak dökülme yok olacak şeklinde algılanmamalıdır tekrar klişe lafımı söyleyeyim asıl önemli olan saç dökülmesi değil (dökülme azaltılabilir) yerine saç çıkmamasıdır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/4 123 ... SonSon