Sayfa 17/18 İlkİlk ... 715161718 SonSon
177 sonuçtan 161 ile 170 arası

Konu: Fotoğraflarla Tedavi Sonuçlarım

SaçımınDoktoru Üyesi
    peki kullanım periyotlarını nasıl belirlediniz...?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki kullanım periyotlarını nasıl belirlediniz...?
    dermaroller uyguladiktan sonra 10 dk içinde 3ünú de 5er fıs
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılar dilerim saç cizgin ve rezervin tedavinin olası başarısı açısından oldukça vaatkar. Bir kaç ayda sonuçlar cok daha iyi gozlem yapilabilir olacaktir.
    Levent Abi bize de yap şu cellagance losyondan

Yeni Üye
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şunu soyleyeyim, 2 sene once başladım bir seyler yapmaya ama tam anlamiyla oturtamadim hiç bi tedaviyi.2 yıl once 3 ay boyunca tek başına dermaroller kullandim ve saçlarım acayip canlandı, fakat tabi işin aslı hormona dayandığı için hem hevesim kacti bırakma sebebim oldu bu,hem de yorulmustum haftanin her günü dermarollerdan. Seyrelme artinca 1 sene sonra minoxile başladım, tek başına minoxil forte kullandım 2 ay sonra ondan da sıkıldım, tabi bu iki ayda da hic bir fayda göremedim.(Ürünün orijinal olduguna eminim) Neyse gel zaman git zaman 1 sene de boyle gecti ve baktim kii resmen kel kalmışım saçlar bitmiş boyle cılız,sac derim ortada,on taraf iyice açılmış ve 2 ay boyunca takip ettim miracle ı diger forumda. Ve geçen ay baslamaya karar verdim. Ilk kutuyu elseve ile yaptim ama elseve in saçlarımı dolgun gostermesine aldanmisim, garnierla devam edince anladim saçlarımın haala cok seyrek oldugunu. Bi de cok kısa tabi şu anda, onun da ekstra bir etkisi var seyrek gorunmesinde. Her neyse dostlar 1 aydir imzamdaki şekilde kullanıyorum herhangi bir etki var mi yok mu ilk basladgmda fotografim olmadigi için ben de cozemedim artik bu 1 aydan sonraki sureci degerlendirecegim cunku bu 1 ayda bir sey olup olmadigini ben de anlayamadim işte tuylenme canlanma vesaireyi kastediyorum. Ama gelecek ay daha iyi bir degerlendirme yapabilirim tabi. Bu fotograflar 1 aydir miracle losyonu kullanan birinin sonuçları yani,asıl degerlendirme 2. ve 3.ayda yapilir diye düşünüyorum. InsaAllah hepiniz iyi sonuç alır ve tedavinizde başarılı olursunuz..Allah yardimcimiz olsun

Arkadaslar her açıdan her ışıkta fotograf cektim, gunes isiginda cektim, flaşla cektim dedim aboo aşırı seyrelmiş ya benim saçlar ışık vurunca boyle mi oluyormuş diye cok uzuldum bir yandan. InsaAllah iyi olur bu ugraslarimizin sonucu

Dipnot: İlk 2 fotograf agustos ayında , Sonraki 5 fotograf, 5 ay sonra alınan sonuçtur arkadaşlar.

2 NİSAN 2015 YENİ FOTOGRAFLAR EKLENDİ : Şimdi editledim konuyu ve başlıgı da degistirdim. Yeni fotograflarda da gördüğünüz üzere, Dedigim gibi stabil durum da kaldı saçlar, 5 aydan sonra , ilk 5 aydaki gibi olmasa da, korumaya devam ettim en azından.
    Bunlar Yeni fotograflar:
    Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Yeni tedavim ise, çok farklı olmayacak. Yine imzamdaki miracle losyona ek olarak toz azelaik asit içeren minox-dutas'ın eklenmesi olacak. Ayrıca Bemiks+Bepanthen ampul kullanacagım. Sonuçları tekrar bu başlıkta paylaşacağım. Çok daha fazla ilerleme kaydedecigini düşünüyorum.Saygılar.

24 NİSAN 2015 YENİ FOTOGRAFLAR EKLENDİ 20150423 160741 1 - Hızlı Resim SON HALİ, TEDAVİM İMZAMDAKİ GİBİDİR. MİNOX DUTASA AZELAİK KATMAKTAN VAZGEÇTİM

AŞAGIDAKİ EKLENTİ ŞEKLİNDEKİ FOTOGRAFLAR ARALIK AYI SONUÇLARIMDIR. YUKARIDA LİNK ŞEKLİNDE VERİLENLER İSE EN SON SONUÇLARDIR
    Bana kalırsa ilerleme müthiş.Tebrikler şu an olan saçları koruyabilirsen çok iyi olur.
    Ayrıca hocam şu an ki tedavin nedir?
    İmzandaki gibiyse nasıl uyguluyorsun ve 60ar ml den 3 ayrı kutu mu ?

Bende şu an miracleyle devam ediyorum ve bitince tekrar yaparken avodart eklemeyi düşünüyorum senin gibi.5 ile 10 arasında ekliyecem sanırım.

Alıntı swoRD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa ilerleme müthiş.Tebrikler şu an olan saçları koruyabilirsen çok iyi olur.
    Ayrıca hocam şu an ki tedavin nedir?
    İmzandaki gibiyse nasıl uyguluyorsun ve 60ar ml den 3 ayrı kutu mu ?

Bende şu an miracleyle devam ediyorum ve bitince tekrar yaparken avodart eklemeyi düşünüyorum senin gibi.5 ile 10 arasında ekliyecem sanırım.
    Şu an 100 ml elseve içine 1 kutu diane ve 1 kutu aldactone, Ayrıca yine başka bir 100 ml elseve içine 7 tane dutas sıkıyorum. Durum stabil, yani ne iyiye gidiyor ne de kötüye, ama bıraktığım anda gidecek hepsi yani belli. Hatta daha 2 ay öncesine kadar baya bi gerileme yaşadım. Doğal olarak karşı koyamıyor hiçbir şey agresif dökülmeye. Tek çözüm ektirene kadar idare etmek, tabi ektirdikten sonra da minox şart bence.

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an 100 ml elseve içine 1 kutu diane ve 1 kutu aldactone, Ayrıca yine başka bir 100 ml elseve içine 7 tane dutas sıkıyorum. Durum stabil, yani ne iyiye gidiyor ne de kötüye, ama bıraktığım anda gidecek hepsi yani belli. Hatta daha 2 ay öncesine kadar baya bi gerileme yaşadım. Doğal olarak karşı koyamıyor hiçbir şey agresif dökülmeye. Tek çözüm ektirene kadar idare etmek, tabi ektirdikten sonra da minox şart bence.
    losyonları buzdolabında mı saklıyorsun ?

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni Üye
    Decort kullanmıyorsun yani.Dutas atmayı diğer losyonda bende deneyeceğim bakalım nasıl etki edecek.
    Ben losyonu buzdolabında saklıyorum

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buzdolabında saklamadığım zamanlarda hemen bozuluyor. kışın bile buzdolabında saklıyorum, çünkü oda sıcaklığında bozuluyor

Alıntı swoRD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Decort kullanmıyorsun yani.Dutas atmayı diğer losyonda bende deneyeceğim bakalım nasıl etki edecek.
    Ben losyonu buzdolabında saklıyorum
    dekortun tam bi etkisinden emin olamadım. Belki de vardır, Ayrıca dutastan da sadece minoxun içinde verim alıyorum. Elsevin içine falan sıktım , baya bi süre kullandım ama dutas topikal olarak da işe yaramıyor olabilir tabi. Ya da minox dutas'ta asıl etki minoxun olabilir.
    Şunu da ekliyim, zamanında sadece minox kullandığımda hiçbir işe yaramamıştı. Şimdi dutasla daha iyi gibi sanki. Geçen hafta tekrar başladım minox dutasa. 3 tane minoxil forte aldım 110 TL'ye

Sayfa 17/18 İlkİlk ... 715161718 SonSon