Sayfa 2/18 İlkİlk 123412 ... SonSon
177 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Fotoğraflarla Tedavi Sonuçlarım

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o da mantıklı aslında
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Tedavin umut verici inşallah açıklıklar kısa zamanda kapanır takipteyim

ama şu kesin bi gerçek, elseve ile kullandiginizda saçlariniz dolgun gözüküyor, garnierda ise saciniz seyrek gözüküyor, ben ilk başlarda elsevin dolgunluguna fena aldanmistim

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama şu kesin bi gerçek, elseve ile kullandiginizda saçlariniz dolgun gözüküyor, garnierda ise saciniz seyrek gözüküyor, ben ilk başlarda elsevin dolgunluguna fena aldanmistim
    ben de ilk başta elsevele yapmıştım. 2. kutuyu garnierla yaptım. elseve'de hemen kuruduğu için 15-20 fıs gerekiyordu. garnier'la çok az miktarla tüm saça yedirebiliyorum. dediğiniz gibi dolgunluk açısından elseve ve garnier arasında baya fark var.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de ilk başta elsevele yapmıştım. 2. kutuyu garnierla yaptım. elseve'de hemen kuruduğu için 15-20 fıs gerekiyordu. garnier'la çok az miktarla tüm saça yedirebiliyorum. dediğiniz gibi dolgunluk açısından elseve ve garnier arasında baya fark var.
    Ben tedaviye henüz başlamadım. 6 kutu elseve siparişi verdim. Biraz acelece karar verdim anlaşılan.

Hocam ben elseve sürüp dışarı çıkamıyorum şahsen resmen sarımsak kokuyor evdekiler çıldırdı. Elseve'in çabuk kurumasına ufaktan çözümler bulmaya çalıştı @miracle mesela kuruduktan sonra hafif su serpip tekrar yedirmek gibi aklınızda bulunsun beyler ama garnier losyon tavsiyedir içinde salisilisik asit var pgd2 inhibitörüdür kendisi fakat losyondaki güçsüzmüş yine @miracle'ın tecrübelerine dayanarak konuşuyorum

Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tedaviye henüz başlamadım. 6 kutu elseve siparişi verdim. Biraz acelece karar verdim anlaşılan.
    yok kardeşim sıkıntı olmaz.Sadece cabuk kurudugu icin arada bir hafif ıslat kafani(yıkama şeklinde değil tabi su damlat sadece) yeterli olacaktır yani

Alıntı KillThat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben elseve sürüp dışarı çıkamıyorum şahsen resmen sarımsak kokuyor evdekiler çıldırdı. Elseve'in çabuk kurumasına ufaktan çözümler bulmaya çalıştı @miracle mesela kuruduktan sonra hafif su serpip tekrar yedirmek gibi aklınızda bulunsun beyler ama garnier losyon tavsiyedir içinde salisilisik asit var pgd2 inhibitörüdür kendisi fakat losyondaki güçsüzmüş yine @miracle'ın tecrübelerine dayanarak konuşuyorum
    aynen oyle kardeşim elsevin kendi kokusu da çok özgün ve yogun bi koku oldugu için bir de aldactone ile birlesince baya ağır oluyor. Dediğin gibi garnierda salisilik asit var ama bence pgdyi baskilayacak yeterlilikte hiç hiç değil..

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen oyle kardeşim elsevin kendi kokusu da çok özgün ve yogun bi koku oldugu için bir de aldactone ile birlesince baya ağır oluyor. Dediğin gibi garnierda salisilik asit var ama bence pgdyi baskilayacak yeterlilikte hiç hiç değil..
    Arkadaşlar şimdi garnier ile losyona hazırlayanlarda çok ağır koku var diyorlar haberiniz olsun

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence yan etki görmediysen dianeyi 2 kutuya cıkarabilirsin

Sayfa 2/18 İlkİlk 123412 ... SonSon