Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
177 sonuçtan 171 ile 177 arası

Konu: Fotoğraflarla Tedavi Sonuçlarım

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DMSO geldi. 1 litre 143 lira. Arkadaşlara gönderip, kalanıyla kafamdaki fikri uygulayacağım. Sonuçları burdan paylaşırım arkdaşlarResmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  dmso.jpg
Görüntüleme: 100
Büyüklüğü:  133.0 KB (Kilobyte)
ID:	2739
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardes bu dmso nedir nasil kullaniyor
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şunu soyleyeyim, 2 sene once başladım bir seyler yapmaya ama tam anlamiyla oturtamadim hiç bi tedaviyi.2 yıl once 3 ay boyunca tek başına dermaroller kullandim ve saçlarım acayip canlandı, fakat tabi işin aslı hormona dayandığı için hem hevesim kacti bırakma sebebim oldu bu,hem de yorulmustum haftanin her günü dermarollerdan. Seyrelme artinca 1 sene sonra minoxile başladım, tek başına minoxil forte kullandım 2 ay sonra ondan da sıkıldım, tabi bu iki ayda da hic bir fayda göremedim.(Ürünün orijinal olduguna eminim) Neyse gel zaman git zaman 1 sene de boyle gecti ve baktim kii resmen kel kalmışım saçlar bitmiş boyle cılız,sac derim ortada,on taraf iyice açılmış ve 2 ay boyunca takip ettim miracle ı diger forumda. Ve geçen ay baslamaya karar verdim. Ilk kutuyu elseve ile yaptim ama elseve in saçlarımı dolgun gostermesine aldanmisim, garnierla devam edince anladim saçlarımın haala cok seyrek oldugunu. Bi de cok kısa tabi şu anda, onun da ekstra bir etkisi var seyrek gorunmesinde. Her neyse dostlar 1 aydir imzamdaki şekilde kullanıyorum herhangi bir etki var mi yok mu ilk basladgmda fotografim olmadigi için ben de cozemedim artik bu 1 aydan sonraki sureci degerlendirecegim cunku bu 1 ayda bir sey olup olmadigini ben de anlayamadim işte tuylenme canlanma vesaireyi kastediyorum. Ama gelecek ay daha iyi bir degerlendirme yapabilirim tabi. Bu fotograflar 1 aydir miracle losyonu kullanan birinin sonuçları yani,asıl degerlendirme 2. ve 3.ayda yapilir diye düşünüyorum. InsaAllah hepiniz iyi sonuç alır ve tedavinizde başarılı olursunuz..Allah yardimcimiz olsun

Arkadaslar her açıdan her ışıkta fotograf cektim, gunes isiginda cektim, flaşla cektim dedim aboo aşırı seyrelmiş ya benim saçlar ışık vurunca boyle mi oluyormuş diye cok uzuldum bir yandan. InsaAllah iyi olur bu ugraslarimizin sonucu

Dipnot: İlk 2 fotograf agustos ayında , Sonraki 5 fotograf, 5 ay sonra alınan sonuçtur arkadaşlar.

2 NİSAN 2015 YENİ FOTOGRAFLAR EKLENDİ : Şimdi editledim konuyu ve başlıgı da degistirdim. Yeni fotograflarda da gördüğünüz üzere, Dedigim gibi stabil durum da kaldı saçlar, 5 aydan sonra , ilk 5 aydaki gibi olmasa da, korumaya devam ettim en azından.
    Bunlar Yeni fotograflar:
    Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Yeni tedavim ise, çok farklı olmayacak. Yine imzamdaki miracle losyona ek olarak toz azelaik asit içeren minox-dutas'ın eklenmesi olacak. Ayrıca Bemiks+Bepanthen ampul kullanacagım. Sonuçları tekrar bu başlıkta paylaşacağım. Çok daha fazla ilerleme kaydedecigini düşünüyorum.Saygılar.

24 NİSAN 2015 YENİ FOTOGRAFLAR EKLENDİ 20150423 160741 1 - Hızlı Resim SON HALİ, TEDAVİM İMZAMDAKİ GİBİDİR. MİNOX DUTASA AZELAİK KATMAKTAN VAZGEÇTİM

AŞAGIDAKİ EKLENTİ ŞEKLİNDEKİ FOTOGRAFLAR ARALIK AYI SONUÇLARIMDIR. YUKARIDA LİNK ŞEKLİNDE VERİLENLER İSE EN SON SONUÇLARDIR
    anıl bey sizn faulun olduğu kısım seyrek yanı kafanın yan tarafı eskiden berimi öleydi yoksa sonradanmı seyrekleşti benim de o bölgemde dökülme var seyrekleşme o bölgenin dökülme sebebi ney acaba benim bildğim o bölgeler dökülmez ama dökülüyor ??

Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anıl bey sizn faulun olduğu kısım seyrek yanı kafanın yan tarafı eskiden berimi öleydi yoksa sonradanmı seyrekleşti benim de o bölgemde dökülme var seyrekleşme o bölgenin dökülme sebebi ney acaba benim bildğim o bölgeler dökülmez ama dökülüyor ??
    O bölgeler çok kötü seyreldi, hem de öyle böyle değil. 6-7 senedir her sene biraz daha seyrekleşti gitgide. O bölgeler dökülüyor maalesef dökülmez mi hiç, şakağa yakın yerler dökülüyor açılıyor, üst ön çizgi de geriliyor, Şakaklar tamamen dökülmese de , bazı kişilerde çok seyrekleşiyor, bazılarinda ise üstler dokuluyor ama yanlar çok etkilenmiyor, Kişiden kişiye değişir tabi bu durum.

Dökülme sebebi üst tarafın dökülme sebebiyle aynı

Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes bu dmso nedir nasil kullaniyor
    Riskli bi sıvı. Losyona çok az miktarda katılabiliyor, dmso ile ilgili birçok açıklama var forumda aratırsanız bilgi sahibi olabilirsiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O bölgeler çok kötü seyreldi, hem de öyle böyle değil. 6-7 senedir her sene biraz daha seyrekleşti gitgide. O bölgeler dökülüyor maalesef dökülmez mi hiç, şakağa yakın yerler dökülüyor açılıyor, üst ön çizgi de geriliyor, Şakaklar tamamen dökülmese de , bazı kişilerde çok seyrekleşiyor, bazılarinda ise üstler dokuluyor ama yanlar çok etkilenmiyor, Kişiden kişiye değişir tabi bu durum.

Dökülme sebebi üst tarafın dökülme sebebiyle aynı
    anıl bey peki o bölgeyede miracle losyon sürsek düzelme şansı varmı ?? birde benim sol tarafım hem beyazlıyo hem seyrekleşiyo çok garip bi durum diğer bölgemde beyazlıkta yok dökülmede bunun sebebini çözemedim
    Konu karaayaz tarafından (23.12.2015 Saat 14:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik soru sordum

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anıl bey peki o bölgeyede miracle losyon sürsek düzelme şansı varmı ?? birde benim sol tarafım hem beyazlıyo hem seyrekleşiyo çok garip bi durum diğer bölgemde beyazlıkta yok dökülmede bunun sebebini çözemedim
    Benimde sol favorilerde ve sağ yanlarda beyaz saclar çıkmaya başladı bildiğin beyaz ya ak düştü saclarima pff kazakcemil söylemişti acaba alkol yüzünden mi oluyor?

Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718