Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
104 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Jojoba Yağına %3 Nane Yağı katarak Saç Çıkartmak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim anlamadığım bir nokta var, başta minox ile karışımından bahsediliyor ama sonraki yorumların hiç birinde minox karışımından bahsedilmiyor. Zaten ben minox kullanıyorum. (arak marka minoxidil) Bunun içine bu yağlar koyulur mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım bir nokta var, başta minox ile karışımından bahsediliyor ama sonraki yorumların hiç birinde minox karışımından bahsedilmiyor. Zaten ben minox kullanıyorum. (arak marka minoxidil) Bunun içine bu yağlar koyulur mu ?
    Minox ile karışım yok. Çalışmada minox, Saline, Jojoba Yağı ve Jojoba Yağı+%3 Nane yağı karşılaştırılmış. En iyi sonuç Nane yağlı grupta görülmüş.

Aktardan kaliteli, ISO belgeli jojoba yağı ve nane yağı alın ve karıştırın. Hatta Emu ve Hint yağı da ekleyerek etkisini daha da arttırın. Yapılışı ilk mesajla yazıyor. Yağ karışımını başka bir şeyle karıştırmayın.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox ile karışım yok. Çalışmada minox, Saline, Jojoba Yağı ve Jojoba Yağı+%3 Nane yağı karşılaştırılmış. En iyi sonuç Nane yağlı grupta görülmüş.

Aktardan kaliteli, ISO belgeli jojoba yağı ve nane yağı alın ve karıştırın. Hatta Emu ve Hint yağı da ekleyerek etkisini daha da arttırın. Yapılışı ilk mesajla yazıyor. Yağ karışımını başka bir şeyle karıştırmayın.
    Teşekkür ederim

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flaş flaş flaş özgürün önerdigi losyon kafada plodepis diye bir vİRÜS cikariyomus son dakika son dakika son dakika lğütfen saglinizi koruyun arkadaslar flaş flaş flaş yaziyor yaziyor nane yagi jojobanin cok tehlikeli virÜS bendeniz yaziyor !!!!!!!!
    Virusa zemin mi hazırlıyor muş bendeniz anlayamadım ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Özgür slm bu yağ karışımını sacta nasıl tutacağız saci yapi yapış yapmazmi yada ne kadar sonra yikayacagiz otacinin bakım yağları işimizi gorurmu orijinal olan yağları nereden bulabiliriz saracoglunu TV de izlerken spiker lavanta yağını boşalttı adam kimyaciya eline aldi bu yağ gerçek lavanta değil dedi ayçiçeği yaginda lavanta beklemişler dedi ve spiker sok oldubize gerçek markalar lazim ama nasıl bulacagiz

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgür slm bu yağ karışımını sacta nasıl tutacağız saci yapi yapış yapmazmi yada ne kadar sonra yikayacagiz otacinin bakım yağları işimizi gorurmu orijinal olan yağları nereden bulabiliriz saracoglunu TV de izlerken spiker lavanta yağını boşalttı adam kimyaciya eline aldi bu yağ gerçek lavanta değil dedi ayçiçeği yaginda lavanta beklemişler dedi ve spiker sok oldubize gerçek markalar lazim ama nasıl bulacagiz
    Siz halen Saraçoğlu inaniyormusunuz?. O kadar dil döktük ispatladikta hamd olsun.sow yapıyor insanlara oynuyorlar.inanıp inanmamak size kalmış
    Konu kim tarafından (12.04.2015 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.
    Cellagance losyon Başlangıç 27.05.2015 .( 1,0mm Dermaroller)

Yeni Üye
    Kim kardeş sen konuyu acana kadar ))senden önce evett senden sonra hayır milattan once milattan sonra gibi oldu ))gibi yani ben detaylı incelememistim şampuan olayini yazdiklarini okuyunca süphe bir kere girdi beynime ))))

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı 777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır, yapış yapış yapmıyor. Ben akşamleyin saç derime 1 ml kadar yapıyorum. Yeterli geliyor. Sabahleyin de yıkıyorum.

Hazır bakım yağı almayın. Konuda nasıl hazırlayacağımız yazıyor. Bizim hazırladığımız piyasadakilerden daha üstün.

Lavantanın yağı damıtma yoluyla elde edilir, uçucu yağdır. Bu yüzden tek başına kullanılırsa çok tahriş edicidir. Lavanta çiçeği ayçiçek yağında bekletilirse de bir yağ elde edilir ama lavanta yağı gibi güçlü değildir.

Özelden marka tavsiye edebilirim. ISO kalite belgeli yağlardan almakta fayda var.

Şöyle örnekler vereyim:

Bazı firmalar alacağımız yağı başka yağlarla seyreltiyorlar. Mesela hindistan cevizi yağı oda sıcaklığında katıdır. 30 dereceye ısıtılınca sıvılaşır. Şu mevsimde hindistan cevizi yağı sıvı gözüküyorsa ondan almayın.

Ya da gerçek kabak çekirdeği yağı koyu renklidir, rengi farklı ışıklarda kırmızı, yeşil, kahverengiye bürünür. Tek renkli ya da şeffafsa ondan almayın. Çörek otu yağı boğazı biraz yakar, hiç yakmıyorsa ondan almayın.

Gerçek, seyreltilmemiş emu yağı oda sıcaklığında kremsidir. Tamamen sıvı olanlar yaz mevsiminde değilsek başka yağla seyreltilmiş olabilir. "Australian made" sertifikalı emu yağı almalı.

Nane yağı o kadar kuvvetlidir ki, daha kapağını açmadan kutusundan bile mis gibi kokar. Kokusu azsa başka markaya bakın.
    Konu Ozgur85 tarafından (12.04.2015 Saat 10:17 ) değiştirilmiştir.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi
    farelere naneyağı enjekte mi edilmiş yoksa dıştan mı sürülmüş bilginiz var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır, yapış yapış yapmıyor. Ben akşamleyin saç derime 1 ml kadar yapıyorum. Yeterli geliyor. Sabahleyin de yıkıyorum.

Hazır bakım yağı almayın. Konuda nasıl hazırlayacağımız yazıyor. Bizim hazırladığımız piyasadakilerden daha üstün.

Lavantanın yağı damıtma yoluyla elde edilir, uçucu yağdır. Bu yüzden tek başına kullanılırsa çok tahriş edicidir. Lavanta çiçeği ayçiçek yağında bekletilirse de bir yağ elde edilir ama lavanta yağı gibi güçlü değildir.

Özelden marka tavsiye edebilirim. ISO kalite belgeli yağlardan almakta fayda var.

Şöyle örnekler vereyim:

Bazı firmalar alacağımız yağı başka yağlarla seyreltiyorlar. Mesela hindistan cevizi yağı oda sıcaklığında katıdır. 30 dereceye ısıtılınca sıvılaşır. Şu mevsimde hindistan cevizi yağı sıvı gözüküyorsa ondan almayın.

Ya da gerçek kabak çekirdeği yağı koyu renklidir, rengi farklı ışıklarda kırmızı, yeşil, kahverengiye bürünür. Tek renkli ya da şeffafsa ondan almayın. Çörek otu yağı boğazı biraz yakar, hiç yakmıyorsa ondan almayın.

Gerçek, seyreltilmemiş emu yağı oda sıcaklığında kremsidir. Tamamen sıvı olanlar yaz mevsiminde değilsek başka yağla seyreltilmiş olabilir. "Australian made" sertifikalı emu yağı almalı.

Nane yağı o kadar kuvvetlidir ki, daha kapağını açmadan kutusundan bile mis gibi kokar. Kokusu azsa başka markaya bakın.
    sarimsaki neden bir seylerde kullanmayi denemiyoruz isirgan bile bundan daha sonra gelir yillardir denilen bitki gecmisinde.

Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon