Sayfa 28/75 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
743 sonuçtan 271 ile 280 arası

Konu: Saç Dökülmesi Biyokimyası

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Küçük elektrik şokları verilse oralar kendine gelmez mi acaba :-)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yalnız gerçekten saç dökülmesi olan yerler çimento harcı gibi. Hemen 2-3 cm aşağısı alnımız çok daha yumuşak. Aynısı yanlar ve ense için de geçerli.

İşte burdada sanırım hacamat giriyor devreye hiç kafa hacamatı yaptıran oldumu anlatmak la uğraşmayım açın youtube dan izleyin ben belim ve kafama yaptırdım kafa ile belim den çıkan sıvı arasında cok büyük yoğunluk farkı vardı . Ama bildiğin kadarı ile şakaklara yapmıyorlar kulak arkası tepe bölgesi ile sınırlı yinede faydası olur sanırım

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Look_up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçük elektrik şokları verilse oralar kendine gelmez mi acaba :-)
    Forumda bir yerlerde bunun konusunu açmıştım. Denenmiş, sonuç alınmış üstelik bir daha dökülmemek üzere. Ancak ne hikmetse ondan sonra hiç dokunulmamış.

O kadar bakmama, araştırmama rağmen ele gelebilecek bir şey de bulamadım
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    spiro minox ve kalsıyum kanal blokerları ortak özelliği.üçüde antihipertansif etkı göstermesi
    antihipertansif ilaçlar nasıl etkı gosterır= yüksek tansyon tedavısınde kullanılır yani damarların daralması sonucu kan damarlarının genışleterek etkı gostrerırler.
    yanı arkadaşlar hücrede kalsıyum iyonları damarların daralmsına neden oluyor..çimento gibi olmasının sebebı kalsıyum bırıkmesi...
    buradan yapbozun büyuk parçası hormonlara gelecek olursakk kadınlarda kalp krızı gorulme olasılığı daha düşük görülür hayatta kalma olasılığı erkelere oranla çok düşük
    nedenı
    östrejen hormnu İyi huylu kolestrol miktarını artırıp, kötü huylu kolestrol dediğimiz LDL miktarını azaltıyor. Bunun sayesinde damarın iç tabakasında oluşacak yağ birikimlerini engelleyip, damar tıkanması, damarda yırtıkların meydana gelmesi gibi sorunların gelişimini durduruyor yanı daha iyi damar sağlı ve bu hormon sayesınde kadınlarda kalsıyum birikmesi meydana gelmyor menopoz sonrasına kadar menopoz sonrası östrejn azaldığı için kadınlarda kemık erımesı goruluyor
    tek nedenı kalsıyum ıyonu değildir tabıkıde.
    hatam varsa duzeltın
    .

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bu bilgilerden sonra masajın önemi bariz ortaya çıkıyor. Bunun yanında da masaj sadece günü kurtarıyor sonucuda çıkıyor. Bizim günlük 20 dakika kan akışı değil bir ömür hızlandıracak çözüme bu konuyla ulaşırız umarım.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Peki, yangı ve otoimmun nerede, nasıl ve niye devreye giriyor?

SaçımınDoktoru Üyesi
    dediginz gibi hocam su an kafamin yarisi on kisim arkaya gore daha seyrek ve tas gibi olmus o kisimlarmve sakaklarda dokulmeden sonra tumsek gibi bir kisim olustu elimle yokluyunca net hissediyorum ve sac cikisi olsa bile o tumsek kisimdan ileri gecmiyor bir turlu. Burda bir kali acildi ve neyi ve nasil uygulamamiz lazim onu cozmek lazim simdi.Kafa derisi incelmedigine gore dediginiz gibi derinin altinda tabaka olusuyo ve ombolgelerde his kaybi var zaten yumusak bolgelere gore
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Mg yağı ve sipariş ettiğim gla oa epa dha omega 3 6 9 içeren yağla birlikte masaj uygulaması yapmayı düşünüyorum umarim işe yarar

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda bir yerlerde bunun konusunu açmıştım. Denenmiş, sonuç alınmış üstelik bir daha dökülmemek üzere. Ancak ne hikmetse ondan sonra hiç dokunulmamış.

O kadar bakmama, araştırmama rağmen ele gelebilecek bir şey de bulamadım
    Evet çok doğru üstte yer alan çalışmalar bunu zaten gösteriyor şimdi biraz skleroderma ve arteriosklerozisten bahsedelim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 28/75 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon