Sayfa 63/75 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
743 sonuçtan 621 ile 630 arası

Konu: Saç Dökülmesi Biyokimyası

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu bulamamıştım sağolun

Bende ise tam tersi oluyor benim saç dökülmem 3 yıldır aynı döngüde eylül ekim kasım aralık ayında dökülmeyen saçlarım ocak ayında dökülme artmaya başlar mayıs ayında tavan yapar tekrar eylüle kadar ... bu yıl yine bu döngüyü yaşıyorum 5 10 tel olan saç dökülmem ocak ayının sonuna doğru 30 lara şuan ise 60 70 lere çıktı ve mayısın sonuna doğru yine tavan yapacak diye korkuyorum (150 -200 ) peki bu döngü neden

Bende diyetisyenim ve beslenmeme çok önem veririm yukarda yazdıkların doğru ve uygularımda haftada en az 3 gün spor yaparım plates tae bo teakwando vs ... ama gel görelim ki bu kadar dikkat ve düzene yine saçlarım dökülüyor

Tanıdık bir aktara bir gün sordum gerçekten aktard bulunan bu yağlar gerçek mi katkı maddesi var mı vs .. bana bir şişenin içerisine bir iki damla koyarlar geri kalanı esanstır sağlık bakanlığı onayından geçer ne yararlı ne de zararlı demişti .. plastik cerrahı bir arkadaşım eczanede olan yağların daha güvenilir olduğunu sölemişti bilgine ona göre alacağın yerlere bak

Mesajların hepsini birilerine cvp olarak yazmıştım ama olmamış 😂🙈

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pınarkys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajların hepsini birilerine cvp olarak yazmıştım ama olmamış ����
    İlgili mesajı alıntı yaparak altına yapabilirsiniz yorumunuzu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Bir cildiyeci bundan 10 yıl önce anneme her sabah çökelek veya lor peynirinin içine çörek otu koy ve ye saç dökülmen geçer demişti tabi annem yaptımı yapmadımı bilmiyorum ben olumsuz bir şey yapacagını düşünmüyorum

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlgili mesajı alıntı yaparak altına yapabilirsiniz yorumunuzu.
    Sanırım oldu ben alıntıları silip yorum yazıyodum

Resmen gecenin bu saatinde kitap okur gibi bu sayfaları okudum heycanlandım tek kelimeyle harikasınız miracle sen çok zekisin insanın ilgisini canlı tutmayı çok iyi başarıyosun herkesin emegine sağlık katkım olmuyor ama ilgiyle okuyorum paylaşımlarınızı

Sayfa 63/75 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon