Sayfa 34/75 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
743 sonuçtan 331 ile 340 arası

Konu: Saç Dökülmesi Biyokimyası

Karbonatın alternatif kanser tedavilerinde başarılı olduğu vakalar mevcut.

Klorlu su ile tüketildiğinde tuza donusuyor diye okumuştum.
    Ben geçen kasımda 1 ay kullandım, tansiyonun hiç yukselmedi. Belki bünyeye göre değişiyor olabilir. Belki de klordandir.
    Kan değerlerim tamamen normal sınırlarına donmuştu bu 1 ayın sonunda. Bu kış hiç hastalanmadim. Yalnız ben aynı anda transformal nefes egzersizi de yapmıştım. Bu gelişmelerin sebebi ikisinden biri veya her ikisi de. Bilemiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süpersin piranha işte şu durumda kıl kökümü deri mi sorunlu diye net bir görüş ortaya koyulamaz.
    Abi bugün 10000 kişiyi incelemişimdir rahat kesinlikle saçı dökülen insanların kafataslarında genişleme sorunu var Hatta saçı dökülmüş bir sürü kadın gördüm onlarda ilk dikkat ettiğim kafanın bir kadına göre anormal büyümesi.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen bende dikkat ettim tüm gün, saçı dökülen insanların dökülmüş kısımdaki kafatası kemiği ile saçlı kısımdaki kafatası şeklini,,dendiği gübü bir çıkıntı var o kısımlarda

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşallah arkadaşlar, konu bildiğin Bilimsel Araştırma Tezi gibi olmuş..Okurken çok heyecanlandım..
    Acaba kalsiyum kanal blokerı olan İSOPTİN i Miracle losyona eklesek,, veya İSOPTIN ile INDO yu ayrı 2. losyon olarak kullansak nasıl olur ki acaba...
    İSOPTIN in 240 mg olan 50 film tableti daha etkili sanırım...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Dht nin kafatası şekillenmesinde etkili olduğunu okumuştum bir aralar derinin sertleşmeside kafatasının büyümesi sonucu gerginleşmesiyle olabilir diye düşünüyorum :-) yanlışta olabilir tabi :-)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Bide şöyle bi şer var, süt ürünlerinde ısıl işlem sonucu ca nın çoğu inhibe oluyor fakat beyaz peynir yapımında bu eksikliği kapatmak için cacl ekleniyor ama bu miktarı abartanlar var özellikle bimdeki peynir. Beyaz peynirde yapının oluşması için önemli bir etken ca o yüzden cacl miktarı artırılarak peynirde randıman artırılıyor ve bu peynirlerde kireç gibi bir tat oluşur zamanla ve dağılır. Çağımızda bende dahil eklem yerlerinde kireçlenme sorunu 20 li yaşlarda görülmeye başladı vücuda aldığımız ca cacl olarak alındığı için belkide sorun teşkil ediyor ve gittiği yerde birikerek Kirece neden oluyor. Yanlışım varsa bilen arkadaşlar lütfen düzeltsin yanılıyor olabilirim. Burdan çıkacak sonuca göre zahmetli olduğu için bıraktığım ev yapımı peynire yönelecem tekrar
    Konu Look_up tarafından (10.04.2016 Saat 08:22 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Hocam Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu kireçlenme için çınar yaprağının çok iyi geldiğini söylüyor. Çayını yapıp içilmesi şeklinde öneriyor .
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    https://m.facebook.com/story.php?sto...00009190923725

Arkadaslar bu adami hatirlarsiniz forumda paylasilmisti bi ara kendisinin resimleri saibeli duruyor ama su paylastigi yazi bence dikkate deger yani ozellikle sizinde parmak bastiginiz bu deri gerilmesi konusunda bu adam gibi kafaya bisi takip deriyi burksak bi sonuc alirmiyiz acaba gece takar sabah cikaririz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Adam zaten yapmış kafanı eşarp vs ile bağlayıp yarım saat sonra çıkarırsın eşarbı büyüklerimiz baş ağrısı yaşadıklarında eşarpla kafalarını bağlarlardı ve işe yarayan bir yöntemdi. Kan akışını bir noktada toplarız herhalde bu şekilde bağlarsak denemek lazım

Sayfa 34/75 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon