Sayfa 53/75 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
743 sonuçtan 521 ile 530 arası

Konu: Saç Dökülmesi Biyokimyası

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun sure pgd2 bloker mesela deslo oral alinsa ne gibi olumsuz yan etkiler çıkar..
    Etkenin yarılanması böbrek karaciğer eliminasyonundaki kişiye özgü hassaslıklar dışında aspirinden bile masumdur gözü kapalı içerim ama bakılsın araştırılsın yine de.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

jackal__1907
    Guest
    Hocam ben de varım

Kemik sorunlarına karşı ilaç geliştiren şirket saç dökülmesi için bir çözüm geliştiyor tesadüf değil kesinlikle...

http://www.biologicsmd.com
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    kemikle ne gibi bir ilişkisi var hocam

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemikle ne gibi bir ilişkisi var hocam
    Kemiklerin gelişmesinde kalsiyumun etkisi bunun yanında damarlarda kalsifikasyon meydana gelmesi. Erkeklerde kalsifikasyon meydana gelirken kadınlarda kireçlenme olması gibi ilişkiler konu içinde miracle hoca bahsetmişti.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemik sorunlarına karşı ilaç geliştiren şirket saç dökülmesi için bir çözüm geliştiyor tesadüf değil kesinlikle...

http://www.biologicsmd.com
    Ümit verici bir gelişme üstad.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir çalışma yapılabilir arkadaşlar bir kaç arkadaş bu işin koordinesi üstlenmesi gerekir forumda bazı arkadaşların üzerinde belli vazifeler var zaten çok fazla meşguliyeti olmayanlar bu tür farklı etken kullanıcı gurupları oluşturup tüm etkenlerin uygulama bazında gözden geçirilmesi ve en sonunda raporlanması sağlanabilir böyle bir çalışmada yardımcı oluruz bu işi yapacak arkadaşlara.
    Hocam aslında mesela şöyle birşey iyi olurdu;
    Örnek kazakcemil ve ekibi gibi bir grup lideri olsa ve sürekli ona geri bildirimde bulunulsa ve her grubun forumda bir konusu olsa güzel birşey çıkar. Burda forumda tecrübeli ve zamanı olanların birer ekip kurmasını öneriyorum. Organize olmak için bir konu bile açılabilir gönüllü kişiler belirlenir.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aslında mesela şöyle birşey iyi olurdu;
    Örnek kazakcemil ve ekibi gibi bir grup lideri olsa ve sürekli ona geri bildirimde bulunulsa ve her grubun forumda bir konusu olsa güzel birşey çıkar. Burda forumda tecrübeli ve zamanı olanların birer ekip kurmasını öneriyorum. Organize olmak için bir konu bile açılabilir gönüllü kişiler belirlenir.
    Güzel fikir.
    "tedavi günlükleri" ya da benzer isimde forum ana başlığı ve her grup için alt başlıklar şeklinde forumda ayrı bir bölüm oluşturulabilir.

jackal__1907
    Guest
    Bende katılıyorum hocam sizinde onayiniz varsa bir an önce baslayalim

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu gruba, önderliğe, günlüğe ne gerek var

Merak ettiğin bir şey mi var, açarsın konunu ben şunu şunu yapıcam dersin tecrübesi olanlar onunla ilgili tavsiye verir ve başlarsın tedaviye.

Ayda bir kere de fotoğraf paylaşıp gözlemlerini yazarsın oldu bitti gitti işte. Dallandırmaya, budaklandırmaya ne gerek var.

Sonuçlar iyiyse zaten o konu üzerine eğiliyor herkes merak etmeyin.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 53/75 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon