Sayfa 15/19 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
181 sonuçtan 141 ile 150 arası

Konu: Isırgan, Yakı otu ve Lavantalı Dökülme Durdurucu Losyon

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal olarak dht engeliyorsun birincisi, ikincisi bu etkenleri içsen bile saç çıkartacak kadar dht bloklayamaz. Bu yüzden yanetkisi gozlemlebilir bir seviyede olamaz .Dökülmeye karşı etkili ben kullanıyorum hatta arada demleyip iciyorum. Dustan sonra lavantali ve sirkeli suyla durulama da cok etkili diye düşünüyorum .
    Ama sizlerin ekstra kullandığı ürünlerde var. Ben bu karışımı yapacağım. Ayrıca marankinin yağ karışımını kullanıyorum ama içinde yakı yok. Bunu zaten bakım için aldım. Bunun dışında sadece biotin kullanacağım muhtemelen 5mg. Bunada aylardır kararsızdım kıllanma korkusuyla.
    Bu yüzden daha net sonuçlar ortaya çıkacaktır.Bilgi aktaracağım size. Teşekkürler.
    İmzamı sıfırladım.

elma sirkesini hazır mı alıyorsunuz? ne kadar katılıyor?

Yeni Üye
    ısırgan ve yakı otu losyonuna bemiks bepanthene ve evigen ampullerinden katıp kullansak sizce faydalı olur mu? ya da birbirlerinin etkisini olumsuz yönde azaltırlar mı? fikri olan var mı?

selamlar. hocam bu losyonu ne zaman uygulamamız gerekiyor? duştan sonra temiz saça uyguladık mı olmuyor. suyu uçuyor sarı rengi kalıyor ciltte. terleyince pek hoş olmuyor. duştan 2 3 saat önce uygulasak nasıl olur? fikriniz var mı? nasıl uygulamalıyız?

arkadaşlar inanılmaz bir sonuç aldım. 1 haftadır yakı + ısırgan kaynatıp losyon olarak kullandım. sanırım saçlarım güçlendi. içine ne alkol ne de başka birşey kullandım. bildiğiniz saçlarımın eski rengi yerine geldi, güçlendi. 5 gündür buzdolabında saklıyorum ve hala bozulmadı.

Yeni Üye
    losyonun bozulmaması için alkol(kolonya vs.) hariç başka bir yöntem kullanabilir miyiz?Seboreik dermatit illetinden var bende de ve losyonu kolonya katarak kullanmaya başladığımdan beri acayip azdı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar inanılmaz bir sonuç aldım. 1 haftadır yakı + ısırgan kaynatıp losyon olarak kullandım. sanırım saçlarım güçlendi. içine ne alkol ne de başka birşey kullandım. bildiğiniz saçlarımın eski rengi yerine geldi, güçlendi. 5 gündür buzdolabında saklıyorum ve hala bozulmadı.
    Bozulsa bozuldugunu nerden anliyacaksin var bir yontemi yada bozulma belirtileri?

birşey soracağım piyasada çin melek otu satan bir yer varmı ? onuda katsak losyona etkisi atar diye düşünüyorum

Yeni Üye
    çok ağır bi kokusu oluyor bozulduğu zaman

Başlıyorum bugun bu losyona ama alkolsuz bakalım hayırlısı aktardan gittim aldım baktım hepsi tarifteki gibi arada tek tük pempe vs var iyi oldu buna sevindim bakalım

Sayfa 15/19 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon