Sayfa 1/10 123 ... SonSon
96 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Site Hakkının Devri

Site Hakkının Devri

Ticari ürün satan, saç ekimi yapan, bunu belgeleyen tüm gerçek ve tüzel kişiliklere duyurudur! Günlük işlerimin yoğunluğu ve kişisel nedenlerimle Türkiyenin en çok ziyaretçi alan saç dökülmesi forumunu satıyorum ilgilenenler özelden bana ulaşabilir.

Not: Saygıdeğer tüm moderatör ve dostlarım sacimindoktoru face sayfamı eklesin orada muhabbet ederek tedavileri konuşuruz.
    Konu Miracle tarafından (02.04.2015 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden peki? Ne oldu da aniden boyle karar aldıniz? Sormak hakkm olmasa da!!
    Konu kim tarafından (02.04.2015 Saat 13:41 ) değiştirilmiştir.

Ticari firmaların en iyi hizmeti sunacağını düşünüyorum yani bu karara vardım son bir kaç günde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle Pm attim.

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle Pm attim.
    teklifinize cvp attım.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ticari firmaların en iyi hizmeti sunacağını düşünüyorum yani bu karara vardım son bir kaç günde.
    Geçiniz efendim çok ticari site gördük öyle.

Yeni Üye
    Ya hocam ne gerek var böyle şeylere bende siteye gelir olsun diye herkesten para toplayalım siteyi dahada güzelleştirelim gerekirse vip üyelik sistemi yapalım diye düşünüyordum sizinki tamamen pire için yorgan yakmaya benziyor iyi düşünün ani karar vermeyin hocam

Facebook adresini linkini atarmisiniz

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ciddi ciddi satıyor arkadaşlar blöf yapmıyor miracle
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Yanlış yapar buradaki insanlar yardim alıyor yeni üyeler gerçek ne onu öğreniyor belki de 10lar ca insan allah razi olsun diyor . bu daha degerlidir

Sayfa 1/10 123 ... SonSon