Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
48 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Benim Tedavim ; BnymN (29.06.2014)

Moderatör
    Alıntı coni21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saclar iyi gorunuyor.
    Miracle losyonu kullanirken yan etki gordun mu
    Bence tum etkiyi mircle losyon yapiyor ve kana gectigini dusunuyorum vucut killarinda azalma oldu mu hormon testi falan yaptin mi hiç
    Yan etki gormedim.Libido meni saglam.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye coni21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lysye hazirlaniyorum pek girmiyorum.4-5 ay once mindut ve miracle losyonu biraktim ve son 1 aydir proscar kullanmiyorum.arada sakaklar icin tretin kullandim ama 1 hafta dayanabildim dokulme oldu geriledi şakaklar.5-6 gundur mindut miracle losyona basladim.3-4 gunde ön ve şakaklarda baya kucuk siyah saclar cikti.fotoda cektim nokta gibi gorunuyor fotoda.fotolar burda
    https://www.dropbox.com/sh/o8o5rnxi9...0Z96CSvma?dl=0

Moderatör
    Kafan dolar senin.Garnier + diane losyon ya da yaki isirgan otu kullan.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    zaten saçların bir şeyi yokmuş ki. neden kullandığınıza anlam veremedim.

Moderatör
    Alıntı lafluer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten saçların bir şeyi yokmuş ki. neden kullandığınıza anlam veremedim.
    Olani korumak icin sakaklarda hafif seyreklik var birde yavas yavas kapaniyor.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bünyamin kardeşim Sedir Ağacı Yaprağı ile yıkamayı biraz açarmısın nasıl yıkıyorsun saçı şampuan kullanıyormusun
    Konu Erhan tarafından (08.04.2015 Saat 17:33 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Alıntı Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bünyamin kardeşim Sedir Ağacı Yaprağı ile yıkamayı biraz açarmısın nasıl yıkıyorsun saçı şampuan kullanıyormusun
    Şampuan kullanmayı bıraktım.Sadece haftada bir kere konazol.Sedir Ağacı Yaprağını kaynatarak sacıma uyguluyordum.Tozunu bulmaya çalışıcam ama cok zor.Etkisi güzeldi.Bulamazsam karbonatlı su ile yıkamayı düşünüyorum.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampuan kullanmayı bıraktım.Sadece haftada bir kere konazol.Sedir Ağacı Yaprağını kaynatarak sacıma uyguluyordum.Tozunu bulmaya çalışıcam ama cok zor.Etkisi güzeldi.Bulamazsam karbonatlı su ile yıkamayı düşünüyorum.
    nopoo olayı sanırım, sirke de kullanıyorlar karbonatlı suyla birlikte. Ama evde hazırlamak lazım Kazakcemil gibi, yoksa market sirkesi kafaya sürülmez herhalde.

şu Nopoo olayını yapar ve memnun kalırsanız lütfen burada da bilgilendirin bizi, kokuyu da merak ediyorum. Sonuçta o kadar ilaç kullanıyoruz kokusunu alacak mıdır, sirke alır gerçi baskındır ama bu seferde sirke kokacak mıyız

Saçlarınıza gelecek olursam, tek kelimeyle maşallah!

Moderatör
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nopoo olayı sanırım, sirke de kullanıyorlar karbonatlı suyla birlikte. Ama evde hazırlamak lazım Kazakcemil gibi, yoksa market sirkesi kafaya sürülmez herhalde.

şu Nopoo olayını yapar ve memnun kalırsanız lütfen burada da bilgilendirin bizi, kokuyu da merak ediyorum. Sonuçta o kadar ilaç kullanıyoruz kokusunu alacak mıdır, sirke alır gerçi baskındır ama bu seferde sirke kokacak mıyız

Saçlarınıza gelecek olursam, tek kelimeyle maşallah!
    Evet no poo ilk ay saçın alışma süresi var karbonatlı suya.Karbonatlı suyu 1-2 hafta kullandım birşey cok dikkatimi çekti.Doğuştan hiç yağlanmayan saçım yağlanmaya başlamıştı.saçın karbonata verdiği tepki olabilir.Bu karbonatlı suyun konusunu bir bayan açmıştı.O şuanda sadece no poo kullanıyor miracle losyonu bile bıraktı.Dökülmesi cok azmış.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet no poo ilk ay saçın alışma süresi var karbonatlı suya.Karbonatlı suyu 1-2 hafta kullandım birşey cok dikkatimi çekti.Doğuştan hiç yağlanmayan saçım yağlanmaya başlamıştı.saçın karbonata verdiği tepki olabilir.Bu karbonatlı suyun konusunu bir bayan açmıştı.O şuanda sadece no poo kullanıyor miracle losyonu bile bıraktı.Dökülmesi cok azmış.
    Temizliği sağlayacaktır, karbonatı kimisi dişlerine bile kullanıyor, tek sorun koku.. Dutasteridin kokusunu çıkartabilir miyiz mesela?

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon