Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Benim Tedavim ; BnymN (29.06.2014)

Moderatör
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pekin bünyamin kardeşim sen şimdi aldactonsuz kullanıyorsun losyonu. Saf spiro da mı katmadın. Sadece androcur ve diane mi var yani ?
    Aynn oyle garnieri sevdim bi kere birakamam.azelaik asit eklemeyi dusunuyorum birde.Şuan 40 gr spiro var elimde onuda gunde bir elseve ile kullanirim herhalde.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynn oyle garnieri sevdim bi kere birakamam.azelaik asit eklemeyi dusunuyorum birde.Şuan 40 gr spiro var elimde onuda gunde bir elseve ile kullanirim herhalde.
    40 gram toz spiroyu kastediyorsun degil mi? Minox dutas kullanmıyorsun o halde ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör
    40 gram toz spiroyu kastediyorsun degil mi? Minox dutas kullanmıyorsun o halde ?
    Evet onuda biraktim.Toz spiro yu bir sekilde kullanicam.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    sampuan yerine ne kullaniyorsun peki dostum bir de tuvalete basi kapali giriyorum diye bir sey demissin o neden

Ufak bi sıvıda çözünmüş toz versiyon azelaik asit+ Dekspantenol bu kullandıgın losyon nasıl gıdıyor tavsıye edıyomusun benmde aklmda azelaık asıt ıceren bır losyon yapmak var ona gore arastırmadaym

Moderatör
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sampuan yerine ne kullaniyorsun peki dtemm bir de tuvalete basi kapali giriyorum diye bir sey demissin o neden
    2 haftadir sedir agaci yapragi bulamiyorum.sedir agaci iyi geliyordu kafama yumusaksi kaygan yapiyordu sacimi.simdi sadece su ile yikiyorum hafif kasinti var kafamda buyuk ihtimal biriken kimyasal.aksam karbonatli su ya da konazol sampuani kafada 10 dk bkleticem.
    Bas kapatma konusu Peygamber Efendimizin s.a.v uyguladigi birsey.Tuvalet adabindan olsa gerek.idrardaki asit sac dokermi bilemiyorum.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye coni21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saclar iyi gorunuyor.
    Miracle losyonu kullanirken yan etki gordun mu
    Bence tum etkiyi mircle losyon yapiyor ve kana gectigini dusunuyorum vucut killarinda azalma oldu mu hormon testi falan yaptin mi hiç

Alıntı volkani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufak bi sıvıda çözünmüş toz versiyon azelaik asit+ Dekspantenol bu kullandıgın losyon nasıl gıdıyor tavsıye edıyomusun benmde aklmda azelaık asıt ıceren bır losyon yapmak var ona gore arastırmadaym

daha buna başlayalı 1 ay oldu ortalama.
    O sebeple net bir şey söylersem yönlendirme yapmış olurum ve bu da dogru olmaz. Ama şunu söyleyebilrim, toz azelaiği 50 ml sıvıya 1 çay kaşıgı attıgım halde, hepsi çözünmedi ve spreyi de tıkadı. Ayrıca şunu düşünüyorum, Bepanthen ampul , alkolün içinde etkisi kaybediyor olabilir. Çünkü ilk başta sürdüğüm o kafa derisini yakıp iğneleme hissini, diğer kullanımlarda vermiyor. Kısacası dekspantenol yani bepanthen , garnier tarzı losyonların içinde etkisini kaybediyor olabilir. Hatta dur beni bunu açtıgım konuda açıklayayım ve deneyimlerimi paylaşayım iyi oldu sordugun dostum

Alıntı coni21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saclar iyi gorunuyor.
    Miracle losyonu kullanirken yan etki gordun mu
    Bence tum etkiyi mircle losyon yapiyor ve kana gectigini dusunuyorum vucut killarinda azalma oldu mu hormon testi falan yaptin mi hiç
    coni21 takibimdesin haberin olsun.

daha buna başlayalı 1 ay oldu ortalama.
    O sebeple net bir şey söylersem yönlendirme yapmış olurum ve bu da dogru olmaz. Ama şunu söyleyebilrim, toz azelaiği 50 ml sıvıya 1 çay kaşıgı attıgım halde, hepsi çözünmedi ve spreyi de tıkadı. Ayrıca şunu düşünüyorum, Bepanthen ampul , alkolün içinde etkisi kaybediyor olabilir. Çünkü ilk başta sürdüğüm o kafa derisini yakıp iğneleme hissini, diğer kullanımlarda vermiyor. Kısacası dekspantenol yani bepanthen , garnier tarzı losyonların içinde etkisini kaybediyor olabilir. Hatta dur beni bunu açtıgım konuda açıklayayım ve deneyimlerimi paylaşayım iyi oldu sordugun dostum
    ıyı olur ordan takıp ederm bende hazırlamayı dusunuyorum elsevede daha ıyı cozunur ama ampul falan degılde baska bırseyler eklemeyı dusunuyorum

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon