Sayfa 15/16 İlkİlk ... 513141516 SonSon
153 sonuçtan 141 ile 150 arası

Konu: Bazı üyeler

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artık bu konudan benim bile midem bulandı ki şu kadarını syöeyeyim miracle bu gün bana 2 kere forumu kapatmayı düşündüğünü söyledi haberiniz olsun...

adamın multi olduğu belli ispatlı... 333 denen arkadaşın resimlerini görünce aha dağ fare doğurdu yazacaktım ama sırf engelleniyor tatavası yapılmasın diye bir şey demedim o kadar sonuç minoxil ilede alınır sırf adam ben bu işi çözdüm dedi diye hipnoz olmuş gibi davranıyorsunuz...

bakın buradan bazı şeyleri açık açık yazamıyorum ama şunu bilin miracle'ın ciddi ciddi reel'de başını yakmak isteyenler var hemde sırf bu forum yüzünden çok ciddiyim...

lütfen arkadaşlar biraz vefakar olun yoksa ciddiyim forumu kaybedebiliriz...

özgürün samimiyetine gram inanmıyorum ama belki konusu geri getirme imkanı varsa geri getirilebilir...
    Konu NoMore tarafından (01.04.2015 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir.
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Yeni Üye
    Bana göre imkansız ip çakışma filan tabi bu benim tenik olarak yorumumdur kimseyi bağlamaz.Yöneticiler öyle uygun görmüşlerse diyecek bir şey yok konu kapanmıştır.Ban kaldırma gerçekleşecekse "Flozof" kullanıcı adıyla forumda bulununan tamamen farklı bir insan olan arkadaşında banının kaldırılması doğru olur diye düşünüyorum.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    333 fake miydi ya
    ben de gerçekten birşeyler söyleyecek diye heyecanlanmıştım
    hatta öyle umutlandım ki, hala adam gercekten birşeyler biliyordu diye düşünüyorum

neyse ben proscarıma devam edeyim bari günde 200 tel dökülmeyle (
    Kenpachi nickli üye ile Ozgür85 ip'leri aynı, mod arkadaşlar bir baksın. Telden giriyorum. Bir filozof ile bir de kenpachi ile ha bir de kenpachi2 vardı hatırladığım.

Biri yazmış modem kapanınca ip değişir diye aynen öyle oluyor. Modem kapanıp açılınca ip değişir.

Sitede hata varda anl, kazakcemil, bendeniz bunların neden çakışan ipleri yok?

Diyorum ya muhtemelen bir kez unutup aynı pcden girdin. Ayrıca telden girincede ipler değişik çıkar.

Uzatmanın anlamı yok, fotoyu koydum inanan inanır. Ben ne yemin edenler gördüm

Karar Miracle'ın benden bu kadar. Daha da bir şey yazmıyorum bu konu hakkında.

Pc bulursam kenpachi çakışmasının ekran görüntüsünü de atarım.

Gereksiz uzuyor konu modlardan biri şu konuyu silsin ya da kilitlesin.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kenpachi nickli üye ile Ozgür85 ip'leri aynı, mod arkadaşlar bir baksın. Telden giriyorum. Bir filozof ile bir de kenpachi ile ha bir de kenpachi2 vardı hatırladığım.

Biri yazmış modem kapanınca ip değişir diye aynen öyle oluyor. Modem kapanıp açılınca ip değişir.

Diyorum ya muhtemelen bir kez unutup aynı pcden girdin. Ayrıca telden girincede ipler değişik çıkar.

tam şimdi bakıyorum aynen dediğin gibi ikiside aynı ip ve yerden bağlanıyorlar

aynı şirket vs.de olabilir çünki biri opera 08 diğeri opera07 diyor ama ipler aynen
    Konu NoMore tarafından (02.04.2015 Saat 01:33 ) değiştirilmiştir.
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık bu konudan benim bile midem bulandı ki şu kadarını syöeyeyim miracle bu gün bana 2 kere forumu kapatmayı düşündüğünü söyledi haberiniz olsun...

adamın multi olduğu belli ispatlı... 333 denen arkadaşın resimlerini görünce aha dağ fare doğurdu yazacaktım ama sırf engelleniyor tatavası yapılmasın diye bir şey demedim o kadar sonuç minoxil ilede alınır sırf adam ben bu işi çözdüm dedi diye hipnoz olmuş gibi davranıyorsunuz...

bakın buradan bazı şeyleri açık açık yazamıyorum ama şunu bilin miracle'ın ciddi ciddi reel'de başını yakmak isteyenler var hemde sırf bu forum yüzünden çok ciddiyim...

özgürün samimiyetine gram inanmıyorum ama belki konusu geri getirme imkanı varsa geri getirilebilir...
    Forumun kapanma gibi bir durumu gerçekten üzücü olur..ve eminim ki kimse de kapanmasını istemez.bir laf varya hani pireye kızıp yorgani yakmak misali.. Forumda cok güzel arşivler oluştu.gitgide de araştırmalar derinleşiyor.hepsine cok yazık olur.ve en önemlisi ise forum kapanirsa bazi kesimleri sevindirmiş oluruz.bir kaç güne forum eski haline döner.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bütün bunlara ve Invicible'ın da itirafına rağmen hala multi olduğuma inanmak kendi kaybın. Sende çok ciddi suizan var.. Kendini ciddi bir check etmelisin.

Şimdi de Kenpachi ile mi aynı IP oldum Beyler programınızı check edin. Ben Vınn kullanıyorum. Acaba bu yüzden mi böyle saçmalıklar oluyor? Bu arada hala banımı kaldırmamışsınız.

Hayır hiç de silmesin. Ben kendimi akladım bu konuda! Banımı kaldırdıktan sonra silebilirsiniz ama. Yoksa bana haksızlığınız devam eder.
    Konu Ozgur85-2 tarafından (02.04.2015 Saat 06:00 ) değiştirilmiştir.

Ben ne yemin edenler gördüm
    Invicible sana diyecek kelime bulamıyorum. Gerçekten midem bulanıyor sizin bu artistliğinizden. Daha birkaç post önce IP çakışması önceden olmuştu, şimdi yok demedin mi? O yazının printscreen'ini aldım kanıt olarak.

Beyler, olgunlaşın biraz. Besbelli hata var. Olamaz mı yani, bu yazılımlar da insan ürünü değil mi? Şimdi de Kentachi'yle aynı IP çıkmışım. Bu hesap da mı benim? Vay be ne adammışım, 3 hesapla milleti kandırmaya çalışıyorum!

Size bir şey söyleyeyim mi? Kadınlar sizden çok daha olgun ve iyimser. Bir kadın forumunda böyle bir şey olmuş olsaydı inanın bu iş çok daha erken çözülürdü. "Tamam canım, ben zaten senden böyle bir şey beklemem. Seni tanıyorum" gibi cümleler yazılır, bu iş büyümeden çözülürdü. Ama yok, erkeksiniz ya.. Suizan da edersiniz, ileri geri rahatça konuşur, artistik yazılar yazarsınız.

(Burdaki bütün erkekleri kastetmiyorum. Çok olgun, iyimser erkekler de var elbette.)
    Konu Ozgur85-2 tarafından (02.04.2015 Saat 06:40 ) değiştirilmiştir.

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumun kapanma gibi bir durumu gerçekten üzücü olur..ve eminim ki kimse de kapanmasını istemez.bir laf varya hani pireye kızıp yorgani yakmak misali.. Forumda cok güzel arşivler oluştu.gitgide de araştırmalar derinleşiyor.hepsine cok yazık olur.ve en önemlisi ise forum kapanirsa bazi kesimleri sevindirmiş oluruz.bir kaç güne forum eski haline döner.
    Pirelik bir olay değil bu. Banımı kaldırın, düzeltin bitsin bu iş. Şu IP olayını da artık kafanıza takmayın.

Bu lavanta konusunu kim sildi arkadaşlar invincible de silmemiş ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 15/16 İlkİlk ... 513141516 SonSon