Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
153 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Bazı üyeler

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85-2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abicim "banned" damgasını attınız haksız yere. Zaten aklayacağım kadar akladım. Anlayan, insaflı olana. Zaten aklı başına biri yazdıklarımızın farklılığından farklı kişi olduğumuzu rahatlıkla anlar.

Yine açarım konumu öyle mi? O konuyu açarken, sizlere cevap verirken harcadığım zamanıma ne olacak?
    zamanını sana nakit olarak mı ödeyelim yoksa taksit mi yapalım ?
    özgür sen kesinlikle ama kesinlikle filozofla aynı kişisin oda böyle senin gibi mesajım silindide silindi diye ortalığı sadece çingene gibi karıştırdı sende zamanımda zamanım diye tatava yapıyorsun al buda son benzerik
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diğer sitede miracle hocama yapilan haksızlıklar karşısinda cok rahatsız olmuştum.konusu silinince hatta üzülmüştüm.ama inanın kendi görüşüm şuan forumda diğer sitede yaşadığımızin aynisinin tipkisi bir ambiyans var..arkadaşlar bırakalım bakalim gerçekten neler oluyor. Kimin ne bir tezi varsa bir zaman tanıyalım.bu forumda birlik beraberlik var.öyle kimseye hemen pacup birakmayiz.ama simdi burdan biri çıkar sen bunu burdan buldun buraya ekledin eee sonuç sonuç..gibi kelimeler soğutucu olabilir.sadece sabir etmekte fayda var.ilgili şahıs foto eklmeisti.sadece biz saca odaklansaydik devamı da gelebilirdi.isbati varsada ortaya koayabilirdi..evet oda uzattı konuyu ama sürekli bir baskı gordugunu düşünüyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zamanını sana nakit olarak mı ödeyelim yoksa taksit mi yapalım ?
    özgür sen kesinlikle ama kesinlikle filozofla aynı kişisin oda böyle senin gibi mesajım silindide silindi diye ortalığı sadece çingene gibi karıştırdı sende zamanımda zamanım diye tatava yapıyorsun al buda son benzerik
    Demek ki mesajları haksız yere silinince sinirlenip yazmak sadece 1 kişide görülebilecek bir durum..

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer sitede miracle hocama yapilan haksızlıklar karşısinda cok rahatsız olmuştum.konusu silinince hatta üzülmüştüm.ama inanın kendi görüşüm şuan forumda diğer sitede yaşadığımızin aynisinin tipkisi bir ambiyans var..arkadaşlar bırakalım bakalim gerçekten neler oluyor. Kimin ne bir tezi varsa bir zaman tanıyalım.bu forumda birlik beraberlik var.öyle kimseye hemen pacup birakmayiz.ama simdi burdan biri çıkar sen bunu burdan buldun buraya ekledin eee sonuç sonuç..gibi kelimeler soğutucu olabilir.sadece sabir etmekte fayda var.ilgili şahıs foto eklmeisti.sadece biz saca odaklansaydik devamı da gelebilirdi.isbati varsada ortaya koayabilirdi..evet oda uzattı konuyu ama sürekli bir baskı gordugunu düşünüyorum.
    dostum miracle zaten o konuyu silmeyecekti konunun silinmesi ile ilgili ilgili mod arkadaşlada görüşüldü...
    hatta invic. konunun dinlenmesi tarafındaydı ama konuyuda kendisi sildi onuda dinlemek gerekir...
    asıl ortalığı karıştıran şuan özgürün yapmış olduğu gibi filozofun anlamsız bitmek bilmeyen sataşmaları ve 333'ün alçak dağları ben yarattım mukabilinden söylemleri oldu
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Özgür bey kendi konunuza pek cevap gelmeyince bu konuya geçip tartışma ortamı yarattiniz millet tartışmak istemiyor ha çok istiyorsaniz ip adreslerinin aynı olmadığını ispatlayin o zaman haklısınız diyelim ha su dakikada mesaj atmış söyle yapmış vs bunlar geçmiyor adamlar aynı ipten girdiğinizi ispatladı siz bu saatte yazmış o böyle yazmış bir sürü demagoji

SaçımınDoktoru Üyesi
    Filozofla özgürün aynı ip ile üyeliği gösteren forumun admin panelinden alınan ekran görüntüsü var mı?

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Filozofla özgürün aynı ip ile üyeliği gösteren forumun admin panelinden alınan ekran görüntüsü var mı?
    daha dün paylaşıldı invic. tarafından tespitide kendisi yaptı
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgür bey kendi konunuza pek cevap gelmeyince bu konuya geçip tartışma ortamı yarattiniz millet tartışmak istemiyor ha çok istiyorsaniz ip adreslerinin aynı olmadığını ispatlayin o zaman haklısınız diyelim ha su dakikada mesaj atmış söyle yapmış vs bunlar geçmiyor adamlar aynı ipten girdiğinizi ispatladı siz bu saatte yazmış o böyle yazmış bir sürü demagoji
    Abicim programda hata olamaz mı? Ben kendim biliyorum, bu bana fazlasıyla yeter. Yemin de ettim. Böyle bir şey yapmış olsam şerefim üzerine nasıl yemin edeyim?

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha dün paylaşıldı invic. tarafından tespitide kendisi yaptı
    Hata var. Benim bilgisayarın IP'sine bir bakayım. Nasıl bakılıyor?

IP sorgulama dedim şu çıktı:
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi ip.JPG‎  

Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon