Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Konu Düzenlemesi

miracle
    Guest

Konu Düzenlemesi

Saç dökülmesi sebebi adlı konu site sağlığı ve güvenliği kişisel ve başka bir çok sebeple silinmiştir bu konuda istediğinizi düşünmekte özgürsünüz. Bahse konu kişi paylaşımlarına bir çok mecrada yapacaktır takip etmenizi öneriyorum. Bu konu tartışılmak için değil bilgilendirme amacı ile yazılmıştır.

Site güvenliği derken admin? Siber saldırı falan mı ??

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Site güvenliği derken admin? Siber saldırı falan mı ??
    Yok univited, uyanıklık ve aldatma saldırısı. Siber değil merak etme. Ikinci bi ibrahim Gökçeke karnı tok insanlarimizin. Vucudu temizleyecegim diye bu kadar tantana ve ukalalik, ve büyümüş bir formati kimse ayak oyunlarina alet edemez. Aynen vvolkanin, ozimmusanın, bilel ermişin edemedigi gibi. Admin belirtmiş zaten, istedigi mecrada paylaşımını yapar, isteyen de istedigi şekilde takip eder. Saç magdurlarinin bilal ermişlere karnı tok.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Adam daha aciklamadan niye bu tepki kardeşim adama laf mi biraktiniz da bilmis bilmiş yaziyorsun şimdi. . İlk günden belliydi beslenme olayı olduğu ilk gün ibrahim gökçe falan demedin fotoğraf dediniz hepiniz adam attı herkes fotoğraf üstüne konusmaya başladı kavga gürültü bitti hop sabah konu yok yeni mi geldi aklına beslenme ile ilgili olduğu ??

Adam daha aciklamadan niye bu tepki kardeşim adama laf mi biraktiniz da bilmis bilmiş yaziyorsun şimdi. . İlk günden belliydi beslenme olayı olduğu ilk gün ibrahim gökçe falan demedin fotoğraf dediniz hepiniz adam attı herkes fotoğraf üstüne konusmaya başladı kavga gürültü bitti hop sabah konu yok yeni mi geldi aklına beslenme ile ilgili olduğu ??
    Bak birader benim ilk günden falan haberim yok, ilk gün yorum falan da yapmadim. Dun gece vakıf oldum bana boş muhabbet yapma burada yazacaksan özelden yaz, adamı rehin almışlar muamelesi yapma, hakkimda bilip bilmeden de konuşma. Bana beslenme ayağı yapma bu genetik saç dökülmesi olayında. Sana takip etme diyen yok. Uzatma muhabbeti tamam.
    Konu anl tarafından (01.04.2015 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.

Sen kimsin be azarlar azarlar konuşuyorsun modsun diye belediye baskan yardımcısı falan mı sandın kendini. Kendine gel karsinda bir insan var senin gibi

Oldu bitti hop değil mi ? İstediğiniz görürsünüz istemediğinizi görmessiniz sadece 2 tüy değil mi önemli olan ? bak uninvited benim sitemde bana kimse şekil yapamaz 2 günlük ağzı süt kokan veletler bir tane marketingciye güvenip saygısızlık yapamaz buna izin vermem yakarım bu siteyi yine izin vermem! Ha ayrıca flulaştırılmış şakak resmi 4 yıllık çalışma % 5 lik kısımı bekletme tezgahının gösteririm ama elletmem triplerinin özellikle gergin ve sansasyonel yaklaşımların beslenmesi arasındaki korrelasyonun gerektirdiği zeka yeterliliklerini sorgulamaya davet ediyorum seni yahu o saça zeytin yağı sürsen semirir 4 sene önce bir sorunu olan birisine benziyor mu ? ve 2 aydır başlamış tedaviye yahu vallahi beni çoook şaşırttınız çok yemin ederim hayret ediyorum....
    Konu Miracle tarafından (01.04.2015 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi sizde hukumetin her olayı parelele bağladığı gibi davranmayin,
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Sen kimsin be azarlar azarlar konuşuyorsun modsun diye belediye baskan yardımcısı falan mı sandın kendini. Kendine gel karsinda bir insan var senin gibi
    Bak bana biliyorsun ediyorsun falan filan diyip itham ederek, onyargiyla konusmayacaksin o zaman önyargı diye bik bik edip de. Ya mod ne be kardesim mod ne admin ne , kim oyle bi tavir takindi sacmalama, ben normal uye olsam da bu yazdiklarimin aynisini yazarim, Ki kac zaman boyunca normal uyeydim ve hep dogru bildigimi soyledim ne modu ne uyesi ne onemi var ki bunlarin. Sen neden eziklik psikolojisi içine girdin ki, ayrica kimse kimseyi azarlayamaz, burasi tartışma forumu

Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sizde hukumetin her olayı parelele bağladığı gibi davranmayin,
    Öyle davranan yok zaten faradi kardesim , konuyu anladiktan sonra cozersin zaten meseleyi.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon