8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Türkiyenin En büyük Saç Cilt Forumu Olduk

Türkiyenin En büyük Saç Cilt Forumu Olduk

An itibari ile türkiyenin en büyük saç ve cilt forum platformuyuz arkadaşlar. En yakın rakimizin günlük ziyaretçi sayısının 2 katı ziyaretçimiz bulumaktadır. Ülke sıralamasını alexadan kontrol edebilirsiniz. Tüm emek veren ve takip eden arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1. yılı doldurmadık heralde daha değil mi... şu sitedeki güzel dayanışma ortamı bozulmasın ülke sınırlarını bile aşarız çok güzel sinerji var forumda
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Ümit veriyor çünkü forumumuz. Tek çare ekim diyenlere inat kanıtlar koyuyor ortaya bu sonuç hakedilmis cok doğal bir netice.. bahsi geçen siteye aylar sonra ilk kez bir bakayım dedim meraktan . Tüm samimiyetimle söylüyorum ruhum daraldı bildiğiniz ekimci forumu . Güncel 10 konunun tamamı ekim üzerine ve mouseyi herhangi bir reklama denk getirmeden gezdirmek imkansız.. bu forumu bize hediye edenlere şükran borçluyuz

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu forumun farki site yöneticileri veya sahipleri tüccar degil, onlarda bizzat bizim gibi çare pesinde kosan insanlar.
    ben sahsen simdiye kadar yaptigim ve yapacagim paylasimlarin sömürülmeyecegi kanisindayim,
    tebrikler, daha önce pek fazla forum isleriyle ilgilenmedim ama yinede bir webci olarak sizi tebrik ederim.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam da bu günlerde böyle bir paylaşım bekliyordum,çok iyi oldu bu paylaşım teşk. üstad,henüz 8,5 ayın sonunda gelinen bu nokta gerçekten etkileyici,bu sonuç samimiyetin ve saflığın bir sonucu bunun dışındaki izahlar sadece dolgu malzemesi bana göre.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

filozof
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    An itibari ile türkiyenin en büyük saç ve cilt forum platformuyuz arkadaşlar. En yakın rakimizin günlük ziyaretçi sayısının 2 katı ziyaretçimiz bulumaktadır. Ülke sıralamasını alexadan kontrol edebilirsiniz. Tüm emek veren ve takip eden arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.
    Beraber yürüdük beraber yürümeye devam edeceğiz önümüzde daima bize yol gösteren Miracle Üstad var Allah razı olsun...

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beraber yürüdük beraber yürümeye devam edeceğiz önümüzde daima bize yol gösteren Miracle Üstad var Allah razı olsun...
    Estağfurullah filozof kim biliyor araştırıyorsa odur üstad. Sağlıkçı mantığı ile bazı saf bilgilere ufak yorum dokunuşları yapıyorum umarım yanlış anlamıyorsundur Çünkü saf bilgi ve düz metin her zaman doğru yu göstermez bilgi doğrudur Ama göreceli ya da kapsamı dar veya geniştir gibi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu forum sayesinde ayaktayiz sac problemleri olan bireyler olarak psikolojmzin ve moralimizin iyi olmasi bu sitede ogrendgmz tedavi yontemleri sayesindedir