Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bu saatten sonra yapılacak bir tedavi var mı? (resimli)

Bu saatten sonra yapılacak bir tedavi var mı? (resimli)

14 yaşımdan beri saçlarım dökülüyor. Bazı tedaviler uyguladım ama benim zamanımda minoxidil dışarıdan getiriliyordu ve iran malı mı yoksa bilmem ne malı mı diye tartışmalar yapılıyordu yada ben öyle hatırlıyorum Tam 11 sene oldu ve öyle göz gezdirirken bu forumu keşfettim (daha doğrusu miracle losyon formulünü), baya bir uğraş veren arkadaşlar var başarılarının devamını diliyorum. Bu arada çoğunuzun saçları çok çok iyi durumda bana göre yani erken tedavinin önemini bir kez daha anlıyoruz.

Fazla uzatmadan; sizce benim durumumda herhangi bir tedavi işe yarar mı, yararsa nasıl bir tedavi önerirsiniz ve nasıl bir yol izlemeliyim(saç ekimi?), yoksa koy ver gitsin kellik sana daha çok yakışır diye teselli mi gerektirir

Arkadaşlar resimleri küçültemedim galiba kusura bakmayın
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_2364.jpg‎   IMG_2367.jpg‎   IMG_2368.jpg‎   IMG_2374.jpg‎   IMG_2378.jpg‎   IMG_2380.jpg‎   IMG_2382.jpg‎   IMG_2383.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeşim benim kafa senin kafadan daha beterdi.Ben 25 yaşındayım.Miracle losyon-minox,kremler vs. kullandım.İYi gidiyodu ama devam edemedim.Şimdi yeniden başlayacağım.Ümidini kesme bence.Ben farkettim sürekli tedaviyel belli bir noktaya gelinebiliyor.

kardeş bence bi ekim yaptır doping olur ondan sonra ilaçları agresif şekilde kullanırsın ben öle yaptım kendi adıma
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Benim anlamadığım ekim yaptırdıktan sonra tekrar neden bu ilaçları kullanıyoruz? Tekrar dökülmediği söyleniyordu saçların?

Kalan saçların dökülmemesi için tabiki..

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle dermaroller ya da dermastamp olmalı tedavinizde, saçlarınız nasılsa kısa etki alırsınız hemde sonuçlar daha hızlı gelir mutlu olursunuz. Yanında miracle gerçekten gerekiyor, minoxilde de tecrübelisiniz zaten siz onun kararını verirsiniz.

Ne geri dönüşler oldu, sizde kurtarabilirsiniz,
    geçmiş olsun.

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14 yaşımdan beri saçlarım dökülüyor. Bazı tedaviler uyguladım ama benim zamanımda minoxidil dışarıdan getiriliyordu ve iran malı mı yoksa bilmem ne malı mı diye tartışmalar yapılıyordu yada ben öyle hatırlıyorum Tam 11 sene oldu ve öyle göz gezdirirken bu forumu keşfettim (daha doğrusu miracle losyon formulünü), baya bir uğraş veren arkadaşlar var başarılarının devamını diliyorum. Bu arada çoğunuzun saçları çok çok iyi durumda bana göre yani erken tedavinin önemini bir kez daha anlıyoruz.

Fazla uzatmadan; sizce benim durumumda herhangi bir tedavi işe yarar mı, yararsa nasıl bir tedavi önerirsiniz ve nasıl bir yol izlemeliyim(saç ekimi?), yoksa koy ver gitsin kellik sana daha çok yakışır diye teselli mi gerektirir

Arkadaşlar resimleri küçültemedim galiba kusura bakmayın
    Saç ektirsende bir çoğu gibi tedavi arayışların kaçılmaz olacak bu nedenle iyisimi şimdiden başla tedavilere yetmediğini düşünürsen ektirirsinde ama ben tedaviler ile kozmetik bir başarı sağlayacağını neredeyse garanti edebilirim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bir arkadaşıkız dermaroller kesinlikle kullan demiş. Foruma giremedim işlerim yüzünden miracle kardeşim senin losyonu nasıl hazırlayayım bana kısaca söyler misin eğer vaktin varsa? Krem içine mi yoksa losyon içine mi. Sadece malzemeleri yazarsan çok sevinirim. Diğer arkadaşlarda tavsiyede bulunursa çok iyi olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşıkız dermaroller kesinlikle kullan demiş. Foruma giremedim işlerim yüzünden miracle kardeşim senin losyonu nasıl hazırlayayım bana kısaca söyler misin eğer vaktin varsa? Krem içine mi yoksa losyon içine mi. Sadece malzemeleri yazarsan çok sevinirim. Diğer arkadaşlarda tavsiyede bulunursa çok iyi olur.
    Miracle üstad en uygun karışımı söyleyecektir fakat benim fikrim miracle losyonun yanına kesinlikle minoxidil+finasteride yada minoxidil+dutasteride kullanman.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

Oral finasteride yada minox kullanmayı düşünmüyorum. Saçımdaki yağlanma bari geçsin zaten bu saatten sonra saç çizgimi öne çekmek gibi bir durum olamaz, o yüzden olanı korusam yeter

Sayfa 1/2 12 SonSon