Sayfa 120/153 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
1530 sonuçtan 1.191 ile 1.200 arası

Konu: Follicept'in ıgf-1 Çözümü Deneniyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    folliceptin tartisma kisminda mesajlarda gordugum guzel paylasim olmus bilgi acisindan.Farelerin killarinin kalinligiyla insan sacinin kalinligi benzer fakat Deri yapisi tamamen farkli ve farelerdeki folikul yogunlugu 60 kat daha fazlaymis.Farelerde uygulananan tedavilerin insanda neden ise yaramadiginin bilgisi.Ve farelerde uygulanan dozlar asla insanda ayni etkilere sahip olmayacak.Fareleri bu alanda kullanmalari tam sacmalik bence dedigim gibi tamamen farkli yapidan bahsediyoruz.Link te vermis kitap dokumani orda yazanlarin ozeti mahiyetinde bunlarida soylemis. Burdan sunu rahatlikla soyleyebilirim farelere verdikleri dozda asla bizde ise yaramayacak bunun kaniti zaten 3 ayda sac degil tuy bile zor cikiyor.Ayrica roportaj yapilmis devonla ve blog site acilmis.Ordada soylenenler sunlar ozetle.Kendileride sonucun ve gidisatin ne olacagindan emin degiller.Deneme yanilma yoluyla is yapiyor adamlar.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    oral çalışıyor ıgf1 umarım lokal olarak zararsız bır dozda calısır ve baya ıyı bır rahatlama saglar bızlere

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oral çalışıyor ıgf1 umarım lokal olarak zararsız bır dozda calısır ve baya ıyı bır rahatlama saglar bızlere
    umarim calisir.Benim mesajimda demek istedigim farelerle olan deneyler asla insana bire bir uygulanip ise yaramiycak olmasi.Cunku sistem tamamen farkli. Ikinci denemeye gecsinler bakalim. Yeni sac gorecekmiyiz ciddi anlamda

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tatata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçla ilgili çalışmalar son dönemde iyice arttı iki üç yıla bir firma kesin çözüm bulur bu kadar yatırımdan sonra
    sac dökülmesi konusunda yenisin galiba )

büyük firmalarin para amacli tuzak haberlerini ve sahte deneylerini 20 yildir dinliyoruz maalesef.

"2003 yilinda kellik tarih olacak" , "japon firmasi acikladi : 2008 yilinda dünyada kel kalmayacak" , "replicel, follicept ivir zivir, 2004 - 2007- 2013 - 2020, üc yila geliyor bes yila geliyor" falan filan..

beni üzen bu üc kagitcilar halen kendilerine inanan bulabiliyor ve bu umut sayesinde deli paralar kazaniyor sponsorlari avliyorlar.

bence kelligin cözümü bulunali cok oldu o ayri konu.
    Konu adriano10 tarafından (06.08.2015 Saat 21:45 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu işin cozumu yok abiler hep beraber tüm dünyayı ateşe verelim daha iyi bi opsiyon

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adriano ya katılıyorum ta çocukken okurdum gazetelerde böyle haberleri hepsi yalan olacak histogen ne oldu belirsiz kayboldu ortadan replicel de fos çıkacak bizim kaderimiz bu levent abinin yaptıklarıyla beraber kendi başımızın çaresine bakacaz gevurdan hayır ne zaman geldi ki yüzyıllık kellige çare bulsunlar

Önceden saç ekimi de yoktu ama zaman içeriside gelişen ve halada gelişen bi olay saç ekimi.Çözüm bulunacağını düşünmemin nedeni çok miktarda para harcanıp yatırım yapılması tabi buda uzun bi süreç olacak ve belkide bizden iş geçmiş olacak.Bizde saçlarımız yeterli seyrekliğe ulaşana kadar toppik kullanıp sonrada saç ektiririz napalım

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    yok yok muros haklı her organı yapacaklar saçı yapamıycaklar

SaçımınDoktoru Üyesi
    devon 14. hafta fotosu paylasmis adam ondeki sacin kismini eliyle ayirmis yeni sac diye millete yuturmaya calisiyorlar.Komik olmus cidden.Sac gectim velus duzeyinde killar bile cikmamis sakaktan.Bende mesaj yazdim silerler gorunce buyuk ihtimal.Ise yaramiycagini yazdim acikcasi.Ise yaramayan urune yatirimci ariyorlar.Kel fare alacaklar herhalde o parayla.Hic bir ise yaramayacak bu topikal igf1 benim icin kesin artik. Sizde pwk umitlenmeyin derim.Bilim fareden sac cikartmaya devam etsin.Bizde finasti dutasti hormonel ilaclarla saglikli bunyemizi mahvetmeye devam.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu işin çozumu var ama yok.Bu sebeple minoxile devam tabii gittigi yere kadar

Sayfa 120/153 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon