Sayfa 43/153 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
1530 sonuçtan 421 ile 430 arası

Konu: Follicept'in ıgf-1 Çözümü Deneniyor

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    şu ölme lafı boş laf ölmüyor minyatüre oluyor mezara gidene kadar kafanda canlı kalıyor Cotsarelis follica bunu kanıtladı ölme efsanesi 2013 de bitti...
    Konu tosun.t tarafından (18.05.2015 Saat 09:00 ) değiştirilmiştir.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar deneklerin resimleri çok sık soruluyor ilk mesajı editleyip ilgili linki ekledim oradan bakar durursunuz artık
    ayrıca bazı deneklerde güncel resimler var anladığım kadarıyla farklı farklı zamanlarda denekler resimleri yüklüyor...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su olme lafı bos llaf olmuyor mınyaturıze oluyor mezara gıdene kadar kafanda canlı kalıyor costerellı follıca bunu kanıtladı olme efsanesı 2013 de bbıttııı
    Evet hocam ama ben bunu 1986-88 yıllarında da bir bbc belgeselinde izlemiştim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnsallah bu sali gunu tatmin edici sonuclar gelirde rahatlariz psikolojikman nasilsa tedavisi yakinda cikiyor diye strestente kurtuluruz .

Yeni Üye
    George Cotsarelis dr adı

Yer
    izmir turkey
    o yıllarda vet ben de izledim fakat 2013 de ki bulgular kadar elde done yoktu zaten follica nın sitsine girerseniz direk bu afişi görürsünüz ve onlar bu mınyatur folıkullerı dırıltmeye calısıyorlar pdg2 yı bulan adam costerelli ıtıa ıle anlasma yapan sırket follica ...

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keske öyle olsaydi, sac kökü sac üretemeyecek sekilde deforme oluyor yani büzüsüyor. zaten kafa derisindeki uyusuklugun sebebi de bence bu, bu uyusma teorisini miracle söylemisti hatta.

nasil ki elimizi derin kestigimizde, ya da yanik olustugunda o bölgedeki doku deforme oluyorsa, kökün zaman icinde deforme olmasi da ayni. buradaki nüans su; kök ne kadar zaman önce deforme olmaya basladi, tetikleyici tedaviler ile halen sac olusturmaya müsait mi?

Yer
    izmir turkey
    eyer tedavi bulunursa kök ne kadar zaman önce mınyature olmuşsa o kadar zamanda geri gelior denemekte su an da 7 yıllık mınyature koklerı gerı getıre bılıyoruz daha eskıler bır tedavı yok su an

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyer tedavi bulunursa kök ne kadar zaman önce mınyature olmuşsa o kadar zamanda geri gelior denemekte su an da 7 yıllık mınyature koklerı gerı getıre bılıyoruz daha eskıler bır tedavı yok su an
    abi şunu söyledinya içim rahatladı benim giden kök max 3 yıllık yaş 18

Sayfa 43/153 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon