Sayfa 119/153 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
1530 sonuçtan 1.181 ile 1.190 arası

Konu: Follicept'in ıgf-1 Çözümü Deneniyor

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence doz arttırma olayı başarısızlığın yavaştan kabul edilmesidir yinede izlemeye devam edelim süreci
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence doz arttırma olayı başarısızlığın yavaştan kabul edilmesidir yinede izlemeye devam edelim süreci
    zaten mucize cozum olacagina kimsenin inandigini sanmiyorum.En azindan seyrek bolgede biraz artis saglasa o bile kafi olur acikcasi minoxidil yerine kullanmak amacli minoxidil calisma mantigi aslinda en iyi yontemlerden ama surekli devam edilmesi her gun tekrar edilmesi felan zor oluyor. En azindan alternatiflerimiz cogalir.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Şu minoxilin geç etki etmeye başlaması gibi bir durum olabilir mi ben üç aydır kullandım ama dökülmeyi azaltmadı bi birkaç ay daha kullansam mı bilmiyorum

Sizin görüşlerinizi merak ediyorum bu konuda arkadaşlar düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tatata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin görüşlerinizi merak ediyorum bu konuda arkadaşlar düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim
    Sadece minoxidil mi kullaniyorsun.Dokulme var diyosun cikis hic mi olmadi.Birde orjinalliginden eminmisin minoxu eczaneden mi temin ettin.3 ayda cok iyi sonuc bekleme.Birakmamak lazim minoxunbaslayinca veya ciktiktan sonra farkli tedavilerle dokulmeyi engellemen lazim yoksa basa donersin onca ayin emegi cope gider. 6 aydir kesintisiz kullaniyorum.Onerilenin ustunde ayda iki sise bitiyor hala sac cikartmadi tuylendirdi.proscarla kullanmama ragmen malesef herkeste ayni basarilar gorulmuyor her ilacta bu boyle

Sadece minoxil kullanıyorum ve eczaneden temin edüyorum saç çıkışı oldu gibi tüylenmeler var ama sağlıklı saçlarıma çok yakın olduğu için acaba sağlıklı saçlarım mı güçsüzleşip tüyleşiyo emin değilim minoxilin prospektüsünde iki aydır dökülmeyi azaltır diyodu ama dökülmede bi azalma görmedim ben öyle olsa seyrekleşme devam etmezdi zaten

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tatata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece minoxil kullanıyorum ve eczaneden temin edüyorum saç çıkışı oldu gibi tüylenmeler var ama sağlıklı saçlarıma çok yakın olduğu için acaba sağlıklı saçlarım mı güçsüzleşip tüyleşiyo emin değilim minoxilin prospektüsünde iki aydır dökülmeyi azaltır diyodu ama dökülmede bi azalma görmedim ben öyle olsa seyrekleşme devam etmezdi zaten
    miracle losyon kullan.Dht cok baskin demekkk sende minoxidil dht baskilamadigi icin dht hala etkin.Bu nedenle dokulmem devam eder.Minoxidil sacin dogal uzama dinlenme fazlarini degistirdigi icin dokulmende hizlanabilir.Karisik bu minoxun calisa sistemi acikcasi.Yada hic kullanma dedigim gibi miracle losyona gec birakinca etkisini yitiriyor cikanlarda gidiyor ben 6 ay kullandim gecen sene biraktim 4 ay surmedi cok kotu hale geldi sac. Su andada kullaniyorum.Saeece sakak kisminda miracle losyon cabuk kurudugu icin ustune sıkıyorum gec kurusun emilimi artsin diye sacimin geneline kullanmayi biraktim. Agresif dokulme yasamiyorum su an

Şu tüpte bitsin birkaç tüp daha ya kullanır ya kullanmadan bırakırım minoxili sonrada bişey kullanmam sanırım çünkü insan onları yaparken sürekli saçları kontrol edip daha çok takıyo kafaya birçok şeyi follicept olmasa bile histogen replicel ya da diğer firmalardan biri bir çözüm bulacak bu işe bizde o süreye kadar saçımız çok seyrelirse toppik tarzı bişey kullanır gerisinde de çözümü neyse onu yaptırırız çözüm bulununca çok Pahalı olsa bile saç ekimi ucuzlar saç ektiririz

Saçla ilgili çalışmalar son dönemde iyice arttı iki üç yıla bir firma kesin çözüm bulur bu kadar yatırımdan sonra

Yeni Üye
    3-5 senelik zamanda bir çözüm gelir ama bunlar gibi amatörlerden değil

Sayfa 119/153 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon