Sayfa 11/153 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
1530 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Follicept'in ıgf-1 Çözümü Deneniyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu urun calisicak sanirim.ilac katagorisinde olmayisida klinik test vesaireyle urasmadan cabuk uretim,ve dagitimi yapilacak.Urun minoxtan farkli mekanizmayla calisiyor.minox gibi surekliligi yok arti bunda birakilinca etkisi kaybolmuyor aksine sactaki gelisim devam etmis.Diger iyi tarafida dht yi engellemiyor.dht nin yol actigi buyumeyi engelleyici etkisini baskiliyor.Farelerde yapilan deneyle insanlardaki deneyler her zaman ayni etkileri gostermiyor bu seferki ise yarar diye umuyorum.3_5 sene bizi idare etse daha etkili cozumler gelecektir.Replicel insanlar uzerinde denemeleri azfaz2 de devam ediyor.Sac cikis oranlari 15% lerdeydi faz1 de bunu yukseltmeye caliaisiyorlar.Sonuclari olumlu olursa en gec 4 seneye piyasada yerini alir.

adamlar seffaflikla mi calisiyo yoksa amatörlükten mi böyle yapiyolar belli degil.
    forumlarda ve sosyal medyada millete laf yetistiren çalisanlari felan var bu biraz degil epey alisilmisin disinda

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    forulllara yazmaları ilginc sanırım ortak bulmak için bir taktik bu bakalım neler olacak

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    evet,follicepte cok ilginc seyler oluyor...

-Devon pazertesi günü ilaci kendisinde deneyecegini söyledi,bunu canli yayinda yapacak tipik amerikali iste

- arkadaslar inanin bana,bunlar bana kalirsa bu ilaci coktan insanlar üzerinde denedi ve basarili sonuclar aldilar.Yoksa bu kadar tantanayi internet üzerinden yapmazlardi,sonucta büyük bir Firma ve bu Kadar iddiali konusmazlardi.

- Devon yazisinda,ilacin haftanin üc günü ve bir ay boyunca sürülecegini ve bunun sonucunda saclarin bir sene boyunca anagen dönemine girecegini,yani cikacagini iddia ediyor.Bu cok iddiali bir söz.Ve bence bunlar az önce de dedigim gibi insanlar üzerinde bunu denedi,fakat aciklayamiyorlar.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı antidht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet,follicepte cok ilginc seyler oluyor...

-Devon pazertesi günü ilaci kendisinde deneyecegini söyledi,bunu canli yayinda yapacak tipik amerikali iste

- arkadaslar inanin bana,bunlar bana kalirsa bu ilaci coktan insanlar üzerinde denedi ve basarili sonuclar aldilar.Yoksa bu kadar tantanayi internet üzerinden yapmazlardi,sonucta büyük bir Firma ve bu Kadar iddiali konusmazlardi.

- Devon yazisinda,ilacin haftanin üc günü ve bir ay boyunca sürülecegini ve bunun sonucunda saclarin bir sene boyunca anagen dönemine girecegini,yani cikacagini iddia ediyor.Bu cok iddiali bir söz.Ve bence bunlar az önce de dedigim gibi insanlar üzerinde bunu denedi,fakat aciklayamiyorlar.
    devon kim ? başında dev var diye sosyalist bir oluşum olduğunu düşünmedim değil
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya hu arkadaşlar her doğum sancılı olur ama bu doğum çok daha sancılı olacak gibi,anomali bir doğum olmaz inşallah.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    ıgf-1 le 2010 yilindan beri saç cikartmaya calisan baska firmalarin varligindan söz ediliyor alinan patentler felan var. bitek follicept mi sonuç aldi acaba?
    bakalim neler olacak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ıgf-1 le 2010 yilindan beri saç cikartmaya calisan baska firmalarin varligindan söz ediliyor alinan patentler felan var. bitek follicept mi sonuç aldi acaba?
    bakalim neler olacak
    zaten bilinen madde follicept in farki sac kokune tasiyacak maddeyi bulduklarini soylemeleri.Birde bu urun sacin tamamen dokuldugu yerden cikarttigi gibi genel kafadaki seyrekligede care olacak mi minoxidil gibi saci kalinlastirma etkisi olacak mi ? Bu kadar iddali oluslari ya cahil cesareti diyicem yada urun gercekten ise yariyor buna guvenip bu kadar rahat davraniyorlar.dort bes aylik sure var dedikleri tarihe bisey kalmadi.Soyle bi durumda var bu ilaci insandaki etkisi nasil olacagi ne gibi etkilere sahip olacagi bilinmedigi halde soyle kullanilacak su kadar sonra tekrarlanacak gibi soylemleri yapilmamis losyona kullanma talimati yazilmis amatorlugun verdigi asiri heyecanmi nedir bilmiyorum,cevaplanmasi gereken onlarca soru var
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten bilinen madde follicept in farki sac kokune tasiyacak maddeyi bulduklarini soylemeleri.Birde bu urun sacin tamamen dokuldugu yerden cikarttigi gibi genel kafadaki seyrekligede care olacak mi minoxidil gibi saci kalinlastirma etkisi olacak mi ? Bu kadar iddali oluslari ya cahil cesareti diyicem yada urun gercekten ise yariyor buna guvenip bu kadar rahat davraniyorlar.dort bes aylik sure var dedikleri tarihe bisey kalmadi.Soyle bi durumda var bu ilaci insandaki etkisi nasil olacagi ne gibi etkilere sahip olacagi bilinmedigi halde soyle kullanilacak su kadar sonra tekrarlanacak gibi soylemleri yapilmamis losyona kullanma talimati yazilmis amatorlugun verdigi asiri heyecanmi nedir bilmiyorum,cevaplanmasi gereken onlarca soru var
    hocam bu arada sizi diğer forumdaki replicel konusundan hatırlıyorum arada orayada bakarım
    açıkçası buraya gelmenize sevindim malum bu tür konularda burası daha canlı bir yer orada pek hızlı akmıyor sürekli rutin konular...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    avrupa forumlarında bu işi bilen cocuklar arshı halluser gibiler troll olduguna emınler yanı umut tacırı dıorlar bakalım neler olacak

Biraz göz attım truth talk a gerçek akıllı salaklar var rekombinant e.coli üretimi igf-1 çakılır çalışmaz muhabbeti yapıyorlar... neyi gidip insandan hayvandan alıyorlar ki kullandığımız östro ya da şeker hastalarının insülin iğneleri hepsi ya sentetik ya da bakterilere ürettiriliyor. Hani bu bilgiye vakıf olupta ya bu gerçek igf değil çalışır mı demek her bilginin herkese iyi gelmediğinin göstergesi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 11/153 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon