Sayfa 1/29 12311 ... SonSon
282 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kellik yada sac dökülmesi psikolojisi !!

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kellik yada sac dökülmesi psikolojisi !!

öncelikle bu konuyu acma nedenim direk söyleyecem kusmak evet evet kusmak yabancı filmlerde izlemişsinizdir psikolojik sorunları aynı olan kişiler birbirine dertlerini anlatır ve rahatlar
    bende buraya icimi dökecek bir konu baslıgı acarak rahatlamak istiyorum isteyen bu zehri bu konuya kusabilir
    cok genc yaslarda dökülmeye basladı saclarım propecia 7 8 sene idare ettim 3 yıl yan etkiden bıraktım meloya döndüm..
    peki 15 yılda neler gecti ne acılar ne zorluklar baslayalım
    populer bir genctim saclarım coktu yas 18 su gibi akan yıllar araba kızlar eglence kopmacalar babam keldi hep korkuyodum bende kel olacammı diye
    bu korkumun karşı cinsi cok iyi tanımamdan kaynaklıydı cunku cirkinsen hele hele paranda yoksa sen bir bitiksin....
    yavas yavas kızlar artık bakmıyordu yalan yok 27 28 kadar propecia sayesinde yuzde 80 korudum ama vucut yeter dedi ve bırakınca gumledim....
    hayatım boyunca stresle yasadım sapkayla dolastım kısa ksetirmeler akraba es dostun heyyyyyy saclara ne olmus bendeniz ?? sözleri ve yavas yavas iktidarın gidişi....
    eski guzel adam gitmişti bakıslar degismişti örnekmi? daha dun yolda yuruken yanımdan gecen kız yüzünü ekşitmişti kafa melo gibi bu cok zruma gidiyor
    nerden nereye cok sey kullandım ama sona hep yaklastım sapkayla gitigin marketteki kasiyerin gulumsemesi sonra sapkasız gidince zombi gibi bakması akrabalar es dost hele hele eski sevgililer kafana sanki gökdelen dikmişler gibi konusurken kafana bakmaları.......
    eminim konusma bitinceki cok konusmam genelde gormezmemlikten gelirim arkamdan vaybe bu neye donmuş sohbetleri.....
    gulumseyen bakısların yerini önce saskınlık sonra eski sıcaklıgın olmaması sacsızlık cok zor kabul ediyorum allah buyuk hastalıklardan ailemizi bizi cumlemizi korusun ancak saczsızlık cok zor
    corbaya dusen sinek gibi kucuk ama corbayı mahvediyor bir gun evime bir tamirci geldi kafası tamamen kel yuzu guluyor evlenmiş boşanmıs devamlı telle konusuyordu ne o hayranın cok heralde dedim sevgilim dedi bir karısı varmıs ve bu adamı aldatmıs yanında calısan kendinden kcuuk calısanıyla ve kacmıs......
    adam cirkindi sacları nerdeyse kulak ustunde bile az vardı tamamen kel ama guluyordu hayata tutunuyordu ozaman sunu farkettim benim okadar bile gucum yok.......
    sevgilim vardı ayrıldım özel durumlar bir digeri en yakkın tandıgımla evlendi.......
    resimlerimi bile saklıyorum evlendigi cocuk saclı bense kafama onlarca kimyasal boca ediyorum bir gram daha cıksın diye.....
    eskiden daha neseliydim bilirsiniz dunya sizin etrafınızda donuyor sanırsınız ama rock yıldızı yada buyuk adam olacam hevsleriyle buyutulen bizim neslimiz hic bişey olamadık ve cok kızgınız.....
    sacların yoksa durumun orta direkse bitmişssin nedeni kızlar kadınlar degil dostum nedeni sana saclarına kelligine seyrekligine acıkta kalmıs sempanze kıcı gibi kafana bakmaları.....
    hic yolda yuruken arkandan gelen adamların kadınların vertex bölgene tepene baktıklarını hisettinmi?? akrabalarının hatta ailendkeilerin yemek yerken egilirken gözlerini tepende yakaladınmı işte bu igrenc bişey.....
    18 yasımdaydım 15 sene gecti cok seyimi aldı bu sacla kavga etmek bir cok seyde kendime guvenirim ama konu sac kadınlar kızlarsa artık ben bir hicim.....
    cok baglantılı degil demeyin cok baglantılı inanın bu kardesniz bunu cok iyi biliyor.....
    berbat bişey karsımdakiler konusurken sacşlarına bakıyorum icimden vaybe saca bak ulan sunun sac dökülmedi beee tarzı cumleler karsımdaki diyorki anladınmı cevap neyi orda bile degil kafam ?
    utanıyorum ya eski sevgililerimin beni bu halde gormesine akrabalarıma evden cıkınca bakkalın vs kaın ıs kafama bakmasından utanıyorum
    cogu zaman git dedim buralardan baske yerlere mutlu olrumuydum bilmiyorum...
    insan kacmak istiyor işininde paranında sacınında deyp illegal bir hayata havuza atlar gibi atlamak istyor.....
    ama sonra bir iki şey frennnn oluyor....hani bazen diyolarya oooooooooooooo mösyo o ilacın yan etkisi var ya benim bu yasadıklarım ve yan etkileri????
    berbat bir aile hayatı muthıs bir zeka insanları hayatı kadınları cözme ve kapanısşş trt gece bülteni gibi oldu.....
    yalan yok deselerki 1 milyon dolar verecez kulak ustunden bile sac cıkmayacak kabul ederim....
    o parayla her gun icerim ic ic ic ic ic o bar senin bu disco ben,m bak bu huyum hic degismedi saclıykende sacsızkende hic umursamazdım hayatı....
    insanlarla gözlerine bakarak konusan ben simdi havalara bakıyorum.....
    tabiki arkadaslarım yok tek tuk ve size bir tavsiye asla yakısıklı bir adamla gezme asla ama kankam yeeaaa asla gezme cunku hep figuran olarak kalırsın ya kendi ayarında senin kadar cirkin bir adamla gez yada aynı karat buda hayat dersi.....
    bilmiyorum hepinizmi öyleydi saclıyken hayat daha renkliydi suan sadece gri......
    ve daha kotusu 30 larda bezyalamaya baslayan saclar allahım sacları kurtaramadık birde beyazlaması offffff.....
    ya bu cok kötu bisey ya inanın eski bir kac sevgilimi yuzu ne bile bakamıyorum utanıyorum ve yalnız degilim benim gibi cok insan var......
    bu sayfayı okuyup yoooo yooo ben okadar degil diyenler bu bir kuyu sakin ol geriye yaslan yavas yavas duseceksin her sene daha dibe......
    sonra diyeceksinki aaa evet bu kuyu karanlıkmış...eski havalarım yok eski guzel gunler sacları bir jolelerdim offffff dunya benim sanki james dean benim böyle salak bir hava..
    guzel gunlerdi.....
    babamda keldi dusunuyorum bazen o neler yasadı acaba.....
    sacların dokulur ama biraz kalır yada sacların dokulur iyi bir aile hayatın vardır kapatırsın ben kuyunun en dibindeyim hicbişeyim yok
    tek tesellim birgun ölürsem en azından neyin vardı lannnn diyorum sacınmı? otellerinmi yatların katlarınmı guzel duz bir hayatınmı? hicbişeyim yoktu ama şaşırtacam sizi hic aglayan tiplerden degilim sadace guluyorum ve bu yokluk umrumda bile degil.....
    tabi depresyonda var yazılarımdan bellidir,,,,,,
    saclı bendeniz buyuk hayalleri vardı suan sıfırı tuketti yo yo hayata kusmus degilim cunku hayat umrumda bile degil moralım bozuk kırgınım kızgınım hepiniz gibi....
    sokaga cıkarken o lanet dokuk kafamla cıkmak istemiyorum yooo yooo topik hic kullanmadım kullanmamda bu kendime hakaret topik peruk bunlar bana göre degil bu acıyla yuzlesmek lazım...
    sapkasız sokaga cıktımmı inanın abartmıyorum sanki bir selale altında durmusum kafama tonlarca su dokuluyor gibi herkes bana bakıyor gibi bu bir pskoloji kendime guvenim sıfır eminim bu sözler cok tanıdık size.....
    şuan doganşar belki omurleri boyunca kelllk kalmayacak ama biz suan yası 20 olan yada 33 43 olan herkes hayatımızı bu bookla kapatacaz işte bu tam bir bahtsız bedevi işi.....
    sac ektirenleri goroyorum bazıları basarılı bazıları ayazda kalmıs bekc ayakbakısı gibi srıtıyolar öne ekmişser arkası sabiha gökcen ucak yolu mubarek....
    ekim icin parada yok sanki baska bişey icin varda...
    umrumdamı? hayor canı cehenneme neyzen teyfik var eski bir adam bir gun buna diyolarki sadrazam bizim neyzene katiplik oneriyor bos bos geziyosun katip ol diyor maas al neyzen cevap veriri katip olacamda ne olacak?? sadrazam talat sasırır tesekkur beklerken bu cevap neyse sadrazam memurluk katlarını alttan uste sıralar once su sonra bu tek tek sayar devlet katlarını neyzen sonra ne olacam deynce sadrazam olursun der git gide yukselirsin neyzen teyfik sonra?? der...
    sonrası padişahlık oldugu icin sadrazam talat eeee yeter sonrası hic der neyzene neyzen teyfik güler ve derki ben simdide hicim sonu HİC olduktan sonra okadar zahmete devlet kademelerine ne gerek var?......
    benimkiside bir hiclik sacszılık sizden cok sey alır umutlarınızı benliginizi guvenizinizi hadi canım bukadarmı dersiniz yarın aynaya bakın yavaş yavaş parlayan kafa gordunuzmu anlarsın turpun buyugunu.....
    şimdilik bukadar icimi döktüm belki sonra devam ederim o sapkasız sokaga cıkmak yokmu sapkayla yuzunu ekşiten kızlar kadınlarrrrr ya sapkam olmasa auuuuuuuuuuuu inanın cok zor kelleşen bir kafayla sokakta gezmek allah sevdiklerime daha buyuk dert vermesin imşallah benimse hala umrumda degil dunya....
    Konu bendeniz tarafından (27.03.2015 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    umut sımdı gereklı 20 yıla kadar bısıler olur dert etmeyın ve dırenın kızlar sorun olmamalı bır suru alternatıf sızınle adece kandırmyı bılın akıllıca ve durust tarafından su cıkar bu cıkar yaptırız ettırız sımdı bu var hadı bakım cocuklar fın avodart lokal spıro mınox bırde dınamıt kremı tmm

ya olum bir tek benimmi psıkolojım bozuk?? merak ediyorum evde 3 numara trajı var gecenlerde sacım beyazlamaya basladı tam 3 ay aynaya bakmadım sadece yuzumu yıkadım
    hakketen 15 senedir ugarasıyorum bu sac dökulmesi işiyle dısarı cıkarken devamlı sapkam var cok nadir şapkasız beresiz cıkarım
    gitgide durumum kötüye gidiyor hem sac hem psıkolojim şuan 3 numara makinam var devamlı 3 numaraya vuruyorum kafamı gecen uzadı beyazlar okadar cogalmıski bakamadım bak yemin ediyorum sacımı 3 numara makinasıyla kesemedim aksam evde karanlıkta sacımı 3 numara makinasıyla kestim yani aynaya felan bakıp aaaa tadavim nasıl demeyi bırakın suan sacımı kesemiyorum
    hem beyaz hem dökuklerinden dolayı resmen şizofren olacam abi cok sıkıntıdayım bu foruma icimi dökuyorum cok arastırdım ettim kelligi cözemedim
    ama durumumu arda kurala benzetiyorum gitgide psıkolojim beni zorluyor
    evet sac dökulmem beyazlaması inanırmısınız 3 4 sene önce devamlı resim cektrirdim 30 larıma kadar baya sacım vardı
    3 yılda tedavileri bıkrakınca hem kel hem beyazlamaıs kaldım acık konusacagım forumdaslarım bazen intiharı dusundum ama dedim ben korkak bir adam degiim mesala bir dava ugruna kendimi yok etsemmi dedim
    aslında 4 5 yıl önce parası olan sacı olan size yemin ederim kızların baktıgı adamdım
    derdim karı kızda degil abi o cöküş varya artık insanların baska bakması cok koyyyor be bazen bol cikolata yada yesillik sevdigim syleri yiyerek yada intiernete takılarak psıkolojimi ayakta tutmaya calıyosıyorum 4 senede tam cöküş yasadım
    cok koyuyor beeee neyse yine icimi döktüm..
    Konu bendeniz tarafından (03.07.2015 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi dökülen saçın allah belasını versin eyvallah da beyaz dediğin nedir ki bırak beyazlasın saçlarda sıkıntı olmadığı sürece tek tük beyaz saç karizma bile katar çoğu adama orta yaşlarda.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ben napaıyım 15 yaşında başladı dökülmem

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırçal ise saç hele yakışır erkeğe. Onun dışında seyrekliğe Toppik mi kullansak arkadaşlar biraz acaba?

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ben napaıyım 15 yaşında başladı dökülmem
    aynen berbat bişe baen diyorum ulan kellige care bulamadınız bari bunu dusunmeyecek sekilde kafamızı resetleyin bir ilac cıkarın onu icelim kellik sac dökulmesi bu tarz dusunceleri kafamızdan silsin be

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kırçal ise saç hele yakışır erkeğe. Onun dışında seyrekliğe Toppik mi kullansak arkadaşlar biraz acaba?
    toppik daha buyut sıkıntı stres kafada topik dusermi dusmezmi dusuncesi yagmur yagdı yok biri elledi millet anlarsa topigi vay kellik takıntınmı derler tam kötü olur toppik hic kullanmadım aynaya bakmıyorum sadece elimi yuzyumu yıkıyorum yada ayna buharlanıyor banyoda sakalı vs öyle kesiyorum baktıkca en az o gün etkisinden cıkamıyorum

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi dökülen saçın allah belasını versin eyvallah da beyaz dediğin nedir ki bırak beyazlasın saçlarda sıkıntı olmadığı sürece tek tük beyaz saç karizma bile katar çoğu adama orta yaşlarda.
    sac dökulmesinde insanlar nasıl aa nolmus kafana diyorsa o sacındaki beyazları görenlerde direk aaa yaslanmışsın diyolar oda ayrı sıkıntı kardesim ya birde düşüm yas 50 55 olan akrabalar simsiyah sac sakal ben 4 1 araları beyaz kafadada sac yok iyice stres zaten cok kişiyle gorusmuyorum bu sac dökulomesi butun hayatımı degistirdi kapana kısılmış gibiyim
    az akraba az arkadas hic ciddi ilişki hayata küsme psıkolojık rahatsılık=bendeniz

yazdıklarınızı baştan sona okudum ve pspkolojinizi çok iyi anlıyorum. benim de şakak kısmım çok problemli. kendimce tedaviler uyguluyorum ama nereye kadar gidicek hiç bilmiyorum. şundan 3-4 sene öncesine kadar böyle bir problemim yoktu hiçbir şeyi takazdım kafama göre yaşardım.inanın sevgilim diye demyorum o kadar güzel bi sevgilim vardı ki anlatamam size.sapsarı ıvır kıvır saçları,masmavi gözleri,bembeyaz tni vardı bakmaya sarılmaya doyamazdım. tabi bu saç problemi gelip çatınca kızı herkesten kıskanmaya başladım sıktım bunalttım ayrıldık. benden sonra bi cocukla cıktı. bakıyorum cocugun saçlar brad pit in saçları gibi şekilden sekle sokuyo anasını satayım. onu gördükçe daha da cok üzülüyorum karalar bağlıyorum. kızla aynı ilçede yaşıyoruz zaten köşe bucak kaçıyorum ondan hala cok seviyorum. kızın tabi umurunda değil. geçenlerde dayanamadım yazdım gel tekrar barışalım eskisi gibi mutlu olalım diye bana tek dediği ben seninle mutlu olmak istemiyorum
    bazılarını görüyorum adam namussuzun şerefsizin en önde koşanı ama fırça gibi saçları var deli oluyorum reva mı şimdi bu bana Allah ım diyorum.
    bu saç problemi kellik oldugu sürece hepimiz yarım olarak yaşıcaz dostum bu bi gerçek. herşein çaresini bulup da bi tanecik kıl tanesini klonlayamayan bilim de olmaz olsun bin belasını versin Allah.!!

Sayfa 1/29 12311 ... SonSon