Sayfa 28/29 İlkİlk ... 1826272829 SonSon
282 sonuçtan 271 ile 280 arası

Konu: Kellik yada sac dökülmesi psikolojisi !!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok işin eprisi 5 kızla bakışma görüşme vs ama ben öyle evlenmek hayırlı kısmet durumları uzak bana ben ölene kadar kafama göre bir adamım işim olmaz yuvayla aileyle cok uzunda yaşamaz beim gibiler ben gırgır yaptım kardesim işçimi döküyorum rahatlıyorum dertlerimi paylaştıkça anlatamadığım seyleri burda anlatıp başkalarınada yalnız degilsiniz diyorum sıkıntılarımızı anlattıgım platform cok var bu dertten depresyona giren dolu insan var 20 yaşında 30 yaşında 40 yaşında cok takan adam var kardeşim yoksa işte. corbaya düşen sinek gibi sinek(kellik) küçük bir dert ama corbayı (hayatımızı) mahvediyor ..
    ozaman çorbaya düşen o sineği çıkaracak bi teknolojiye ulaşılır da hepimiz rahat ederiz kardeşim. (İnşalllaaaaah).......... Bu arada bu illeti en çok kafaya takanlardan biri de benimdir heralde

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozaman çorbaya düşen o sineği çıkaracak bi teknolojiye ulaşılır da hepimiz rahat ederiz kardeşim. (İnşalllaaaaah).......... Bu arada bu illeti en çok kafaya takanlardan biri de benimdir heralde
    ayen kafaya takıyorum inşallah olur beeee hemenn kardeş

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bendeniz bu kadar takıyorsan eğer donör alanda az da olsa saç varsa saç ektir aralara da saç pigmentasyonu yaptır kaliteli bi yerde (yurtdışında bu işi iyi yapanlar var).Gs li futbolcu sneijder öyle yaptı mesela fena da durmuyor hani.Bi düşün derim.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendeniz bu kadar takıyorsan eğer donör alanda az da olsa saç varsa saç ektir aralara da saç pigmentasyonu yaptır kaliteli bi yerde (yurtdışında bu işi iyi yapanlar var).Gs li futbolcu sneijder öyle yaptı mesela fena da durmuyor hani.Bi düşün derim.
    şuan durumum yok durumum olsa maddi psikolojim yapaçak durumda değil kader diyelim şuan bere şapka sıfır sürünüyoruz dostum bakalım zaman ne yapaçak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekim sneijderin. bazı maçlarda hafif uzun kullanıyor. En son real madrid maçını hatırlıyorum uzundu. toppik falan belkide pigmentasyon yok sneijderde.

Yeni Üye
    Arkadaşlar hikayelerinizi okudum birebir bende yasadım bu sorunları.demekki bu kadar önemliymiş kafandaki 4 tane kıl gercekten. o sacların döküldüğü zaman 5 para etmez insanlara bile basit geliyorsun. zamaninda senin yasadiklarina takıldığın sevgili olduğun kizlara hayranlikla bakan cevrendeki dostlarin simdi bizleri takmiyorlar.kisaca afedersiniz essek te olsan kafanda saçın varsa bir sekilde guzel görunursun.

Umitsizlige kapilmamak gerekir onlarin sac dokulmesine cozum bulamayacagi kesin ama sizin bulma ihtimaliniz yuksek bence umidi kaybetmemek gerek bulacagiz hep birlikte bulacagiz arkadaslar devam arastirmaya denemeye

Aklımda bir fikir var ama şuan için değil tabi gelecekte düşünebilirim sizinle de paylaşmak istedim.

Eğer kullandığımız tedaviler, beklediğimiz ilaçlardan umut bulamazsak şöyle yapılabilir diye düşünüyorum.

Bu ara oldukça moda biliyorsunuzdur, saçların yanlarını oldukça kısaltıp (hatta sıfıra yakın) üstte uzun saç bırakmak. Gençler oldukça kullanıyor.

Bu kesime uygun olarak kafamızın yan ve arka kesimindeki saçları alıp ( tamamı ne kadar mümküm bilmiyorum ama) tamamını üst bölgeye ektiriyoruz.

Yan ve arka kısmı hair pigmentation ile noktalar ile dolduruyoruz. Üst saça yaklaştıkça noktaların rengi giderek kademeli olarak daha koyu olacak şekilde (doğallık açısından).

Böylece üstte hiç bir saç ekiminde olmayacak kadar dolgun istediğimiz gibi şekil verebileceğimiz saçlar elde ediyoruz.

Geriye hafif destek tedavilerle bu üstteki saçları korumak kalıyor.

Hedef aşağıdaki resme benzer bir görüntü elde etmek.

Bana ilkten mantıklı geldi. Sizin de fikirlerinizi almak istedim
    Lise yıllarına dönmek...

Aklımda bir fikir var ama şuan için değil tabi gelecekte düşünebilirim sizinle de paylaşmak istedim.

Eğer kullandığımız tedaviler, beklediğimiz ilaçlardan umut bulamazsak şöyle yapılabilir diye düşünüyorum.

Bu ara oldukça moda biliyorsunuzdur, saçların yanlarını oldukça kısaltıp (hatta sıfıra yakın) üstte uzun saç bırakmak. Gençler oldukça kullanıyor.

Bu kesime uygun olarak kafamızın yan ve arka kesimindeki saçları alıp ( tamamı ne kadar mümküm bilmiyorum ama) tamamını üst bölgeye ektiriyoruz.

Yan ve arka kısmı hair pigmentation ile noktalar ile dolduruyoruz. Üst saça yaklaştıkça noktaların rengi giderek kademeli olarak daha koyu olacak şekilde (doğallık açısından).

Böylece üstte hiç bir saç ekiminde olmayacak kadar dolgun istediğimiz gibi şekil verebileceğimiz saçlar elde ediyoruz.

Geriye hafif destek tedavilerle bu üstteki saçları korumak kalıyor.

Hedef aşağıdaki resme benzer bir görüntü elde etmek.

Bana ilkten mantıklı geldi. Sizin de fikirlerinizi almak istedim
    Lise yıllarına dönmek...

Yeni Üye
    Saç konusunda bu kadar takıntılı bir ben varım zannederdım.Saçlarım dokulmeye basladıgından berı hayatı kacırıyorum resmen.Sakaklarımı kapatıyorum açıklık bellı olmuyor suana kadar kımse senın sacın mı dokuluyor demedı bu halde bıle mutlu olmakta cok zorlanıyorum.Ha gıttı gıdıcek dahada acılıcak derken.Sakaklarım dahada acılırsa herhalde dıbe vururum.Saçı dökulen ınsan gordugum zaman uzuluyorum onlarada dua edıyorum Saç ekımıde tam cozum olmuyor en kotu durumda bu ıyıce karamsarlıga surukluyo

Sayfa 28/29 İlkİlk ... 1826272829 SonSon