Sayfa 24/29 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
282 sonuçtan 231 ile 240 arası

Konu: Kellik yada sac dökülmesi psikolojisi !!

Yeni Üye
    bencede saç protezi mantıksız degil iyi bi yere yaptırınca dogal bir görünüm oluşunca sıkıntı yok

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorunun kız olduğundan dert yanan arkadaşlara gelsin: aynı işyerinde çalıştığım kız ile çıkıyoruz. birde ablamız var işyerinde daha önce kızı ile çıkmıştım ama anlaşamayınca ayrıldık ondan sonra o abla oldum olası bana gıcık olmuştur beni sevmez bende onu sevmem. ve bu abla kız ile birlikteliğimi biliyor. neyse konuya geçeyim bir gün klimanın önüne geldim kafamı tuttum direk ve o ortamda kızların hepsi ve o abla oradaydı. abla beni gördü ve hayırdır kelinimi soğutuyon dedi (kel değilim sadece önler seyrek) tabi bende o gün moral sıfır oldu. üzerine moral bozuk olunca kıza hiç pas vermedim haliyle zaten dedim artık o kız bana hiç bakmaz ama sonuç olarak kız akşama kadar neden moralin bozuk neyin var deyip durdu. kız açısından boşa kimse üzülmesin bence. birde en büyük olay özgüven bence bir çok kızdanda bizzat kendim duydum kel erkekleri sevdiklerini filan söylüyorlar.
    karı kız hikaye özgüven gidiyor aynen

jackal__1907
    Guest
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce forumda 'Kendimizi kandırıyoruz falan' diye yorumlar yazmıştık Daha sonra protez saç peruk olmadığını anladım. Protez saç çok iyi görünüyor, ben sevdim.

Saçlarım için ne yapsam ne yazık ki: NAFILE... Çünkü dökülme tipi genetik. Gerçekten çok mücadele ettim bu saç dökülme problemimle. Bence yaptırılabilir protez saç. Ben yurt dışı seyahatime çıkarken yaptırmayı düşünüyorum. Fiyatları 1500, 2000 TL araştırdığım kadarıyla.

Bu 5 aylık tedavim sonucu....

Saç ektirsam bile biliyorum beni tatmin etmez. Ensemden 4000 bin kök çıkar, yinede istemiyorum bu saçmalığı rezilliği.

Yinede tedaviye devam edeceğim InşAllah. Hepinize çok geçmiş olsun.
    Hocam yasınız kaç bilmiyorum ama sacınızın durumu bence kötü değil,Korumanız yeterlı kanaatındeyım.Sakaklara ufak bir ekim yapılsa mükemmel durabılır.

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce forumda 'Kendimizi kandırıyoruz falan' diye yorumlar yazmıştık Daha sonra protez saç peruk olmadığını anladım. Protez saç çok iyi görünüyor, ben sevdim.

Saçlarım için ne yapsam ne yazık ki: NAFILE... Çünkü dökülme tipi genetik. Gerçekten çok mücadele ettim bu saç dökülme problemimle. Bence yaptırılabilir protez saç. Ben yurt dışı seyahatime çıkarken yaptırmayı düşünüyorum. Fiyatları 1500, 2000 TL araştırdığım kadarıyla.

Bu 5 aylık tedavim sonucu....

Saç ektirsam bile biliyorum beni tatmin etmez. Ensemden 4000 bin kök çıkar, yinede istemiyorum bu saçmalığı rezilliği.

Yinede tedaviye devam edeceğim InşAllah. Hepinize çok geçmiş olsun.
    Alınma ama forumda en çok yaygara yapanlar saç durumları en iyi olanlar senin ki de iyi bence saç kaliten artmış şakaklarda çıkış var ancak orayı prostaglandin en iyi potansiyeline getirir görmüşken yazmak istedim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vallahi miracle hoca doğru söylüyor. Adamın saçında boşluk yok gerçekten gelmiş protez falan diyor. Tövbe yarabbim ya.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaş şaka mısın protez falan diyorsun bu saça ya sadece şakaklardan gidiyor attırırsın 2000 greft kurtulursun protez ne alaka duyanda hiç saçın yokmuş zannedicek.arkadaş ben anlamadım bu işi.bu sitede saçlarım çok kötü durumda diyenlerin alayının çok iyi saçı var nasıl iştir bu

yorum yazamıyorum ikide bir error yok forbidden s,izede oluyormu

protez takmam o daha beter ölüm millet aaa bendeizprotez kullaıyormus demesi daha jkötü

bu soruna çözüm 15 20 yıl alır nw7 nw6 nw5 adamı gür saclı yapmak için daha cok var ya sınırsız kökhucre greft klonlama çözer yada aşılama hücre çözer diğer ilaçlar propec,ia mioxayarında kalır gibi geliyorbana
    Konu bendeniz tarafından (27.06.2016 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

bazen diyorumki saçmı daha önemli boymu?? mesala 5 10 cm arası uzamakmı isterdiniz yoksa sacınızı lise yıllarında olmasınımı isterdiniz diye sorsalar coook zorlanırdım forummmmmmm

Sayfa 24/29 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon