Sayfa 6/29 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
282 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Kellik yada sac dökülmesi psikolojisi !!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toppik okey olabilir ama peruk prtez sanmiyorum acun alişan MURAT BOZ daha bir cok kişi topik kullaniyor topikte belli zaten cali cirpi gibi duruyor sac kahkkulu olmuyor hani soba kömuru torusu olurya onu kafaya döker gibi topikte belli oluyor topik kulalanan cok
    belli oluyor bencede ustune spreylede gecincede sabitlemis oluyorsun ama yazin kullanilacak birsey degil terleme sorunu var uzun sacta zaten iyi olmaz gunluk kullanim icin degilde ekranda cikan kisiler icin normal bence sonucta studyo ortami vir kac saatligine dayanir goruntu bozulmaz dis etkenler ruzgar yagmur terleme bunlardanda yalitilmis ortam sonucta.Ozel bir gune giderken kullanabilirsiniz belkide gunluk her yerde o is zor
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ceceli saci protez oldugunu dusunmuyorum ekimndir babasida sacli cecelin ve tipi ayni benziyor ben peruka proteze karsiyim hic iyi model görmedim ferman toprak erol evgin kahtali mici nuri alco vs hepsi belli oluyor hayatimda en gordugum ve anlamadigim protez avrupa yakasindaki selinin babasi orlunde oynayan adaminkiydi seyrek protez takmisti belli olmuyordu
    dediğin isimlerin protez kullandigini yeni öğreniyorum ya bence biz çok takıyoruz etrafımızdaki insanlarhep saçmıza baktığını düşünüyoruz bu yüzden bence protez kullansak öyle anlayan olacağını sanmamki yani millet bilmiyor bile protez saç desen o ne der mesela murat bozun topik kullaniyornuş desek sende onu mu kıskanıyor musun der yani bence biz çok abartıyoruz neyse baktim işler sarpa sarıyor ekimden önce bunu düşünürüm zaten ekimde 30 undan önce önerilmiyor

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğin isimlerin protez kullandigini yeni öğreniyorum ya bence biz çok takıyoruz etrafımızdaki insanlarhep saçmıza baktığını düşünüyoruz bu yüzden bence protez kullansak öyle anlayan olacağını sanmamki yani millet bilmiyor bile protez saç desen o ne der mesela murat bozun topik kullaniyornuş desek sende onu mu kıskanıyor musun der yani bence biz çok abartıyoruz neyse baktim işler sarpa sarıyor ekimden önce bunu düşünürüm zaten ekimde 30 undan önce önerilmiyor
    oo erol evgin var samanyoluna yemek programı sunan maceracı programı sunan şişman adam var angaranın bagları şarkısı söyleyen cocuk var flashta program yapıyor oda takıyor fatih urek var selami şahin var hakkı bulut var unların hepsi protez peruk birde özel hareketci mete yarar var tvlara cıkar siyaset konusur uzun saclı arkadan baglıyor o adamda keldi tamamen ektirdi oda
    Konu bendeniz tarafından (14.07.2015 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir.

galatasaraylı eski futbolcu suat kaya var peruklu eski artis bulut aras var peruklu coşkun sabah var john travolta var hepsi peruklu protezli

ceceli saci protez oldugunu dusunmuyorum ekimndir babasida sacli cecelin ve tipi ayni benziyor ben peruka proteze karsiyim hic iyi model görmedim ferman toprak erol evgin kahtali mici nuri alco vs hepsi belli oluyor hayatimda en gordugum ve anlamadigim protez avrupa yakasindaki selinin babasi orlunde oynayan adaminkiydi seyrek protez takmisti belli olmuyordu
    ilk tanındığı zamanlar

2015 son albümün ilk klibinden

2015 son albümün ikinci klibinden

bana protez gibi geldi.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ne ya herkes perukluymusda haberimiz yokmuş bu arada m.ceceli bencede kesinlik le protez son resimde topik filan yok sıklık zaten muhteşem yani ekimede benzemiyor bence çok doğal

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi sen benim açtıgım konuya bak bir istersen inan 18 yaşında saçım ne kadar kötü.Anlayabiliyorum seni ben de 15-16 yaşlarında aranan adamdim tam saçım seyreldikçe kızlarla aram eskisi gibi olamadi hiç.

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    galatasaraylı eski futbolcu suat kaya var peruklu eski artis bulut aras var peruklu coşkun sabah var john travolta var hepsi peruklu protezli
    hepsinde de belli oluyor, ki bu insanlarin bakim masrafi vb. gibi problemleri olmadigi halde. tedavi ve/veya ekim tek care gibi görünüyor. seyrek ama sekle girebilecek kadar seyrek bir sac protezden cok daha iyidir.

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsinde de belli oluyor, ki bu insanlarin bakim masrafi vb. Gibi problemleri olmadigi halde. Tedavi ve/veya ekim tek care gibi görünüyor. Seyrek ama sekle girebilecek kadar seyrek bir sac protezden cok daha iyidir.
    aynen peruk belli oluyor tek o avrupa yakasinda oynayan selinin babasi rolundeki adaminki belli olmuyordu digerleri fena belli
    bende ekimden yanayim ama nasil ekim??gerekirse alni daha geriye alinmali özcan deniz gibi kaş ustunde ekim degil zaten greft te yetmiyor öne ekiyor arka kabak gibi kaliyor tabibunu cok dökule kafalara
    soyluyoruyorum ekim ama estetik olmali yani önemli degil illa özcan deniz olmayalim mesele sac ektirmek degil estetik guzel olmak zaten artik hayatimiz boyunca antonio banders gibi sacimiz olmayacak ne yazikki....

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsinde de belli oluyor, ki bu insanlarin bakim masrafi vb. Gibi problemleri olmadigi halde. Tedavi ve/veya ekim tek care gibi görünüyor. Seyrek ama sekle girebilecek kadar seyrek bir sac protezden cok daha iyidir.
    aynen peruk belli oluyor tek o avrupa yakasinda oynayan selinin babasi rolundeki adaminki belli olmuyordu digerleri fena belli
    bende ekimden yanayim ama nasil ekim??gerekirse alni daha geriye alinmali özcan deniz gibi kaş ustunde ekim degil zaten greft te yetmiyor öne ekiyor arka kabak gibi kaliyor tabibunu cok dökule kafalara
    soyluyoruyorum ekim ama estetik olmali yani önemli degil illa özcan deniz olmayalim mesele sac ektirmek degil estetik guzel olmak zaten artik hayatimiz boyunca antonio banders gibi sacimiz olmayacak ne yazikki....

Sayfa 6/29 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon