Sayfa 2/29 İlkİlk 123412 ... SonSon
282 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kellik yada sac dökülmesi psikolojisi !!

abi belki sana kellik yakışıyodur o yüzden bakıyolardır nereden biliyosun. eski patronum bilgimiz keldi adam hep usturayla traş ediyodu kafayı sakalıda biraz uzatıyodu ve çokta güzel kızlar düşürüyodu yani.

hee zengin mi dersen degil orta halli işte arabası var 1 tanede evi var..

bence sende kendine uygun bi sakal şekli bul kel olupta hala yakısıklı çekici olan insan cok.

moralini bozma. spora yazıl vücut yap birazda kaliteli giyin bak bakalım nolacak o zaman...

SaçımınDoktoru Üyesi
    fenerin alacagi robin van persie 31 yasinda gandalf gibi adam benden çok beyazi var ama
    herife kimse aa yaslanmissin saçlari beyazlatmissin ehhehe demiyordur sanirim.
    adam suratima bakiyo ardindan "saçlari beyazlatmissin" diyo. nediyeyim simdi cevabida yok böyle bir seyin. sorduk mu dallama demekten baska çare yok aslinda ama genetik felan diye geçistiriyorum genelde.
    yurtdisindayim. 30 çesit milletle birlikte çalisiyoruz yasiyoruz buralarda. bizimkilerden baskada zaten hergün aynada gördügüm saçlarimin beyazlamis oldugunu bana söyleyen baska bir milletten insan görmedim henüz.
    bu konuyuda toplum bilimciler ve sosyologlar arastirmali kanisindayim.
    aa saçin beyazlamis. lan at! etrafina bak bakalim zaman geçiyor. monalisa bile yaslaniyor sence normal degil mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    benimde beyazlarim var baslarda cok takiyodum bir senede bayaga artti baslarda tek tuktu kopariyordum artik o kadar cokki koparilacak sayida degiller.Bizim milletimiz bosbogazya bos ver.Boyaticaktim hatta vazgectim.Beyazim var diye hayata kusemiycem ) loreal vitamin seklinde hap cikaracakti 2015 te yaalan oldu.cikmadi hala belki ilerde cikarirlar.Sakallar beyazlamasinda.))
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fenerin alacagi robin van persie 31 yasinda gandalf gibi adam benden çok beyazi var ama
    adam suratima bakiyo ardindan "saçlari beyazlatmissin" diyo. nediyeyim simdi cevabida yok böyle bir seyin. sorduk mu dallama demekten baska çare yok aslinda ama genetik felan diye geçistiriyorum genelde.
    yurtdisindayim. 30 çesit milletle birlikte çalisiyoruz yasiyoruz buralarda. bizimkilerden baskada zaten hergün aynada gördügüm saçlarimin beyazlamis oldugunu bana söyleyen baska bir milletten insan görmedim henüz.
    aa saçin beyazlamis. lan at! etrafina bak bakalim zaman geçiyor. monalisa bile yaslaniyor sence normal degil mi?
    işte bizim millet gerizekalı ulan elimde olsun 5 dk durmam burada. ne meraklılar milletin dış görünüşüyle alay etmeye.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen hayatımda hic kimseye aaa sacların beyazlamıs demedim dökulmus demedim saclarım varkende demedim bu millet tam sopalık ya

Alıntı tylerdurden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi belki sana kellik yakışıyodur o yüzden bakıyolardır nereden biliyosun. eski patronum bilgimiz keldi adam hep usturayla traş ediyodu kafayı sakalıda biraz uzatıyodu ve çokta güzel kızlar düşürüyodu yani.

hee zengin mi dersen degil orta halli işte arabası var 1 tanede evi var..

bence sende kendine uygun bi sakal şekli bul kel olupta hala yakısıklı çekici olan insan cok.

moralini bozma. spora yazıl vücut yap birazda kaliteli giyin bak bakalım nolacak o zaman...
    haklısın bazısına yakısıyor ama bana gitmiyor spora baslayıp vucut yapma fikri dogru faydası olabilir özguven icin

bir hikaye anlatacagım
    bundan 7 sene evvel saclarım var simsiyah tek tuk beyaz varbirgun ne oldu evimize bişr usta geldi boya yapıyor ozaman benden 3 5 yas buyuk
    neyse adamda telefon var devamlı mesajlasıyor vs boyacı evde boya yapıyor işi uzun surdugu icin cay kahve koyup sohbet ediyosun ister istemez
    neyse dedimki kardes tel susmuyor dedi manitam var arıyor dedim oo guzel sohbet koyulastı anlatmaya basladı kız arkadasıymıs vs tabi sacları kel bu arkadasın hatta kelligin son asaması kulak ustunde az bişey var ve benim gibi kelliginde yakısmadıgı suratı var
    dikkatimi cekti dedim kızla ciddimisin? dedi bilmiyorum aslında evlendim ayrıldım dedi cocugum var dedi dedim haaaa ben tabi konu özel okey dedim konu kapatırken baslattı anlatmaya dediki karım kactı nasıl yani dedim yanımda calısan adamla kactı dedi tabi böyle deyince şaşırdım
    adam okadar neşeliki icimden dedimki ulan bendeniz adam kel kulagının ustunde sac yok kelligin son aşaması yaşı henuz 28 felan belliki 20 lerde bile keldi adam
    ama okadar özguveni farkı başına böyle bir olay geldigi halde hala cıvıl cıvıl yok yeni kız ayarlamıs sonra bizim binaya giren bir kıza bakıyor kız guzel saırısın vs icimden diyorumki o kız sana bakmaz
    ulan dedim 5 yıl bu binadayım ben bakmadım bakmaz diye
    saclıyım lannn o halde bile özguvenim sıfır neden dökuluyor aga saclar propecia dayamısım adamda kel ama özguven tavan karısı kacmıs hala özguven tamam tabi adamın durumuna öüzülüyum derken baktım adam sallamıyor bile belliki kafada cözmus işi
    dedimki bak dedim herturlu kendime guvenirim kavga dövus zeka vs ama dedim sendeki şu karı kız adavlarındaki özguvenin 1000 biri bende yok dedim eskiden vardı dedim ama şuan yok dedim düşünün 7 sene evvel saclarım varken suan ki halimden 1000 kat iyiyken sırf sacşlarım dökuluyor diye moral sıfır kızlara takılmıyorum şuan kel kaldık saclar beyaz şuan takılma aşamasını gectik yanyana gecerken kafamda sapka bere yoksa kızın suratına bakmam nedenmi? birkere öylesine baktım kız kafasını cevirdi cok zoruma gitti o gunden sonra hic bakmam
    yani garip dunya özguven sıfır ya şu laf cok kötu akraba icine fazla cıkmam ama biri aa nolmus saclara beyazlamıs vs deyince varya kendimi buz adamdaki katil gibi hissediyorum ulan diyorum şuadamın agzını burnunu kırayım görsun keli seyrek saclıyı beyazı !! hele kabusum şu o sac ektirip delik delik cim adam kafa dönenler varya sonumuz o tepeler şakaklar komple gidiyor ne kötu bir göruntu ya arkadasın dedigi gibi hep eksik kalacaz arkadas heppppp

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde beyazlarim var baslarda cok takiyodum bir senede bayaga artti baslarda tek tuktu kopariyordum artik o kadar cokki koparilacak sayida degiller.Bizim milletimiz bosbogazya bos ver.Boyaticaktim hatta vazgectim.Beyazim var diye hayata kusemiycem ) loreal vitamin seklinde hap cikaracakti 2015 te yaalan oldu.cikmadi hala belki ilerde cikarirlar.Sakallar beyazlamasinda.))
    aynen önce saclar dökulmesin diyosun dökuluyor..... lan dökuluyor beyazlamasın diyosun beyazlıyor...... lan bari sakal beyazlamasın diyosun bir bakıyosun onlarda baslamıs seni terketmeye beyazlıyo....... yolun sonu bombok bir yere cıkıyor !! boyama meselesine gelince boya degilde krem seklinde seyler var cogu 30 yas ustu erkekler ondan kullanıyor heralde lan kime baksam kömur karası kafalar
    Konu bendeniz tarafından (04.07.2015 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sizi çok iyi anlıyorum benimde yaşım 20 olmasına rağmen tam 1 yıldır saç dokulmesi sorunuyla uğraşıyorum Bana en çok koyan tarafı ise saçlar daha kafadayken tedaviye başlayıp 1 yıl geçmesine rağmen totale baktığımda ilerleme olmaması 1 yıl uğraş dökulmen hala devam etsin bazen hayata lanet ediyorum çok değil şurada 2-3 yıl öncesine kadar uzun saçlarımı ruzgarda savururken şimdi 3 numara gezmek çok koyyo insanlara heleki yakın çevrenin kel kalıcaksın diye dalga geçmesi duşuk olan morali yerin dibine sokuyor. Genelde toplum içinde pozitifliğimi korumaya çalışırım hep bu tarz şakaları görmezden gelirim yada konuyu çevirmeye çalışırım ama artık zor geliyor

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen bende geçen sene temmuzdan belli tedavi uyguluyorum tık yok arkadaş bi minox biraz çıkardı geri bırakınca onlarda gitti bide benim 18 yaş artık yaşı genç olan daha iyi sonuç alır lafına inanmamaya başladım aksine benden büyükler daha iyi sonuç alıyor artık nasıl bir hormon varsa vücut direk kafaya mı gönderiyor anlamıyorum nereden girdim şu ergenliğe bir an önce çıksaydım hapla ne ile çıkartıp öyle korumaya çalışcam.

Sayfa 2/29 İlkİlk 123412 ... SonSon