Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 3 aylık tedavinin sonucu ( resimli )

SaçımınDoktoru Üyesi

3 aylık tedavinin sonucu ( resimli )

Selam arkadaşlar 3 aydır stabil bir tedavim var . Resimleri paylaşıyorum şimdilik gidişattan memnunum inşallah bir tık daha üzerine koyarım. Sizinde yorumlarınızı almak istedim sonuç hakkında. Öncelikle bu sitede başta Miracle olmak üzere öbür bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sizler olmasaydınız ya da bu siteyi bulmasaydım seyrek saçlı olarak gezmeye devam edecektim. Şimdi resimleri paylaşıyorum.[IMG][/IMG] . Bu fotoyu 10 ocakta çekmiştim. [IMG][/IMG] Bunuda 24 Martta çektim. Aralarında 2 Buçuk ay var fakat tedavim 3 aylık. Çekilen yer aynıdır her iki fotoda flaşlı aynı açıyla çekmeye özen gösterdim. Tek fark saçın uzunluğudur oda eskidende uzuyordu ama hiç şuanki gibi kapatmıyordu. Son olarak örnek teşkil etmesi bakımından flaşsızıda atıyorum. [IMG][/IMG]. [IMG][/IMG] Şu son resmide bugün çektim dikey olarak görünüşü yansıtması bakımından. Bayadır foruma giremiyordum dersler dolayısıyla fakat bu son zamanlarda girip durumu bildirmek istedim Tekrardan herkese teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Flasli cekersen daha iyi olur dostum. Gelisme var gibi tedavide neleri kullandin ve yasin kac

SaçımınDoktoru Üyesi
    Üçüncü foto hariç diğerleri hepsi flaşlı. Yaşım 24. Tedavimde Minoxil ve Miracle losyonla başladım. 10 şubattan itibarende ru'yu ekledim. Yani sabah minoxil ru akşam miracle minoxil şeklinde. Teşekkür ederim yorumun için.

Sonuç çok güzel tebrik ederim neler kullandın bilgi verebilir misin ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Teşekkürler Miracle hocam sizlerin sayesinde. Miracle , Ru ve minoxil üçünüde birden kullandım ilk attığım resim 2 buçuk ay önceki 2. resim dünki. 3 ay önceki fotoyu bulsam onuda atacam o daha seyrekti.

Daha önce minox kullanmış mıydın ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 sene önce kullanmıştım Miracle hocam tam 4 ay. Sonuç iyi almıştım kötü değildi fakat okulun başlamasıyla birlikte bıraktım rehavete geldim herhalde. Bırakmamla seyrelmeler öyle bir olduki 1 yıl içinde baya saç kaybettim şuan 3 aylık tedavimle 1 buçuk sene önceki halimi yakalayabildim diyebilirim. 4 ay minox kullandım sadece minox ama şuanki kadar etki etmediğini düşünüyorum belki ondanda bırakmış olabilirim. Kullandığım antianrojenlerinde faydası oldu diye düşünüyorum. Şuankinin üstüne bir tık daha koysam saç derdim falan kalmaz inş.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelişmen çok iyi hocam tedavine aynen devam et bence,son resimlerde saçının uzunluğu bir miktar fark eder ama yanıltıcı bir fikir verecek kadar değil,bunu zaten kendin de ifade etmişsin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sağolun cemil hocam yorumunuz için. Evet saçın uzunluğundada tabi biraz kapandı fakat daha öncede aynı uzunluktaydı hatta daha uzun halleride vardı bu kadar kapatmıyordu yoğun ışık altında yine belli ediyordu seyreklikler. Ama şimdi yoğun ışık altında pek belli etmiyor bir tık daha üzerine atsam daha ne isterim. İnş dahada iyi olacağını umuyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    çok iyi sonuçlar tebrikler. Peki çevrenden nasil tepkiler aliyosun? senin saçlar gürlesmis felan diyen oldu mu ?
    bizim milleti bilirsin sacin döküldümü hemen adamin suratina aa saçin dökülmüs iyice acilmis felan
    moral bozucu konusmalardan çekinmezler

Sayfa 1/4 123 ... SonSon