Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 3 aylık tedavinin sonucu ( resimli )

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet atilla123 çok haklısın bizim milletin o huyu kötü saçın dökülmeye başlasa hemen suratına vuruyolar çok moral bozucu tabi çevremden güzel yorumlar alıyorum mesela önce başta annem güzl yorumlar yaptı geçen gün onun demesi bile yeter bana sonra çevremde bi iki yakın arkadaşım sanki toparlamış rengi koyulaşmış dedi. En önemliside millet artık konuşurken saçıma bakarak konuşmuyorlar suratıma bakıyorlar önceleri konuştukları zaman direk gözleri saçıma kayıyordu buda moral bozuyordu en sevindirici yanı bu şuan

Yeni Üye
    Kardes öncelikle tebrik ederim. Sorum şu, minoks kullandıktan nekadar sonra miracle losyonu suruyorsun, ve günde 1 defa dogrumuyum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben şöyle uyguluyorum sabah Ru 2 saat geçince minoxil uyguluyorum akşama kadr bekliyor. Akşamda 2 ml miracle losyon uyguluyorum 1 saat geçince minoxil. Yani önce miracle losyon uygula bekle 1 saat sonra minox uygulada öyle yat. 10 şubata kadar günde 2 kere miracle losyon uyguluyordum 10 şubattan sonra ru elime geçince akşam 1e düşürdüm. Ama sen dediğim gibi yap inşallah faydasını görürsün kardeş.

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardesim tebrik ederim yalniz bu kadar uygulamayi sosyal hayattan ayirarak nasil yapabiliyorsunuz bende hemen biri farkediyor biseymi surdun diye veya bir koku var deyip duruyorlar dikkatleri cekiyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben iyice yediriyorum iz falan kalmamasına özen gösteriyorum. Haklısın bu kadar uygulama sosyal hayatı maalesef az çok etkiliyor benimde sınavlar falan var çalışıyorumda etkiliyorum ama hiç unuttuğum olmadı bazen saatlerini şaşırıyorum ama hep uyguladım kimse saçında birşey var falan demedi ben iyice yediriyorum uyguladıktan sonra bazen nemlendirme yapıyorum herhalde ondan. Koku konusundada herhalde sen fazlamı uyguluyorsun bilemeyecem ama beni pek rahatsız etmiyor . İnş sende istediğin sonuca ulaşırsın kardeş. Ben bir tık daha koysam üstüne o şekilde korusam bana fazlasıyla yeter.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mhmtclk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben iyice yediriyorum iz falan kalmamasına özen gösteriyorum. Haklısın bu kadar uygulama sosyal hayatı maalesef az çok etkiliyor benimde sınavlar falan var çalışıyorumda etkiliyorum ama hiç unuttuğum olmadı bazen saatlerini şaşırıyorum ama hep uyguladım kimse saçında birşey var falan demedi ben iyice yediriyorum uyguladıktan sonra bazen nemlendirme yapıyorum herhalde ondan. Koku konusundada herhalde sen fazlamı uyguluyorsun bilemeyecem ama beni pek rahatsız etmiyor . İnş sende istediğin sonuca ulaşırsın kardeş. Ben bir tık daha koysam üstüne o şekilde korusam bana fazlasıyla yeter.
    sabah ise ciktigimda miraclenin cabuk kurimasina ragmen minox dutas kurumasini beklemeye vaktim olmuyor miracle losyon ise ilk haftadan sonra iyce kokmaya basliyor sanki durdukca. bir sekilde ayarlamaya calisicam ins dostum dedigin gibi olur.

arkadaş genç adamlar tedaviye daha iyi sonuç veriyor bnm gibi belli bir yaştan sonra tedavilere başlamak daha verimsiz keşke gençliğimde böle şeyler olaydı hiç bu saçları kaybetmezdik
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşallah kardesim güzel sonuçlar almissin.Nazar değmesin inşallah inşallah devamı gelir...
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu konuda halısın maiboz kardeş tedaviye ne kadar erken başlarsan okadar iyi sonuç alıyorsun saçlarını okadar uzun süre koruyorsun. Benim şakaklar 17-18 yaşlarından beridir yok. Şu 3 aylık tedavi sürecinde saçımın her yeri toparladı. Fakat sadece şakaklar gelmedi onuda 6 sene önce dökülmüş sonuçta oralar çıkması geç olur veya kök ölmüşse hiç olmaz ona bağlıyorum. O yüzden herkese vakit kaybetmeden tedavilere başlamayı öneririm tabi düzenli olarak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kardesim güzel sonuçlar almissin.Nazar değmesin inşallah inşallah devamı gelir...
    Teşekkürler uzman kardeş. Bu sitenin sayesinde bu sonucu aldım inşallah dahada iyisini alırım. Bu siteyi bulmasaydım hala geçen seneki seyrek saçlarımla geziyor olacaktım. Şuan durumdan memnunum tek geri gelmeyen yer şakaklar orasıda inşallah zamanla olur olmasada ileride ektirirz bu kadarı kalsında bana yeter

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon