Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle losyon tedavim fark varmi yokmu siz değerlendirin

Miracle losyon tedavim fark varmi yokmu siz değerlendirin

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  aaa (5440 x 2124).jpg
Görüntüleme: 935
Büyüklüğü:  194.0 KB (Kilobyte)
ID:	190

tedaviye başlayı 11 gün oldu fark varmı yokmu bide sizler bakın normalde haftalık atacaktım resimleri ama dayanamadım

Banned
    İlk fotoğraf 11. güne aitse fark var , yok ilk fotograf 1. güne aitse biraz gerilemiş.
    şaka şaka , 11 günde hiçbirşey olmaz, sabretmelisin

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saclarda kalinlasma var sanki ama net bakamadim fotolar büyümüyor.

isteyen olursa tüm resimlerin hepsini mail atabilirim canım sıkıldıkca resim ceker oldum

Alıntı tyler2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk fotoğraf 11. güne aitse fark var , yok ilk fotograf 1. güne aitse biraz gerilemiş.
    şaka şaka , 11 günde hiçbirşey olmaz, sabretmelisin
    hocam saç konusunda şaka agır geliyo bana

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelişme 11 gün için gayet iyi.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Banned
    selamlar öncelikle siteye yeni üye oldum yardımcı olursanız sevinirim. Benim sorun tepe bölgemde bana nasıl bir tedavi uygulamam gerektiğini yazabilir misinz?? Hiç bir bilgim yok lütfen

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı çağlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar öncelikle siteye yeni üye oldum yardımcı olursanız sevinirim. Benim sorun tepe bölgemde bana nasıl bir tedavi uygulamam gerektiğini yazabilir misinz?? Hiç bir bilgim yok lütfen
    Fotoğraf çekersen daha iyi yardımcı olabiliriz, dökülme ne kadar, daha önce ne kullandın? hatta sen en iyisi kendin için bir konu aç bir sürü tavsiye gelir merak etme.

Hem de bu şekilde gelişimi görürsün.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı çağlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun ne ölçüde bilmiyorum fakat @invincible arkadasimizin dediği gibi konu acman foto atman en mantiklisi. Kaba taslak olarak
    1:minoxil forte sprey
    2: Miracle losyon ( 1 er kutu Diane 35+ aldactone 100 mg, + 1 adet dekort ampul u loreal elseve arginine sac hakim losyonuna katip günde iki kere 10 ar FIS seklinde kullanman)
    3:Günde 5 mg biotin tablet
    4: konazol şampuan haftada en az 3 kere kafada 5 dk bekletmen
    5: Günde 4-5 Yeşilçay+ 1 avuç kabak çekirdeği veya 20 adet kara uzum çekirdeği

Bu tedavi vertexte yani tepede olumlu sonucu vereceğine inanıyorum..

Banned
    Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun ne ölçüde bilmiyorum fakat @invincible arkadasimizin dediği gibi konu acman foto atman en mantiklisi. Kaba taslak olarak
    1:minoxil forte sprey
    2: Miracle losyon ( 1 er kutu Diane 35+ aldactone 100 mg, + 1 adet dekort ampul u loreal elseve arginine sac hakim losyonuna katip günde iki kere 10 ar FIS seklinde kullanman)
    3:Günde 5 mg biotin tablet
    4: konazol şampuan haftada en az 3 kere kafada 5 dk bekletmen
    5: Günde 4-5 Yeşilçay+ 1 avuç kabak çekirdeği veya 20 adet kara uzum çekirdeği

Bu tedavi vertexte yani tepede olumlu sonucu vereceğine inanıyorum..
    Öncelikle çok soğolun ilginiz için diane kadın doğum hapı değil mi herhangi bir yan etkisi var mı bu losyonun

Sayfa 1/2 12 SonSon