Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon
143 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sebum salgisini azaltan miracle losyon

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yüzündeki yag cildini diri tutar yarın aglarsın o yaglı cildi kuru hale getirip 40 ında kırısmaya basladıgı zaman yaglı cilt zor yaslanır 70 yasında bile diri durur kuru cilt yaslanır not:kafa derisi yagı konu dısıdır
    Hocam aslında bir açıdan haklısınızda,,,yani 40-50 yaşına kadar fotoğraflarda şempanze misali kıpkırmızı bir suratla çıkmaktansa,,akneyle-sivilceyle uğraşmaktansa,,sürekli parlamaktansa,, 70 yaşında kırışırım daha iyi,,,70 inden sonra diri bir cildi napıyım ben,,,hele birde bekar olduğunuzu düşünün,,,pancar gibi kırmızı yağlı suratı kim naapar..

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    divina denediniz mi Üstad divina eklesem nasıl olur
    Divina kağıt üstünde daha güçlü ancak içerdiği progesteron türevi medroxiprogesteron nadir kişilerde androjen gibi davranabilmiş aslında progesteron garip bir hormon sanki Ös. Tes. tam arası. Ancak bu durum çok nadir ve bazen diğer progesteronlarda bile olabiliyor ancak dediğim gibi nadir ve anlaşılır kısa zamanda.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aslında bir açıdan haklısınızda,,,yani 40-50 yaşına kadar fotoğraflarda şempanze misali kıpkırmızı bir suratla çıkmaktansa,,akneyle-sivilceyle uğraşmaktansa,,sürekli parlamaktansa,, 70 yaşında kırışırım daha iyi,,,70 inden sonra diri bir cildi napıyım ben,,,hele birde bekar olduğunuzu düşünün,,,pancar gibi kırmızı yağlı suratı kim naapar..
    tabi senin bakıs acında mantıklı ama yaglı cilt iyidir bunu unutma kardes gec yaslanırsın kuru tipler daima daha cabuk cöker o bakımdan soyledim

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi senin bakıs acında mantıklı ama yaglı cilt iyidir bunu unutma kardes gec yaslanırsın kuru tipler daima daha cabuk cöker o bakımdan soyledim
    Hocam o konuda dediğin doğru,,babam mesela 56 yaşında cilt yapısı bnm gibi yağlı olduğu için ciltte tek bir kırışma yok,,,hala yağlı ve kızarıyor biraz,,normalde kumral...Ama işte tepede saç da yok..Hem yüz hemde kafa parlıyor,,diri yani,,,,Mesela anneanemin cildi görüdüğüm en kuru cilt tipi ama cildinde kırışmayan yer yok,,,dediğin gibi kuru ciltler çabuk kırışır,,yağlı ciltler kolay kolay kırışmaz,,,,,Ama bendeki de çok aşırı be usta,,,bu zamana kadar yüzümden temizleyici toniklerle,,jellerle,,doğal sabunlarla temizlediğim yağları biriktirseydim,,Şimdye bir yağ fabrikası açmıştım..) Şaka bir yana Miracle losyon çok çok iyi geldi cildime-tenime,,,Losyonu sürünce cilt rengi tonu açılıyor,,,daha pürüzsüzleşiyor,,ve kendine geliyor,,

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlatılanlar kadar olmasa da benim de yağlı saçlarım ve cildim vardı, şeyi merak ediyorum miracle losyon yüzüme iyi geldi diyorsunuz da, losyonu yüzünüze mi sürüyorsunuz yoksa saça sıktıklarınız yüzünüzün de yağ dengesini mi düzenliyor?
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Hocam o konuda dediğin doğru,,babam mesela 56 yaşında cilt yapısı bnm gibi yağlı olduğu için ciltte tek bir kırışma yok,,,hala yağlı ve kızarıyor biraz,,normalde kumral...Ama işte tepede saç da yok..Hem yüz hemde kafa parlıyor,,diri yani,,,,Mesela anneanemin cildi görüdüğüm en kuru cilt tipi ama cildinde kırışmayan yer yok,,,dediğin gibi kuru ciltler çabuk kırışır,,yağlı ciltler kolay kolay kırışmaz,,,,,Ama bendeki de çok aşırı be usta,,,bu zamana kadar yüzümden temizleyici toniklerle,,jellerle,,doğal sabunlarla temizlediğim yağları biriktirseydim,,Şimdye bir yağ fabrikası açmıştım..) Şaka bir yana Miracle losyon çok çok iyi geldi cildime-tenime,,,Losyonu sürünce cilt rengi tonu açılıyor,,,daha pürüzsüzleşiyor,,ve kendine geliyor,,
    Öylede çok kurutmaz seninki fazla yağlı sonuçta ve dengeler cildini simüle ettiğimiz bir hamımefendinin cildinden kötü olamaz ama cildin kurudur buda extra kurutur tamam ama öyle değil.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen haklısın yaglı cilt sorunları oluyor ugrastırıyor ama ilerde faydası oluyor losyon istedigini verdiyse gü
    zel devam

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öylede çok kurutmaz seninki fazla yağlı sonuçta ve dengeler cildini simüle ettiğimiz bir hamımefendinin cildinden kötü olamaz ama cildin kurudur buda extra kurutur tamam ama öyle değil.
    Tam da bunu yazıyordum sen yazmışsın üstat,,,Ablamın da benim gibi yağlı bir cildi var,,onun da yüzüne kullandırdım o da çok beğendi,,,Ama cildi kuru birine kullandırttı hemen akabinde yağ karışımları kullanmak zorunda kaldı çünkü cildi çok kuruydu daha da kuruttu ve gerdi,,,

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim cildim saclarım ideal normal
    Tipte .miracle losyon kullanırken
    Bir etki görmedim .yagli ciltlerde kendini
    Daha hissettiriyor galiba

Ben niveanin Nemlendirici kremi
    Var .her sene Almanya'dan geliyor .
    Zaman buldukça sürüyorum cildimi
    Asırı yaglandiriyor.

Nemlendirici kremi saçlarıma Şekil vermek amaciylada(jöle niyetine)
    kullanıyorum .cok memnunum .saclariniza
    Şekil vermek dolgunluk göstermek
    Için önerimdir.

Alıntı lahburger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim cildim saclarım ideal normal
    Tipte .miracle losyon kullanırken
    Bir etki görmedim .yagli ciltlerde kendini
    Daha hissettiriyor galiba

Ben niveanin Nemlendirici kremi
    Var .her sene Almanya'dan geliyor .
    Zaman buldukça sürüyorum cildimi
    Asırı yaglandiriyor.

Nemlendirici kremi saçlarıma Şekil vermek amaciylada(jöle niyetine)
    kullanıyorum .cok memnunum .saclariniza
    Şekil vermek dolgunluk göstermek
    Için önerimdir.
    Tamda ben bunu şöyle yapıyorum usta,,,Hani şakaklar ve ön çigi için hazırladığım ; azel+keto+acnelyse+Vajinal krem+saw palmetto+dutas krem karışımımı şakaklara ve ön çizgiye sürerken bir kısmını hafif ön ve frontal bölgelere de saç derisine ve saça sürüyorum jöle niyetine,,hem saçlara şekil veriyor ve dolgun gösteriyor,,hemde saç derisine çok faydalı,,öyle losyonu nemlendirirken saçtan akan az da olsa krem yeniden saç derisine değerek scalpta emilimi sağlıyor,,,1 taşla 2 kuş...!!!!

Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Members who have read this thread: 1