Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Günaşırı dutasterid ile başarı hikayesi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu 4 aydır kullanıyorum ama miracle losyon dht baskılamıyor diye biliyorum doğru mu? Şakaklarda saç çıkışları var ama duştan çıktıktan sonra tepe bölgesini de ışık altında görebiliriyorum deriyi. Tepeyi sağlama almak da gerekecek benim için. İlk sayfadaki linkteki gibi gunasiri 0.5mg dut almak bence tam olarak etken maddeleri eşit dağıtamadan her gün 1mg fin almaktan daha mantıklı değil mi, dalgalanma olmaz en azından? Peki oral fin ya dut harici onerebilecegiz ne var? Bir şeyler ekleme vakti geldi bence
    Bende sakakta minox ve Miracle losyon kullanarak güzel sonuç aldım benim tedavim konusu var başarı hikayelerinde orada resim var ama benim de tepe sıkıntı var biraz başka lokal tedavi deneyelim bence oral yerine

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Universiteye bi basla 2.-3. Sinifa falan gel baktin olmuyor o zaman basla oral tedaviye de. Simdilik topikal idare et derim.Mesela oral icin de medobiocomplex-e gibi saw palmetto+biotin tarzı takviyeler daha masum ve kullanilabilir olur ama cok bi etki de bekleme derim.Oral dut u bilemem hala supheciyim ama bu hikaye cok etkileyici gercekten,adam 4 yıl kullanmış jinekomastinin falan da j'si yok ustune vucut yapmış .oral finasterid konusunda ise cok katı değilim zaten kendim halihazırda kullanmaktayim zamani gelince bi denenebilir yarayacak mi yaramayacak mi yan etki yapacak mi vs. denemeden bilemezsin sonucta.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hayır katılmıyorum .miracle losyon
    Dht yi engelliyor
    Aldactone (spiro) güçlü bir antiandrojen (dht erkeklik hormonu
    Baskilayicisidir!

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Universiteye bi basla 2.-3. Sinifa falan gel baktin olmuyor o zaman basla oral tedaviye de. Simdilik topikal idare et derim.Mesela oral icin de medobiocomplex-e gibi saw palmetto+biotin tarzı takviyeler daha masum ve kullanilabilir olur ama cok bi etki de bekleme derim.Oral dut u bilemem hala supheciyim ama bu hikaye cok etkileyici gercekten,adam 4 yıl kullanmış jinekomastinin falan da j'si yok ustune vucut yapmış .oral finasterid konusunda ise cok katı değilim zaten kendim halihazırda kullanmaktayim zamani gelince bi denenebilir yarayacak mi yaramayacak mi yan etki yapacak mi vs. denemeden bilemezsin sonucta.
    Zaten adam olayı orda bitirmiş.yanı jineko olusmadiysa bunun tek sebebi spordur.sorun yasayacak bölgeleri calistirdin mi tamam. Başka bir konuda da yazdim.bende proscar kullandım ve baktim ki meme bölgelerinde yigilma ve yumuşama var.hemen önlem aldim önce proscari biraktim.sonra spor yaptin sinav mekik hafif koşu göğüs bölgesini çalıştıracak hareketler filan toplamaya başladı. Eğer yine sonralardan proscari kullanirsam sporada devam ederim. Zaten meslek gereği de sürekli lazım.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben body ye devam ediyorum ama bu hafta son haftam devam etmeyi de düünmüyorum ya yüzmeyle koşuyla falan kurtaramaz mıyız hocam

Ben body ye devam ediyorum ama bu hafta son haftam devam etmeyi de düünmüyorum ya yüzmeyle koşuyla falan kurtaramaz mıyız hocam
    Novaldex ile jinekomasti önlenir dostum jinekomastiden bahsediyosan eger.
    Spiro (aldactone) sabah 100 mg aksam 100 mg ( 17 mart 2014)
    diane35 gunde 1 tane ( 17 mart 2014 )
    androcur 50 mg ( 25 haziran 2014 baslangic - 25 aralik 2014 bıraktım )

Hocam.yüzmede olur.ama tabi dedigim gibi bu işlerde disiplin önemlidir. Yani hafta 1 gün yetmeyebilir. Yüzme zaten vücudun çoğu kaslarını çalıştırıyor.özellikle de malum kol kasları ve göğüs kasları çalışır.
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.

Alıntı salvatore20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novaldex ile jinekomasti önlenir dostum jinekomastiden bahsediyosan eger.
    Kardesim benim dusuncem ise spor varken novaldex en son çare olarak düsünülmeli.

SaçımınDoktoru Üyesi
    göğüste yağlanma varsa spor yaparak yağları eritebilirsin ama meme dokusu büyüdüyse sporun hiç bi faydası olmaz, sadece yağlanma varsa göğüste nolvadex kullanmanın da bi anlamı yok zaten

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence önlemini başta alacaksın sonradan değil ..
    düzenli spor yapılarak meme dokusunun
    Oluşması engellenebilir.meme dokusu büyüdüyse Spor'un
    Bir faydası olmaz.ancak ameliyatla
    Düzeltilebilir.
    Yag dokusu aramotaz enziminden zengin olduğundan aramotaz enziminde
    Testosteronu ostrejene çevirdiğinden
    Dolayı .spor yapılması gerekir.
    Düzenli spor yapan Fit.yagsiz.kas
    Orani yüksek birinde zaten bu Olaylar
    Görülmez.
    Özellikle kilolu insanlar bu
    Gibi ilaçları kullanırken dikkatli olmalılar .

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon