Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yas 19 dokulme sorunu (Fotografli)

SaçımınDoktoru Üyesi

Yas 19 dokulme sorunu (foto yeni)

Bunlar tedavinin 3. Ayinda cekilmis fotolar malesef daha once cekinmemistim

Sa. acil yardm 3 aydr miracle ve 1 aydir azel keto kullaniyorum ancak ondeki acilmalar durmadi dokulmem devam ediyor ve igne batar gibi bir aci oluyo dokulen bolgelerde

---------------------------------------------

Yaklasik 1 ay gecti ancak sakaklarda bi turlu dokulmeyi durduramadm. Sakakta miracle losyon ketoral krem e devam ediyorum . Bunun yannda 1 aydir Bittim sabunu ve 4 aydir konazolla sacimi yikiyorum. Yeni bir kür yaptim 7 gunluk öndeki kasintiyi azaltti gibi icerigi cok karisik ancak ise yararsa paylasmaktan mutlyluk duyacagm :-). 4 Gün oral dianede aldim simdilik tedavim bu ancak ek tedaviye ihtiyacm var sakaklar icin onerinizi bekliyorum. Genel sac kalitem iyiye gidiyor gibi yorumlarinizi bekliyorum.
    4. AY

Konu Crixus tarafından (08.04.2015 Saat 20:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: yeni fotograf

daha düzgün fotoğraflar yükleyebilir misin ? öncesi ve sonrası olarak böyle iyi bir analiz yapamayız gibi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Malesef daha once cekinmedim ancak kendi gozumle fark ettigim durum bu ve dokulen saclarimin kok kismi bembeyaz

SaçımınDoktoru Üyesi
    ve ilk fotoda sag on tarafmda olan ayni bolgedeki saclar beyazlamaya basladi stresten midir acaba

Oncelikle gecmis olsun, dokulme durumun nasil kac tel dokuluyor gunde, dusta, yastikta

SaçımınDoktoru Üyesi
    Her elimi goturdgmde 1-2tel

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yok mu yardmci olabilicek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle kol killarimda uzama ve guclenme var acaba bunn sac dokulmesiyle alakasi var mdr

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet arkadaslar buyrun yeni fotolar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Fotolar yukrda arkdslr

Sayfa 1/2 12 SonSon