34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saçım söz dinlemiyor ! Sizce durum kurtarılabilir seviyede mi ?

Hybrid View

bence arkadaş endişelenmekle haklı saçlar gidici görünüyor acil agresif tedevilere başlamalı
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Alıntı maiboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence arkadaş endişelenmekle haklı saçlar gidici görünüyor acil agresif tedevilere başlamalı
    sagolun yorumunuz icin. miracle losyona hep devam edicem bu kesin fakat hem minox hem miracle ben o duzene uyamam kendimi biliyorum tek miracle bu saci kurtarmaz mi sizce ek onerileriniz olursa beklerim

Yeni Üye
    Alıntı efe08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sagolun yorumunuz icin. miracle losyona hep devam edicem bu kesin fakat hem minox hem miracle ben o duzene uyamam kendimi biliyorum tek miracle bu saci kurtarmaz mi sizce ek onerileriniz olursa beklerim
    öncelikle geçmiş olsun benimde orta düzey saçım dökülme devam ediyor ve ben bu saçımı korumak için elimden geleni yapıyorum.
    Düzene uymam diye bişey yok uymak zorundasın saçını seviyorsan eğer birşeylerden fedakarlık ediceksin malesef.
    Bence doğru tedavi ile iyi sonuç alabilirsin gibime geliyor.

Alıntı Thsylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun benimde orta düzey saçım dökülme devam ediyor ve ben bu saçımı korumak için elimden geleni yapıyorum.
    Düzene uymam diye bişey yok uymak zorundasın saçını seviyorsan eğer birşeylerden fedakarlık ediceksin malesef.
    tesekkur ederim. siz her gun minox dutas ve miracle mi kullaniyorsunuz

Alıntı Thsylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederim. siz her gun minox dutas ve miracle mi kullaniyorsunuz