Sayfa 1/4 123 ... SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saçım söz dinlemiyor ! Sizce durum kurtarılabilir seviyede mi ?

sizce durum kurtarılabilir seviyede mi

arkadaslar merhaba. siteyi 5 aydir tanidim ve henuz foto yuklemeye cesaret edebildim. 23 yasini yeni dolduruyorum. Dokulmem 18 yasinda basladi 21 yasima kadar dogal sabunlarla yaglarla korumaya calistim sacimda dokulme durmuyordu ama hizli uzuyordu yanlarda acilmayi farkettigim halde arkadaslarim akrabalarim senin sacinda iyce guzel olmus sakin kestirme diyorladi simdiyse iyce gidiyor denmeye baslandi maalesef. Sacimi bir sure dinlendirip oyle tekrar uzatmayi planlarken bir turlu eskisi gibi gur uzamadi. Minox ve finastan hep cekindim cunku bir sure dogalla korudugumu dusunuyordum. Agresiflesince dokulme dengesizce arayislara girdim. Bitkisel kimyasal karisik gittim bu sefer. Miracle losyon+ defne sabunu+karanfil suyu+ cam terebentinli bitkisel sampuan + bu hafta dermaroller basladim. 4 kutu miracle bitti baslangicta fotograf cekmedim onlerden kel demeye baslayan bir gidis vardi ama 1 aydir goren arkadaslar sacimla ilgili pek olumsuz bir sey demedi genelde takilmaya baslamislardi. onde ev aynasinda baktigimda sakaklarda sifirdan sac cikislari gordum bir suru de ince tuyler var. ama tepe kismindan sonuc alamadigimi dusunuyorum. tepe fotograflari hepsi flasli digerleri de normal bir gun isiginda onden gorunum. Degerli yorumlarinizi bekliyorum..
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20150224_002431.jpg‎   20150315_162801.jpg‎   20150315_162522.jpg‎   20150315_162509.jpg‎   IMG_20150315_182754.jpg‎   IMG_20150224_002205.jpg‎   IMG_20150315_183618.jpg‎   IMG_20150315_183423.jpg‎   20150315_162452.jpg‎   IMG_20150315_184549.jpg‎   20150315_113509.jpg‎  
    Konu efe08 tarafından (17.03.2015 Saat 20:44 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardesim haline sukret apacik farkedilcek bir sorun goremedim senin suanki durumun benim eski ulasmam istedigim seviye belkide. Flasli cektim demissin flasla cok bosluklu gozukuyor forumda bir yanilgi var bence sanki piyasaki gur saclu unluler flasli mi cekiniyor

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim haline sukret apacik farkedilcek bir sorun goremedim senin suanki durumun benim eski ulasmam istedigim seviye belkide. Flasli cektim demissin flasla cok bosluklu gozukuyor forumda bir yanilgi var bence sanki piyasaki gur saclu unluler flasli mi cekiniyor
    valla kardes bazen diyorum ulan iyiye gidiyor bazen bir bakiyorum eski uzun sacli fotolarima eyvah nerden nereye geldik diyorum. isik konusunda ise bir bilsem 16 17 yasinda sacim orman gibiyken isik altinda nasil gorunuyordu cok merak ediyorum

Yeni Üye
    SİZİN GİBİLERİ COK IYI BILIRIM. Orta duzey sorunu olupta öldük bittik gibi gösterip vicdan masturbasyonu yapmak. Sizin gibiler yüzü nden belki 30 35 yasinda olup 3 , 5 tüy saç cikicak diye umutlananlarin hevesi kiriliyor. Sadece siz degil bunu bir cok kisi yapiyor.

Alıntı serdan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SİZİN GİBİLERİ COK IYI BILIRIM. Orta duzey sorunu olupta öldük bittik gibi gösterip vicdan masturbasyonu yapmak. Sizin gibiler yüzü nden belki 30 35 yasinda olup 3 , 5 tüy saç cikicak diye umutlananlarin hevesi kiriliyor. Sadece siz degil bunu bir cok kisi yapiyor.
    birader sen neyden bahsediyorsun allah askina herkesin sac seviyesi bir olamaz ki sana gore ortadir bana gore ciddi. sanki firca gibi sacimiz varda vicdan masturbasyonu yapiyomusuz! seyrek iste sacimiz al tamam rahatla..

bence arkadaş endişelenmekle haklı saçlar gidici görünüyor acil agresif tedevilere başlamalı
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Alıntı maiboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence arkadaş endişelenmekle haklı saçlar gidici görünüyor acil agresif tedevilere başlamalı
    sagolun yorumunuz icin. miracle losyona hep devam edicem bu kesin fakat hem minox hem miracle ben o duzene uyamam kendimi biliyorum tek miracle bu saci kurtarmaz mi sizce ek onerileriniz olursa beklerim

Yeni Üye
    Alıntı efe08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sagolun yorumunuz icin. miracle losyona hep devam edicem bu kesin fakat hem minox hem miracle ben o duzene uyamam kendimi biliyorum tek miracle bu saci kurtarmaz mi sizce ek onerileriniz olursa beklerim
    öncelikle geçmiş olsun benimde orta düzey saçım dökülme devam ediyor ve ben bu saçımı korumak için elimden geleni yapıyorum.
    Düzene uymam diye bişey yok uymak zorundasın saçını seviyorsan eğer birşeylerden fedakarlık ediceksin malesef.
    Bence doğru tedavi ile iyi sonuç alabilirsin gibime geliyor.

Şimdi öncelikle dermarolleri 3 ay en az 3 günde bir uygula acneliyse günde bir uygula alkol tahrişi extra kötü prostaglandin üretiyor şayet tahriş ce kaşınma varsa güzel bir antihistaminik kullanın filozof güzel araştırmalar yapıyor ve olayın derinlerine inmiş durumda konusunu takip edin büyük farklar oluşacak aylar sonraki halinizde. Eğer sadece doğal ürünler kullanmak istiyorsanız pgd2 için sirke ve antiandrojen olarak yakı otu kullanın bazı iyi geri dönüşler var özgür beyin konularını takip edin geçmiş olsun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Thsylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun benimde orta düzey saçım dökülme devam ediyor ve ben bu saçımı korumak için elimden geleni yapıyorum.
    Düzene uymam diye bişey yok uymak zorundasın saçını seviyorsan eğer birşeylerden fedakarlık ediceksin malesef.
    Bence doğru tedavi ile iyi sonuç alabilirsin gibime geliyor.
    tesekkur ederim. siz her gun minox dutas ve miracle mi kullaniyorsunuz

Sayfa 1/4 123 ... SonSon