Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Miracleyi süzemedim

SaçımınDoktoru Üyesi
    kahve filtresi 100de yüz süzüyor ama etkenlere ne olur bilmiyorum. Migroslarda var

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saf alkol kafa derinizde nasıl bir his bırakıyor? Fazla kurutmuyor mu?
    ben öncekine oranla pek bir fark göremedim. zaten bir saat bekledikten sonra minox sürüyorum. minoxta yağlı olduğu için farkı kapatıyor. sadece sürdükten 2-3 dk sonra hafif yanma oluyor kafada.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben öncekine oranla pek bir fark göremedim. zaten bir saat bekledikten sonra minox sürüyorum. minoxta yağlı olduğu için farkı kapatıyor. sadece sürdükten 2-3 dk sonra hafif yanma oluyor kafada.
    Dostum bende az önce bir eczaneden bulabildim,,eczacı kendi kullandığı alkolden 300 ml. sattı bana bir şişeye doldurarak,,100 ml i 5 tl. ye...Acaba doğru alkolü mü aldım,,bir yanlışlık yoktur umarım,,Hiçbir yerde satışı yok,,satışı yasaklanmış,,,bu eczacıda kendi kullandığı depodaki alkolü bir şişeye doldurarak sattı bana 300 ml. 15 tl.....
    Ben şöyle yapıcam usta; 100 ml alkole 4 kutu aldactone 1,5 kutu diane ve 9 adet androccur 'u atıp 3 saat beklemeye alıcam,,,Haplar alkolde iyice karışınca hiç süzmeden üzerine 100 ml ELSEVE ilave edicem ve kullanmaya başlıycam....

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bende az önce bir eczaneden bulabildim,,eczacı kendi kullandığı alkolden 300 ml. sattı bana bir şişeye doldurarak,,100 ml i 5 tl. ye...Acaba doğru alkolü mü aldım,,bir yanlışlık yoktur umarım,,Hiçbir yerde satışı yok,,satışı yasaklanmış,,,bu eczacıda kendi kullandığı depodaki alkolü bir şişeye doldurarak sattı bana 300 ml. 15 tl.....
    Ben şöyle yapıcam usta; 100 ml alkole 4 kutu aldactone 1,5 kutu diane ve 9 adet androccur 'u atıp 3 saat beklemeye alıcam,,,Haplar alkolde iyice karışınca hiç süzmeden üzerine 100 ml ELSEVE ilave edicem ve kullanmaya başlıycam....
    9 adet androccur çok değilmi 100 mg dan 9 tane neredeyse 1 gr yapar. birde diane var

9 adet androccur çok değilmi 100 mg dan 9 tane neredeyse 1 gr yapar. birde diane var
    Bendeki 50 mg her bir tablet....3-4 aydır Androcur lu devam ediyorum..Her losyona en az 6 max. 10 adet ekliyorum ben....

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendeki 50 mg her bir tablet....3-4 aydır Androcur lu devam ediyorum..Her losyona en az 6 max. 10 adet ekliyorum ben....
    peki faydası oldumu androccur un ben hiç androcur eklemedim. düşünüyorum ama?

herşey iyi güzelde bu miracle losyonun kokusu için ne yapabiliriz çok rahatsız ed,yor beni kokusu
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

peki faydası oldumu androccur un ben hiç androcur eklemedim. düşünüyorum ama?
    Faydası oluyor dostum,eklemeni tavsiye ederim,,hiç olmazsa 2 adet ekle,,azda olsa ekle daha hızlı verim alırsın,,,

Sayfa 2/2 İlkİlk 12