Sayfa 14/28 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
277 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: Saç Dökülmesini Ciddi Oranda Azaltan Yakı Otu - Isırgan Otu !

filozof
    Guest
    çok zayıf bir aromataz inhibitör östradiol miktarını azaltarak shbg ye bağlanır bu ısırganın mucize ürün gibi lanse edilmesi acayip forumda bilmeyen arkadaşlar boş yere umutlanıyor

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    efe bahsettiğin ürün hakkında bi başlık açar mısın?

filozof
    Guest
    tabiki inceleyebiliriz

filozof
    Guest
    bitkisel ürünlerden çok şey beklemeyin

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    efe bahsettiğin ürün hakkında bi başlık açar mısın?
    acarim hocam da kulaktan dolma urun tanitim gibi algilanmasin diye acmadim. gerci burda kimsenin boyle bir niyeti olmadigi acik.

filozof
    Guest
    finasla dutasla iş çözülecek olsa bu ilaçları kullananlar bonus olurdu pge2 pgf2a dan 10 kat güçlü ve saç için kritik öneme sahip bir prostaglandindir arkadaşlar artık bu iki etkeni ister kullanır ister kullanmaz am a sadece destek tedavi olacağı ve mucize olmadığını herkes anladı sanırım başarılar

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finasla dutasla iş çözülecek olsa bu ilaçları kullananlar bonus olurdu pge2 pgf2a dan 10 kat güçlü ve saç için kritik öneme sahip bir prostaglandindir arkadaşlar artık bu iki etkeni ister kullanır ister kullanmaz am a sadece destek tedavi olacağı ve mucize olmadığını herkes anladı sanırım başarılar
    sizin oneriniz nedir peki bitkiselde olmaz finas dutaslada olmaz diyorsunuz haklisiniz da insan arayisa giriyor bir umut

filozof
    Guest
    finas dutas olmaz derken sadece bunların yeterli olmadığını söylemek istedim o yüzden forum bir çok etken kullanıyor bize pge2 analog lazım varmı var çok pahalı crth2 antagonist lazım varmı yurt dışında çok pahalı pgf2a çok pahalı orjinal ru58841 lazım selektif ve güçlü pgd2 bloker lazım ama maalesef işe yarayacağından yuzde yuz emin olduğumuz bu etkenler ru hariç yok

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finas dutas olmaz derken sadece bunların yeterli olmadığını söylemek istedim o yüzden forum bir çok etken kullanıyor bize pge2 analog lazım varmı var çok pahalı crth2 antagonist lazım varmı yurt dışında çok pahalı pgf2a çok pahalı orjinal ru58841 lazım selektif ve güçlü pgd2 bloker lazım ama maalesef işe yarayacağından yuzde yuz emin olduğumuz bu etkenler ru hariç yok
    bu imzanizdaki patanol ne ise yariyor ilginctir benim dedigim urundede patonal die bir madde vardi.

filozof
    Guest
    Üstad mast hücre stabilizör olarak çalışıyor ürünü özelden mesaj atrmısın kardeşim şimdi çok merak ettim

Sayfa 14/28 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon