3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: yeni losyon arayışı

yeni losyon arayışı

Bir buçuk aydır bu site aracılığıyla elseve versiyonunu kullanıyorum. Gidişat iyi... ancak koku kötü... farklı losyon arayışlarına girdim... belki onlar kokmaz diye.... garlex, kerastese en duyulduk losyonlar...
    Garlexin saç bakım serumu ve saç serumu diye iki farklısı var... bir de gojiberry diye losyon var... açıklama ilginç, içerik güçlü gibi ama pahalı... ve kerastase üç kat fazla sıvı keratitin..... üstadlar bunları gördü mü, duydu mu acaba? En azından oluru varsa ben denemek istiyorum.. içinde badem yağı gliserin de olduğu için emilim de hızlıdır belki..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim tavsiyem ne olduğu belli olmayan ilaçlara para vermemenizden yana, sanırım garlexin içeriği bitkisel yeterli bilgi bile yok, miracle losyin direkt mekanizmaya etki ediyor diğer losyinlarin daha etkili olacağını sanman bilakiz binbir farklı losyindan sonuç alamayanlarla bu losyondan alıyor...
    Konu bankopm tarafından (08.03.2015 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir.

Miracle losyon malzemelerini kullanacağım ama sadece elseve yerine başka losyon istiyorum... bu şart, çünkü kötü kokuyor... şöyle düşündüm; garnier ya da neutregena krem öneriyor ya miracle... el yüz kremi/losyonu yerine halihazırda saç ürünleri var zaten ... onları deneyeyim istemiştim...