Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
saçlarin beyazlamasina saç köklerinde biriken bir mantarin neden oldugu tezinden yola cikarak
bu pekmezinde o mantari saç köklerinden temizledigi ve olusumunu engelledigi söyleniyor
böylece sürecide tersine cevirebilirmis. ayrica yogun bakir içerdiginden bu etkende saçin eski rengine döndürmede etkiliymis

benim bu ürüne inancim cok yüksek degil ama suan kavonozu yariya indirdim bile
sabahlari portakal suyuna katarak iciyorum tadi da gayet iyi gelmeye basladi ve sifir rafine seker bir ürün oldugu icin
fitness beslenmemede engen olmuyor. sirf ise yaradigini denemek icin 3 ay boyunca bu ürünü deneyecegim ve gelismeleri buraya yazacagim

blackstrap amerikanin süperfood kategorisinde bir ürün oldugun ögrendim bunun gibi 10-15 baslik sayilabilir
hatta herkesin kullandigi saw pawlament de bu kategoride sayiliyor. daha önce yine american süperfood olan aloeveranin nasil ise yarayan bir ürün oldugunu
kendi üzerimde görmüstüm, birde blackstrapp içeren ilaçlarin patent almak icin siraya girmesi beni deneme konusunda motive ediyor.
Mantar mı ? enteresan... Ketakonazol gibi güçlü fungusit kullanmaya başlayabilirsiniz denemek için direk mantar öldürücü etkenler de var farklı isimler adı altında pekmezi scalpa çıkarmak çetrefilli bir yol etkinlik açısından...