Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
154 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: miracle losyon tedavim

Alıntı tolga077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben losyona avodart eklediğimde bahsettiğin durum oluşmuştu fakat 3-4 gün sonra kendiliğinden düzelmişti, kullanmaya devam ettim ve şu an öyle bir şikayetim yok sadece ilk bir kaç gün sürdü yani.
    Miracle losyona (100 ml) nekadar avadort ya da proscar ekliyorsun? ve ne kadar süre kullandın? Avadortun oral alımında görülen yan etkiler yaşandımı?
    Konu sabırtaşı tarafından (06.07.2015 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.

Arkadaşlar merhaba, bir sorunum var görüşlerinizi eksik etmezseniz çok sevinirim.

Sorunu anlatırken belki başka arkadaşlara da yardımcı olabilirim düşüncesiyle biraz ayrıntılı anlatacağım. Klasik Miracle Losyon tarifini aynen uygulayarak tedavime 2 ay kadar eksiksiz devam ettim. Bence gayet de güzel gidiyordu. Evlilk telaşı derken bir iki hafta kadar günde 2 yerine 1 ve bazen kullanamadığım günler oldu. Sonra düzene girince yeniden günde iki kere kullanmaya başladım. Forumda okuduğum kadarıyla klasik miracle losyon tedavime yarım şişe kadar allerset damla ekledim. Test etmek istiyordum. Fakat şu an enteresan bir durumla karşı karşıyayım.

Alın çizgim aslında hep olduğu gibi yani saç çıkışlarının bittiği yerler doğru yerde fakat bir haftadır falan ters ışıkta saçlarımın daha da açıldığını farkettim. Buna rağmen çok yakından bakınca aslında tüylerin olduğunu görebiliyorum. Saçlarımı çok kısa kestiremiyorum önler çok bariz belli olmasın diye.

Şimdi sorum şu;
    allersetli Losyonu kullanmaya devam edeyim mi?
    Eski resimlerimde baktığım alın çizgim korunurken, yakından baktığımda saçların da bulunmasına rağmen ters ışıktaki açıklığın iki üç hafta öncesine nazaran daha fazla olmasının sebebi nedir?
    Bu konuda daha iyi bir öneriniz var mı? Yaklaşık tedavimde 3. aya giriyorum. İlk iki ay saçlarımda fazlalık bile hissetmiştim fakat şu an ters ışık mevzusu baya can sıkıcı olmaya başladı.

Yorumlarınızı eksik etmezseniz çok sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkürler.
    Tedavim

Miracle Losyon: 100 ml Elseve Arginin + 1 kutu aldactone + Diane 35 ilaç + 1 Adet dekort ampul (Sabah - Akşam)

Karanfil Kürü: Akşam kullanıyorum.

HP Pharma Biotin 10 mg. Her gün bir tam tablet.

Bakalım nasıl olacak...

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle losyondan belli bi süre sonra olumsuz geri dönüş yapanlar da oluyor böyle. neden olduğu konusunda bi fikrim yok

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tricale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, bir sorunum var görüşlerinizi eksik etmezseniz çok sevinirim.

Sorunu anlatırken belki başka arkadaşlara da yardımcı olabilirim düşüncesiyle biraz ayrıntılı anlatacağım. Klasik Miracle Losyon tarifini aynen uygulayarak tedavime 2 ay kadar eksiksiz devam ettim. Bence gayet de güzel gidiyordu. Evlilk telaşı derken bir iki hafta kadar günde 2 yerine 1 ve bazen kullanamadığım günler oldu. Sonra düzene girince yeniden günde iki kere kullanmaya başladım. Forumda okuduğum kadarıyla klasik miracle losyon tedavime yarım şişe kadar allerset damla ekledim. Test etmek istiyordum. Fakat şu an enteresan bir durumla karşı karşıyayım.

Alın çizgim aslında hep olduğu gibi yani saç çıkışlarının bittiği yerler doğru yerde fakat bir haftadır falan ters ışıkta saçlarımın daha da açıldığını farkettim. Buna rağmen çok yakından bakınca aslında tüylerin olduğunu görebiliyorum. Saçlarımı çok kısa kestiremiyorum önler çok bariz belli olmasın diye.

Şimdi sorum şu;
    allersetli Losyonu kullanmaya devam edeyim mi?
    Eski resimlerimde baktığım alın çizgim korunurken, yakından baktığımda saçların da bulunmasına rağmen ters ışıktaki açıklığın iki üç hafta öncesine nazaran daha fazla olmasının sebebi nedir?
    Bu konuda daha iyi bir öneriniz var mı? Yaklaşık tedavimde 3. aya giriyorum. İlk iki ay saçlarımda fazlalık bile hissetmiştim fakat şu an ters ışık mevzusu baya can sıkıcı olmaya başladı.

Yorumlarınızı eksik etmezseniz çok sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkürler.
    allerset`in bir antihistaminik oldugu biliniyor. damarlari daraltma etkisi var diye okudum, bu da sacin beslenmesini kötü etkileyebilir diye düsünüyorum.

arkdaşlar bi kaç temel sorum var
    1-miracle losyon ile minox kullanıcam hangisini önce sürmek gerekiyor ve ne kadar ara ile.

2-ketoral kerimi losyonun içine mi atacaz yoksa losyondan önce veya sonra saçamı sürecez yoksa hiç saç olmayan yere mi sürecez?

3-miracle losyonda hangi hap ne işe yarıyor böyle bi oran var mı örneğin dianeyi fazla atarsan dht önler allcantone yi fazla atarsan saç çıkarır böyle bi oranlama varmı hangi yapın ne işe yaradığı belli mi_

4-en önemli sorunum bu ilaçları kullanırken saçı 3 e vurdurmam gerekiyomu minox kullanıyodum önceden saçı 3 te tutuyodum hep çünkü yapış yapış oluyodu bunun için bi öneriniz var mı

Yeni Üye
    Merhabalar....
    Site'deki konuları uzun bir süre okudum ve inceledim..
    Aklıma bir soru takıldı...
    " Miracle Losyon'un ve Dermaroller'un "
    Boyalı saçlar üzerinde (saçını her on beş günde boyayanlar için)
    olumsuz bir etkisi/tepkisi ile ilgi bir konuya rastlayamadım.
    Bu konudaki deneyimi olanların, düşüncelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Merhaba
    Miracle Losyon içine kattığımız Dekort'u eczanelerde bulmakta zorlanıyorum. Onun yerine başka bir ilaç kullanılabilir mi? Birde Dekort'un Miracle Losyon'daki etkisi nedir?

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgli arkadaşlar aranıza yeni katıldım forumu arastrdım yarın mirecla losyon tedavsine başlcm 2 yıllık dökülme var tepe ve üst bölgede yaş 28 konu açtım hikayemle ilgli ama onaylnmadı yada ben beceremedim size sorum mirecla losyon sabh 10 fıs akşam 10 fıs yapınca kaçar dkka beklicem sacımı sabh akşm yıkıcammı birde tepe ve üst kısım için sadece mirecla losyon yeterlimi başka ne kullanmalıyım minox dısında resim linkimide koyuoyorum lütfen yardım edin bna değerli arkadaslarım moralm cok kötu

Image - Hızlı Resim
    Image - Hızlı Resim

Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgli arkadaşlar aranıza yeni katıldım forumu arastrdım yarın mirecla losyon tedavsine başlcm 2 yıllık dökülme var tepe ve üst bölgede yaş 28 konu açtım hikayemle ilgli ama onaylnmadı yada ben beceremedim size sorum mirecla losyon sabh 10 fıs akşam 10 fıs yapınca kaçar dkka beklicem sacımı sabh akşm yıkıcammı birde tepe ve üst kısım için sadece mirecla losyon yeterlimi başka ne kullanmalıyım minox dısında resim linkimide koyuoyorum lütfen yardım edin bna değerli arkadaslarım moralm cok kötu

Image - Hızlı Resim
    Image - Hızlı Resim
    Yıkama rejimin sana bağlı şart değil yıkaman heyecan stres yapma tedavinde yol katedince oturur hem tedavin hemde tectübe/bilgin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıkama rejimin sana bağlı şart değil yıkaman heyecan stres yapma tedavinde yol katedince oturur hem tedavin hemde tectübe/bilgin.
    miracle bey heycan stres yapmyın derken durum umutsuzmu resimlerime baktınız dimi kurtarmazmı miracle losyon birde bi sorum daha olacak bu losyon minox gbi ilk dökülme yaparmı inş yapmaz bu saç yuzunden öz guvenimi kaybettim nişanlnacm erteliyorum hayattan zevk alamıyorum artık

Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon